• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz odbytu

A

AncymonX

Guest
Te forum jest jak polski film – nic się nie dzieje. Nawet zboczeńcy tu są tacy normalni. To może dołożę temat mojego fetyszu do publicznej oceny i dyskusji. Mianowicie fetysz odbytu. Literalnie, dziury w pupie. Osobiście uwielbiam, to najmocniej erotycznie oddziałujące miejsce ludzkiego ciała. Mogę być totalnie zmęczony i nieskory do seksu, bez znaczenia, bo rozchylenie pośladków i wycelowanie pupą w mój wzrok zawsze działa. Zawsze męskość nabiera ciężaru. Uwielbiam ten elegancki minimalizm okrąglutkiego otworka. Wspaniale jest dotykać, smakować i czuć jego wszystkie własności. Piękne są promieniście rozchodzące się zmarszczki jak od słoneczka z obrazka. Piękne są ślady zabawy, po małym pieszczeniu i też intensywnej zabawie z wykorzystaniem przedmiotów. Wspaniałe są dziurki nigdy nie kochane i wymagające stopniowego poszerzania zdolności do przyjmowania paluszka, języczka, zabaweczki czy w końcu mojego członka. Niemniej szaleję za dziurkami już doświadczonymi z większym wachlarzem zabaw, może dla wielu paluszków, może dla całej rączki. Ale spokojnie. Fisting to inna rzecz, podgatunek. Zabaw z odbytem jest bardzo wiele. Można pieścić dłońmi robiąc prawdziwy masaż, można przejść przez horyzont zdarzeń, bo odbyt od środka też jest cudowny. Niesamowite jest gdy partnerka decyduje się przykucnąć nad leżącym mną, może w szpilkach aby pupa ładnie unosiła się na buzią, i wreszcie usiąść bezpośrednio swoim otworkiem na moich ustach pozwalając włożyć do środka język tak głęboko jak się da i pieścić wnętrze namiętnie. Coś niesamowitego. Nie martwiłbym się o jakieś wpadki z czystością, takie ryzyko to drobiazg, nie urywa głowy, spokojnie to nie granat. Jednak proszę nie myśleć że chodzi tu o obcowanie z wydzielinami, otóż chodzi wyłącznie o dotykanie i smakowanie okrągłej damskiej dziurki. Jak również patrzenie na nią, jak się otwiera i zamyka, jak przyjmuje paluszek, jak wchłania zabawkę i ją oddaje. Niewiarygodnie podniecający widok. Moje spełnienie i szczęście skrywane między kobiecymi pośladkami.

Może też jesteście wrażliwi na dotyk lub kochacie zabawę dziurką w pupie?

Nie ukrywam że fajnie byłoby poznać entuzjastkę ubóstwiania jej odbytu.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
uwielbiam pieścić odbyt mojej żony, zawsze podczas minetki nie zapominam o pupie i wylizuję jej ciasną dziurkę, często robię tak że liżę jej cipeczkę i delikatnie paluszkiem stymuluję jej odbyt wkładając paluszek coraz głębiej oczywiście nie przestaję lizać jej łechtaczki, w takiej sytuacji nie muszę długo czekać na jej orgazm a często po takiej zabawie jak jest już rozluźniona pozwala mi na analne zabawy i mogę włożyć jej mojego penisa i szaleć tak jak w cipce
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Mam tak samo jak Tyyyyy... 🙂 Pięknie to opisałeś, zgadzam się ze wszystkim i podpisuję się pod tym obiema rękami, nogami, kuciasem i wszystkimi członkami 😆

Kobiece odbyciki są słodkie, pyszne, rozkoszne i w ogóle brakuje mi słów aby opisać te cudowne otworki. Uwielbiam pieścić żonce kakałko, namiętnie i mokro wylizywać, wkładać język jak najgłębiej. Chciałbym mieć bardzo długi język, np. jak pies i włożyć go tam całego. Lubię rozepchać paluszkiem albo w trakcie analka wyjść i włożyć język w taką już rozwartą. Po palcówce palce też oblizuję. Nie stosujemy żadnych lewatyw, po prostu parę godzin po dwójce i nigdy nie było żadnej niespodzianki, ale jak piszesz nic by się przecież nie stało. Zresztą jest ryzyko, jest zabawa 😆

Myślę, że w końcu spróbujemy też z pupy do buzi, a potem się z nią przeliżę. Wszystko na dobrej drodze, bo kiedyś po rimmingu nie chciała się ze mną całować, a teraz to nie problem 😊

Mam też fantazję wylizać jej dupcię po moim spuście i kiedyś to zrobię, cipkę już tak lizałem. Tylko z tym często tak jest, że mam ochotę to zrobić, a jak już strzelę to się nie chce 😋

Ogólnie w łóżku (i nie tylko) praktykujemy z małżonką różne perwersje i fetysze, jest wspaniale, ale jeśli jest jakaś pani spragniona pieszczot odbytu i nie tylko to też chętnie służę. Z przyjemnością posmakuję innego kakaowego oczka, ale też stópek czy złotego deszczyku 😍
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mam identycznie. To nic nie normalnego i nadzwyczajnego 😋
Mam fioła na punkcie pieszczenia dziurki, lizania, wciskania w nią palcy, zabawek, penisa, języka i wszystkiego co się da😁
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja uwielbiam drugą dziurkę, ale...
Po pierwsze - anal nie jest na co dzień. Z tej opcji korzystamy co jakiś czas, poniekąd po to aby to było "coś".
Ale nawet w trakcie "normalnego" seksu czasem mój palec zbłądzi w okolice drugiej dziurki, bez penetracji, po prostu takie "mógłbym go tam wsunąć, ale niech nie wie czego się spodziewać". I jest zajebiście.
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Kto jak lubi. Znałem dziewczyny, które lubiły zabawę w pupę, ale musiały mieć ochotę i odpowiednio komfortowo się czuć więc nie było to codziennością, ale znałem i takie, które praktycznie w każdej chwili można było po krótkim przygotowaniu atakować w drugą dziurkę i szalały z radości... A i takie oczywiście, które w ogóle tego nie lubiły. W każdym razie, dla miłośnika pupy i seksu analnego spotkanie tych lubiących w pupę na mojej drodze było nie lada gratką 😁
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Ciekawe, ostre, nawet bym powiedział wulgarne. Podoba mi się. Tym bardziej mnie zainteresowalo jak napisałaś, że oparte na własnym doświadczeniu 😉🤔
 
Mężczyzna

dawidte

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

Borys93

Nowicjusz

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry