• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

danyde

Seks Praktykant
17cm w porywach 18 :D nie wiem od czego to zależy ale raz miałem 16cm także już sam nie wiem od czego to zależy, może od ciśnienia ;P
Przede wszystkim raczej nie słyszę że mam dużego a że gruby.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
niestety okolice 14 czy 15 :confused: oczywiście we zwodzie, ale życie, taka genetyka i nic nie zrobię z tym, uważam, że można i z takim coś zdziałać
 

popekpopek789

Cichy Podglądacz
19 i gruby.Tak się zastanawiam czy taki jest genetycznie czy ja go wytrenowałem. Bowiem masturuję się prawie co dzień .Kiedyś nawet po kilkanaście razy . Zacząłem w wieku około 9 lat, co prawda nie tak często. Czy jest możliwe ,że od częstego trzepania maczuga się wyrobiła i rozmiary się zwiększyły ?
 
B

Basia

Guest
Panowie serio uważacie że od częstej masturbacji ? Tosz niektórzy musieli by być juz mutantami
 

popekpopek789

Cichy Podglądacz
Basia to tylko nasze domysły. Żeby to sprawdzić trzeba by przestać używać organu do celów innych niż wydalanie moczu. W myśl zasady organ nie używany zanika .Ale po co się tak umartwiać
 
B

Basia

Guest
popekpopek789 ale Ty tak serio ?
jak nie będziesz uprawiał seksu czy masturbował się to penis zanika ?
ale tak poważnie ? logicznie i w ogóle ?
To jakim cudem do czasu masturbacji masz penisa ? a i po 60+ lub więcej dalej faceci mają penisy ? tosz to powinni już panienkami zostać
Widzę na biologii się spało

ps. nie odpisuj plisss
 

BadyLuu

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich! Normalnie 20, jak myślę o Pameli Anderson 21 a przy ukochanej długość zostaje a w grubość idzie ;)
 

Erni

Cichy Podglądacz
Kurde kazdy ma 20cm to wypadaloby tez tak chyba napisac a tak serio to mam z 13-15cm nie wiem mierzylem raz w zyciu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry