• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Homoseksualiści na forum

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja również nie zauważyłem.
Jeżeli jednak pojawia się, to jak nic, konik będzie miał poważne trudności z pogodzeniem stron 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...Różnice kulturowe pomiędzy Polkami a Arabami są olbrzymie, a Arabowie nie mają nic szczególnego do zaoferowania. Nic, czego nie mogą zaoferować Polacy lub inni cudzoziemcy.
Maja!
W kontekście umiejętności pieprzenia (sorry) kobiet są mistrzami którym my Polacy, Europejczycy nie dorośliśmy do piet.
Dosłownie. I bez przenośni.
 
M

Mastus

Guest
A ja się nie zgadzam aby było dyskryminowanie na forum. Uważam, że wszyscy powinni być razem. Peace & Love 🤞
Nikt tu nie dyskryminuje mniejszości seksualnych. To Ty pisząc o dyskryminacji sugerujesz pozostałym jakieś uprzedzenia. Sex forum jest dla wszystkich i nic by się nie stało gdyby każdy określił swoje zainteresowania.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mam w rodzinie less, za sąsiada geja. Nie wzrusza mnie to. Jak byłam mała ( czyli 200 lat temu 😂), moja królowa matka jeździła ze mną do swojej siostry, do Łodzi. Środowisko tancerzy baletowych jest specyficzne. Żyję, mam się dobrze, nie mam złych wspomnień..
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Mam w rodzinie less, za sąsiada geja. Nie wzrusza mnie to. Jak byłam mała ( czyli 200 lat temu 😂),
Kiedyś odgryzę Ci palec jakim dziobiesz po klawiaturze! I to bez uśmiechu.

Rok przed studniówka: cala nasza paczkę do balu przygotowywał homoseksualista, ten sam, który wiele lat później uczył dzieci kultury zachowania przy stole, kultury rozmowy, kultury na sali balowej.
Moje koszule i ubranka szyje pracownia prowadzona przez homoseksualistów.
Moje dziewczyny w miesiącu "poprawiają" fryzury trzy razy w miesiącu w salonie homoseksualistów.
Aranzacja wnetrza domu jest ich zasluga.
Aranzacja terenu jest ich zasluga...

,
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Kiedyś odgryzę Ci palec jakim dziobiesz po klawiaturze! I to bez uśmiechu.

Rok przed studniówka: cala nasza paczkę do balu przygotowywał homoseksualista, ten sam, który wiele lat później uczył dzieci kultury zachowania przy stole, kultury rozmowy, kultury na sali balowej.
Moje koszule i ubranka szyje pracownia prowadzona przez homoseksualistów.
Moje dziewczyny w miesiącu "poprawiają" fryzury trzy razy w miesiącu w salonie homoseksualistów.
Aranzacja wnetrza domu jest ich zasluga.
Aranzacja terenu jest ich zasluga...

,
Nie wnikam w orientalność osób mojego otoczenie. Bo po cholerę? Dobry specjalista? Ma podejście do ludzi? Wystarczy. Prześcieradło sam zmienia. Taaadaam.
?
 
M

Mastus

Guest
Nie przeszkadza mi obecność ludzi kochających inaczej. Wręcz lubię być blisko nich.
Mam w rodzinie geja. I jest ekstra gościem :)
Ale tu nikt nie ma nic do kochających inaczej tylko niech się kochają w swoim gronie. Gdyby można było określać swoją orientację na tym specyficznym forum nie dochodziło by do nieporozumień.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ale tu nikt nie ma nic do kochających inaczej tylko niech się kochają w swoim gronie. Gdyby można było określać swoją orientację na tym specyficznym forum nie dochodziło by do nieporozumień.
To zaznacz na swojej tablicy jakimś wpisem. 😛
A jak dostajesz propozycje, to musiałeś czymś sprowokować
 
Mężczyzna

Duch71

Erotoman
Ale tu nikt nie ma nic do kochających inaczej tylko niech się kochają w swoim gronie. Gdyby można było określać swoją orientację na tym specyficznym forum nie dochodziło by do nieporozumień.

Tak całkiem hipotetycznie odwróćmy sytuację.
Gdyby na tym forum była przewaga osób o orientacji
innej niż hetero. Jak ty byś się poczuł?
Dla mnie liczy się człowiek, i nie robię sztucznych podziałów.
A jeśli podrywa cię jakiś facet, wystarczy napisać:
Jestem hetero i nie jestem zainteresowany.
I tyle.
 
M

Mastus

Guest
Tak całkiem hipotetycznie odwróćmy sytuację.
Gdyby na tym forum była przewaga osób o orientacji
innej niż hetero. Jak ty byś się poczuł?
Dla mnie liczy się człowiek, i nie robię sztucznych podziałów.
A jeśli podrywa cię jakiś facet, wystarczy napisać:
Jestem hetero i nie jestem zainteresowany.
I tyle.
napisałem coś podobnego..cyt.. "spadaj cioto"..
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Nie rozumiem o co to całe zamieszanie. Jeżeli ktoś do ciebie pisze w sprawach męsko męskich to można poprostu odpisac że jest się hetero. Dopisek obok nicku "homo hetero czy bi" jest też raczej zbędny bo to nie powinno mieć większego znaczenia tak długo jak jest ograniczone do pisania. Jak by mi ktoś wysłał zdjęcie fiuta to pewnie bym mu naubliżał. Nie za to że jest innej orientacji tylko dlatego że ma gówno zamiast mózgu. A jak napisze jak czlowiek to jak człowiekowi odpisze że nie dzięki.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ale tu nikt nie ma nic do kochających inaczej tylko niech się kochają w swoim gronie. Gdyby można było określać swoją orientację na tym specyficznym forum nie dochodziło by do nieporozumień.
Ale zawsze będzie dochodziło do nieporozumień, ponieważ argumenty hetero posiadają religijne podłoże, a tych nie da sie wytłumaczyć, omówić, wyjaśnić w racjonalny sposób.
Osobiscie jestem za stworzeniem im miejsca na forum.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Najstarszy najstarsza na sex forum jest ktoś . Ogłoszenia 13
K Niemieckie forum Amateurpin - jest moc Seks 7
A Forum o seksie Ogłoszenia 0
Piotruś Pan APEL DO GOSCI ODWIEDZAJĄCYCH FORUM !!! Seks 4
A Prawdziwe życie forum Poza tematem 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry