• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hetero, a przygoda z facetem

Mężczyzna

Matisss2108

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim 😉
Jestem tu nowy i chciałem się podzielić z Wami fantazją jaka siedzi mi od dłuższego czasu w głowie.
Jestem hetero i mam dziewczynę już kilka lat. Pociąg czuje jedynie do kobiet - bo nic nie zastapi cipeczki, cycuszków i kobiecej pupy(mmm na samą myśl już mam ochotę). Jednak od pewnego czasu myślę, że chciałbym spróbować wspólnego trzepania z innym facetem(hetero). Nie chciałbym trzepać sobie samemu, ale na wymianę(ja jemu i on mi) oraz chciałbym się poobcierać pałkami(wszystko do ugadania). Nic więcej nie wchodzi w grę, żadne całowanie(bleee), robienie loda, czy anal, jedynie wzajemne macanko.
Co myślicie, czy to już podchodzi pod Bi? Dodam, że nic w facecie mnie nie podnieca, odrzuca mnie jak widzę jakiś akt (całowanie itp) przy udziale dwóch facetów(w filmach/serialach), bo czasami takie sceny się przewiną szczególnie jak coś oglądamy z partnerką :) Jedyną podniecającą rzeczą jest to co wspomniałem powyżej. Czasami nawet szukam takich filmów i masturbuję się przy tym.
Czy Wy też tak macie, czy jestem sam? Może ktoś chętny pogadać o tym lub również spróbować? 😃
ja bym z hetero spróbował chętnie masturbacji
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Raz w życiu sprobowałem z mężczyzną jako strona aktywna. Potwierdziło się wtedy, że faceci sami w sobie niezbyt mnie kręcą (albo akurat ten do mnie nie przemawiał w pełni). Ale że był bardzo zadbany, to nie miałem żadnych oporów. Same doznania fizyczne były tak miłe i intensywne, że fajnie to wspominam. Więc w większym lub mniejszym stopniu mogę uznać, że jestem bi.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
A czego tu zazdrościć?
Kontakty homoseksualne są dla mężczyzny o wiele bardziej zagrożeniowe od kontaktów z osobami płci przeciwnej.
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego - geje mają znacznie więcej partnerów od heteryków, podejmują ryzykowne zachowania, w tym przede wszystkim cruising, umawiają się na seks w parkach, na dworcach. Mężczyzna ma też skłonność do agresji, przypadki przestępstw wśród gejów są znane i liczne.
Kobiety są dla mężczyzn niezagrożeniowe, z natury są uległe i fizycznie słabsze. Jak partnerka sprawia ból, to znaczy, że jest podniecona.
Aby wyjść ze "strefy komfortu", w jakiej jesteśmy, wchodząc w relacje relacji z płcią przeciwną, trzeba też mieć do mężczyzn jakieś skłonności. Nie mając takich skłonności, kierując się zwierzęcym instynktem, nie mamy potrzeby wychodzenia z tej "strefy komfortu".
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry