• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz zagladnij

Kobieta

Magdalena99

Cichy Podglądacz
Witam jestem młoda dziewczyna mam 22 lata i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy PVC EVA poliuretan 100 % poprostu lubię to i zawsze ubieram zakładam na siebie takie płaszcze PVC EVA poliuetan 100 % przeźroczyste transparentne plastikowe przeciwdeszczowe na nagie cialko.
Lubię plastic ten materiał plaszczy lubię to poprostu lubię w tym uprawiać seks jak się masturbowac sama w tym czy zakładać też plastikowe majtki PVC na dupcie i cipcie i foliowe rękawiczki czy winylowe jak i zwiazywac sobie twarz folia kapturem np. od tego płaszcza przezroczystego przeciwdeszczowego i w tym oddychać mam orgazm naprawdę nieziemski kocham to i uwielbiam fetysz plastikowy Pvc Eva poliuretan.
I w dodatku zakładać jeszcze przeźroczyste transparentne spodnie plastikowe .
Taki fetysz poprostu mam co myślą o tym fetyszu Panowie jak i Panie co myślą o moim fetyszu plastikowym pisać jak uprawiam w tym seks czy sie masturbuje sama a powiem jest super
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry