• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Homoseksualiści na forum

Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Myślę że tu na forum określenie "Homoseksualizm" jest zbyt duże... Raczej jest tu mało osób tej orientacji. Stawiałabym na Biseksualizm, sama jestem BI... Nie wiem w czym jest problem? Czy aż takie ma znaczenie kto Cię podrywa? Czy musi to wzbudzać agresję i potok wulgaryzmów?

Wystarczy okazać brak zainteresowania dana osobą, bez względu jakiej płci jest :) I problem rozwiązany... Przy odrobinie normalności, odpisać bez ubliżania.

Orientacja niema znaczenia w narzucaniu się... hetero na mojej skrzynce z dziwnymi propozycjami i zdjęciami kutasów niczym nie odbiegają ani nie są lepsi :p:p:p Ale to jest sex forum... dla każdego o dowolnej orientacji... SEX FORUM nie FORUM PARAFIALNE... więc po co odrazu robić z tego halo...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ano dlatego, ze nie tylko u nas w kraju, panuje brak akceptacji "inności". Wystarczy choć pobieżnie przerzucić internet aby się o tym przekonać.
W klubach swingersów są niemile widziani.
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
A nie możemy oceniać się poprostu jako ludzie... Nie zważając na to czy ktoś jest takiej czy innej orientacji, takiej czy innej wiary... Musimy się oceniać w ten najbardziej chujowy sposób... Gdy ktoś robi coś co nam nie odpowiada poprostu powiedzmy mu o tym jak zresztą tłumaczył ktoś wcześniej... I tyle bez jakichkolwiek narzuconych przez stereotypy uprzedzeń...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
O rany...
A na czyja zgubę? Twoja czy moja?
🙂

A w temacie: homoseksualiści są w wśród nas!
Sa to ludzie o niezwykłych umiejętnościach, fakt, nie maja prawa do zaistnienia w klubach swingersów, jednak w realu są nie do zastąpienia. Ba, bez nich nasz świat byłby do dupy, czyt. do czterech liter. Bo jednak nie my "normalni" tworzymy piekno naszego tu i teraz, Oni robią to za nas, ku naszego niekłamanego zachwytu.
Uznany kucharz, czarodziej =homoseksualista
Nauczycie klasycznego tańca = homoseksualista
Krawiec = homoseksualista
Baletmistrz =homoseksualista
Architekt zieleni = homoseksualista
Archtekt miasta = homoseksualista
Fryzjer = homoseksualista
Muzyk, śpiewak, tancerz = homoseksualista
Architet wnętrza = homoseksualista
Czy mam dalej wymieniać, aby zdołować nas "normalnych"?
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Wychodzi na to, że ty jesteś "cipą" skoro kontakty z osobami tzw. "nienormatywnymi" w kwestii seksualnosci wywołują u ciebie lęk. 🤔
Cóż. Być może każdy jakąś fobię ma, ale ta jest wyjątkowo wkur....ca. 😒
@mastus -Ja jeśli dostaję komplement od kobiety dotyczący jakiejś części ciała, to nie jest dla mnie jakaś zniewaga. Jest tak samo przyjemny jak od faceta.
Wystarczy podziękować. Panowie heterycy, chyba się jeszcze nie zdażyło, żeby jakiś homoseksulista siłą wyruchał Wasze tyłki. Swoich zabaw łóżkowych z partnerem też nie relacjonują wszystkim wokół. A człowieka, żeby ocenić to trzeba najpierw poznać, a nie wysnuwać opinii po tym z kim z kim się kładzie do łóżka. Ty pewnie sypiasz z kobietą, a jakoś "lepszym" czlowiekiem nie jesteś.
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
@mastus -Ja jeśli dostaję komplement od kobiety dotyczący jakiejś części ciała, to nie jest dla mnie jakaś zniewaga. Jest tak samo przyjemny jak od faceta.
Wystarczy podziękować. Panowie heterycy, chyba się jeszcze nie zdażyło, żeby jakiś homoseksulista siłą wyruchał Wasze tyłki. Swoich zabaw łóżkowych z partnerem też nie relacjonują wszystkim wokół. A człowieka, żeby ocenić to trzeba najpierw poznać, a nie wysnuwać opinii po tym z kim z kim się kładzie do łóżka. Ty pewnie sypiasz z kobietą, a jakoś "lepszym" czlowiekiem nie jesteś.
Jesteś kobietą nie zrozumiesz tego.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Panowie heterycy, chyba się jeszcze nie zdażyło, żeby jakiś homoseksulista siłą wyruchał Wasze tyłki.
Jeśli na tym forum nie ma byłych więźniów, to pewnie masz rację.
Choć nie potrzeba doświadczyć aż zgwałcenia, żeby mieć za sobą nieprzyjemne doświadczenia związane ze złym dotykiem ze strony osobnika tej samej płci.
W gimnazjum napastował mnie rówieśnik, który znienacka mnie obmacywał i chwytał za genitalia - w szatni od w-fu lub na samym w-fie. Wprawdzie przez spodenki, ale jednak - i było to również nieprzyjemne i odrażające. Zdaje się, że był biseksualny. Na pewno jednak był patologiczny i lekceważył wszystkich i wszystko, nie szanował nikogo i niczego, miał fatalną opinię zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Nawet źli uczniowie nim gardzili.

W każdym razie, nie chciałbym dostawać komplementów dot. mojego wyglądu czy ciała ze strony innego mężczyzny - zdecydowanie czułbym się wtedy nieswojo.
Swoich zabaw łóżkowych z partnerem też nie relacjonują wszystkim wokół.
Nie wiem, co robią w tej kwestii, jednak dość wkurzające jest natrafianie na gejowski kontent (w tym obrazki) w ogólnych tematach i działach. W tym opis homoseksualnych fantazji seksualnych. Szkoda, że na tym forum nie ma osobnego działu "Mniejszości seksualne", gdzie miłośnicy homoseksualnego czy biseksualnego kontentu mogliby mieć swoją przestrzeń, poletko, nie atakując przy tym wzroku heteryków.
Nie zliczę, ilu użytkowników dodałem do ignorowanych właśnie z powodu atakowania niespodziewanym gejowskim kontentem.
Tak jak ogólnie nie mam nic do gejów, tak uważam, że zachowanie takie jak opisane powyżej jest po prostu chamskie, niesmaczne i obrzydliwe. Niczym się to nie różni od nachalnego narzucania się.
A człowieka, żeby ocenić to trzeba najpierw poznać, a nie wysnuwać opinii po tym z kim z kim się kładzie do łóżka.
Jasne.
Na tym forum opinię o kimś wysnuwam na podstawie tego, co wypisuje lub jakie obrazki wstawia, i w jakim kontekście to robi.
Jesteś kobietą nie zrozumiesz tego.
Dlaczego twierdzisz, że zdolność zrozumienia czegoś zależy od płci?
Czy zatem uważasz, że skoro jesteś mężczyzną, to nie zrozumiesz bólu podczas PMS i miesiączki?
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Jeśli na tym forum nie ma byłych więźniów, to pewnie masz rację.
Choć nie potrzeba doświadczyć aż zgwałcenia, żeby mieć za sobą nieprzyjemne doświadczenia związane ze złym dotykiem ze strony osobnika tej samej płci.
W gimnazjum napastował mnie rówieśnik, który znienacka mnie obmacywał i chwytał za genitalia - w szatni od w-fu lub na samym w-fie. Wprawdzie przez spodenki, ale jednak - i było to również nieprzyjemne i odrażające. Zdaje się, że był biseksualny. Na pewno jednak był patologiczny i lekceważył wszystkich i wszystko, nie szanował nikogo i niczego, miał fatalną opinię zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Nawet źli uczniowie nim gardzili.

W każdym razie, nie chciałbym dostawać komplementów dot. mojego wyglądu czy ciała ze strony innego mężczyzny - zdecydowanie czułbym się wtedy nieswojo.

Nie wiem, co robią w tej kwestii, jednak dość wkurzające jest natrafianie na gejowski kontent (w tym obrazki) w ogólnych tematach i działach. W tym opis homoseksualnych fantazji seksualnych. Szkoda, że na tym forum nie ma osobnego działu "Mniejszości seksualne", gdzie miłośnicy homoseksualnego czy biseksualnego kontentu mogliby mieć swoją przestrzeń, poletko, nie atakując przy tym wzroku heteryków.
Nie zliczę, ilu użytkowników dodałem do ignorowanych właśnie z powodu atakowania niespodziewanym gejowskim kontentem.
Tak jak ogólnie nie mam nic do gejów, tak uważam, że zachowanie takie jak opisane powyżej jest po prostu chamskie, niesmaczne i obrzydliwe. Niczym się to nie różni od nachalnego narzucania się.

Jasne.
Na tym forum opinię o kimś wysnuwam na podstawie tego, co wypisuje lub jakie obrazki wstawia, i w jakim kontekście to robi.

Dlaczego twierdzisz, że zdolność zrozumienia czegoś zależy od płci?
Czy zatem uważasz, że skoro jesteś mężczyzną, to nie zrozumiesz bólu podczas PMS i miesiączki?
Dokładnie tak.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Wytłumacz mi jak chłopu na rowie różnicę miedzy psychika cholera wie kim jestem, a muzułmanami, w moich oczach facetami z krwi i kości pozbawionych bajek zachodu i płodzących dzieci razy 10?
tak cofnę do tego co napisałeś...
wiesz jaki jest odsetek trans, homo, MtF wśród muzułmanów??
serio... byś się zdziwił
to takie same "dewianty" jak każdy - jedni lubia meskie zabawy inne kobiece, przebieranki...
 

Bjslover

Erotoman
Czy nie wydaje wam sie ze poziom argumentow, ich czasami agresywny ton z obu stron nie pokazuje wlasnie niski poziom tolerancji? Nawet tutaj na sex forum?
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Myślę że tu na forum określenie "Homoseksualizm" jest zbyt duże... Raczej jest tu mało osób tej orientacji. Stawiałabym na Biseksualizm, sama jestem BI... Nie wiem w czym jest problem? Czy aż takie ma znaczenie kto Cię podrywa? Czy musi to wzbudzać agresję i potok wulgaryzmów?

Wystarczy okazać brak zainteresowania dana osobą, bez względu jakiej płci jest :) I problem rozwiązany... Przy odrobinie normalności, odpisać bez ubliżania.

Orientacja niema znaczenia w narzucaniu się... hetero na mojej skrzynce z dziwnymi propozycjami i zdjęciami kutasów niczym nie odbiegają ani nie są lepsi :p:p:p Ale to jest sex forum... dla każdego o dowolnej orientacji... SEX FORUM nie FORUM PARAFIALNE... więc po co odrazu robić z tego halo...
Forum parafialne - Cudnie ujęte Bravissimo :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry