• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdy pojawia się poważna choroba

Kobieta

Ellapoprostu

Cichy Podglądacz
Cześć,

To mój pierwszy post na forum ... Pojawiłam się tu, albowiem chciałabym się dowiedzieć, czy są tu na forum osoby poważnie chore i/lub niepełnosprawne ?
Jestem w szczęśliwym małżeństwie 25 lat, w związku idzie 28rok. Dopóki mąż był zdrowy, to i w seksie było bardzo ok.
7 lat temu poważnie zachorował. Niestety choroba bardzo go osłabiła fizycznie, leki, które musi brać już do końca życia również osłabiają jego libido.
Wcześniej byliśmy mocno aktywni, obecnie bardzo tęsknię za bliskością. Seks jest rzadki i sporadyczny, nie ukrywam, że bywa mi z tym ciężko.
Czy są tu osoby w podobnej sytuacji ? Jak sobie radzicie ?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
U kogoś kogo znam było tak: ona zdrowa, on nie do końca. Czasem wymagał opieki.
Ale nagle przypałętała się choroba i to ona mocno podupadła na zdrowiu. Pół biedy, że fizycznie, niestety psychicznie też. Bardzo się kochali mimo, że przez tę chorobę dochodziłoby do częstych kłótni, po prostu oboje źle to znosili. W końcu choroba ją pokonała.
Pierwsze co on zrobił to usunął z widoku wszystko co mu ją przypominało, rzucił się w wir pracy, znalazł hobby, kupił psa. Byle tylko zająć głowę.
Póki co wydaje się, że jest ok.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry