• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Jak dla mnie trochę chaotycznie mam wrażenie że zaraz się zatnie. Mogłaby pomóc sobie drugą ręką i za dużo pianki na samą vagine mnie by już to piekło;p ale każdy goli jak lubi.
 
Mężczyzna

Siwy1945

Podrywacz
Oczywiście że gole już kiedyś pisałem w podobnym temacie . Gole się regularnie używam żelu do golenia i maszynki Gillette fusion 5 po wszystkim używam balsamu do ciała Nivea dobrze łagodzi i działa na goleone miejsca .
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Ja golę od wielu lat na gładko. Pod pachami też. Bo lubię... Myślę o depilacji ale wolę żeby zajęła się tym osoba fachowa. Niestety w mojej okolicy nie kojarzę miejsc gdzie może to zrobić mężczyzna. Kobiety mają jednak łatwiej... ;-)
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Coś tam zawsze jak jest to fajnie wygląda. Zwłaszcza paseczek u kobiet a u faceta to zależy jak kobietą lubi to można się dostosować
 
Mężczyzna

Kamkam35

Seks Praktykant
Ja golę od wielu lat na gładko. Pod pachami też. Bo lubię... Myślę o depilacji ale wolę żeby zajęła się tym osoba fachowa. Niestety w mojej okolicy nie kojarzę miejsc gdzie może to zrobić mężczyzna. Kobiety mają jednak łatwiej... ;-)
Ja zawsze na gladko. Na depilacje woskiem jezdze do Krakowa. Ale teraz umowilem sie na laser calego bikini
 
Mężczyzna

Ayane

Cichy Podglądacz
Żona ma bardzo czarne, gęste, grube kręcone futerko. Taki typ urody czarnowłosej włoszki. Normalnie , po domowemu chodzi zarosnięta - co zresztą lubię, ale na specjalne okazje albo na basen czy plażę goli na zero lub zostawia pasek nad cipeczką. A ja golę co kilka dni, nie lubię jak mam włochate jajka ;) a i żona woli mnie na zero , zwłaszcza przy lodziku :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry