• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie ukryć prezerwatywy przed rodzicami?

Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
A sami w tym wieku lepsi nie byli,kwestia ze nie zabronisz,bo to co zakazane najlepiej smakuje,a co mają małolaci 15-16 lat robic sami w domu, jak ciekawośc i pozadanie robi swoje ;) Wiadomo ze 10 lat pozniej beda sie smiac z tego, i bedzie seks na porządku dziennym,ale dreszczyk emocji w tym wieku wskazany 😁
"Zakazane najlepiej smakuje" - guzik prawda.
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Znam ten ból, ja od 16 do 20 roku życia to oprócz prezerwatyw, to jeszcze przed rodzicami musiałem chować wszystkie dildosy i gadżety erotyczne, prezerwatywę jakby zobaczyli to pół biedy, ale jakby coś z kolekcji zabawek to by dopiero było nieciekawie
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Jak miałem te 15 lat to chowałem do metalowego pudełka po procesorze. Pudełko stało razem z kilkoma innymi na półce :)
Później już normalnie w szufladzie, jak mnie mama zapytała "co to jest?" to się jej zapytałem czy chce zostać babcią. To była nasza jedyna wymiana zdań na ten temat w życiu :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry