• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głębokie gardło

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Banany, ogórki lub inne tego typu wariacje.... Zazwyczaj kończą się na SORze. I trzeba się głupio tłumaczyć.
Chcesz żeby było Ci przyjemnie, kup odpowiedni sprzęt ;).
(Mam kolegę na sorze :p)
Też mam takie podejście, ale zanim się trenuje z wkładaniem dilda to serio warto zacząć małymi kroczkami od szczoteczki do zębów na samym końcu języka.
 
Kobieta

Cassie

Cichy Podglądacz
Akurat żeby się go nauczyć, można obojętnie na czym, tylko najważniejsze żeby zapanować nad odruchem wymiotnym i umieć gardło rozluźnić na tyle, żeby wchodził bez problemu. Chociaż ja przynajmniej mimo ze praktykuje i bardzo lubię, to jestem zdania, ze dużo wygodniej i lepiej wychodzi na mniejszym rozmiarze, ale i ten jak poleci za ostro zdarzy się wpadka 😂
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Akurat żeby się go nauczyć, można obojętnie na czym, tylko najważniejsze żeby zapanować nad odruchem wymiotnym i umieć gardło rozluźnić na tyle, żeby wchodził bez problemu. Chociaż ja przynajmniej mimo ze praktykuje i bardzo lubię, to jestem zdania, ze dużo wygodniej i lepiej wychodzi na mniejszym rozmiarze, ale i ten jak poleci za ostro zdarzy się wpadka 😂
Jak Chechik Mówi 💁‍♂️Że NajLepiej Jak Jest Dużo Śliny 👍
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Głębokie gardło Fantazje erotyczne 41

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry