• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz ubrań przeznaczonych do wyrzucenia

Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Moja kobieta właśnie wyrzuca szpilki oraz sandałki na platformie, rozmiar 37. Może ktoś chce do zalania? Podeślę zdjęcia na priv. Oczywiście za darmo, ale musisz sobie opłacić paczkomat. :)
 
Mężczyzna

aleks123

Cichy Podglądacz
Dokladnie to samo mam. Ale jak moja wyrzuca stare znoszone balerinki. Kilka razy uadlo sie przekonac zeby wziela je do lozka i zrobila footjob. Ale zadko sie udaje. I laduja w koszu.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ciekawe, że tak często mężczyźni dają ogłoszenia dot. przedmiotów należących w istocie do kobiet. :unsure:
No ale na tej samej zasadzie na onlyfans i w podobnych miejscach jest pełno fałszywych kont mężczyzn podszywających się pod kobiety - chcących zarobić, np. przez sprzedanie drożej tego co sami kupili, przede wszystkim filmików.
 
Mężczyzna

petro33

Cichy Podglądacz
Ciekawe, że tak często mężczyźni dają ogłoszenia dot. przedmiotów należących w istocie do kobiet. :unsure:
No ale na tej samej zasadzie na onlyfans i w podobnych miejscach jest pełno fałszywych kont mężczyzn podszywających się pod kobiety - chcących zarobić, np. przez sprzedanie drożej tego co sami kupili, przede wszystkim filmików.
bez sensu, ale pewnie tak jest.
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Ciekawe, że tak często mężczyźni dają ogłoszenia dot. przedmiotów należących w istocie do kobiet. :unsure:
No ale na tej samej zasadzie na onlyfans i w podobnych miejscach jest pełno fałszywych kont mężczyzn podszywających się pod kobiety - chcących zarobić, np. przez sprzedanie drożej tego co sami kupili, przede wszystkim filmików.
Pewnie sporo, dlatego jak już kupuje jakieś używane rzeczy to konkretnie weryfikuje czy to profil kobiety. :)
 
Mężczyzna

petro33

Cichy Podglądacz
jakies wyrzucane urocze ciuszki damskie w Warszawie lub pod Warszawa? moze jakas dziewczyna cos wyrzuci i powie gdzie lub gdzies lezy cos ladnego? :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry