• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Feet

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Kręcą w podobnym stopniu jak inne części kobiecego ciała. Owszem, są ładne, i dobrze jest, gdy kobieta ma ładnie pomalowane paznokcie u stóp, tak samo jak dłoni. Jednak nie jestem stópkarzem, i nie wyróżniam stóp jakoś szczególnie na tle reszty ciała.
Kobieta jest atrakcyjna jako całość, nie ze względu na poszczególne części ciała.
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Uwielbiam stopki, ale u mnie to jest tak że sama goła stopa bez pomalowanych paznokci kręci mnie tak 5/10, stopa w rajstopach albo pończochach tudzież w skarpetkach takich do balerinek kręci już 7/10. A pomalowane paznokcie i w sumie nie ważne czy gola stopa czy w rajstopach to już 10/10. Teraz akurat moja kobieta ma pomalowane paznokcie, to regularnie mam ochotę na footjob nawet bez wytrysku, sam masaż wystarczy penisa. :) Uwielbiam małe stopki, moja ma 36/37 rozmiar.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Pewnie, że kręcą. Zwłaszcza gdy są zadbane i pomalowane ciemnym lakierem.

I tak btw @sylwia24 , Twoje stopy (jeśli to faktycznie Twoje na zdjęciu) już kiedyś widziałem. @KrystianBardocki99 podlinkował stronę ze zdjęciem które masz jako avatar i twierdził, że to stopy jego dziewczyny Agaty (?? 🤔 jeśli dobrze pamiętam imię ale chyba tak, Agaty). Śmiechłem, bo najwyraźniej ktoś tu albo odstawia szopkę z fake kontem albo Krystian ma wyimaginowaną laskę 😂
Nie wierzcie ludziom w internetach 😂
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Pewnie, że kręcą. Zwłaszcza gdy są zadbane i pomalowane ciemnym lakierem.

I tak btw @sylwia24 , Twoje stopy (jeśli to faktycznie Twoje na zdjęciu) już kiedyś widziałem. @KrystianBardocki99 podlinkował stronę ze zdjęciem które masz jako avatar i twierdził, że to stopy jego dziewczyny Agaty (?? 🤔 jeśli dobrze pamiętam imię ale chyba tak, Agaty). Śmiechłem, bo najwyraźniej ktoś tu albo odstawia szopkę z fake kontem albo Krystian ma wyimaginowaną laskę 😂
Nie wierzcie ludziom w internetach 😂
Faktycznie "coś" jest na rzeczy :)
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
Pewnie, że kręcą. Zwłaszcza gdy są zadbane i pomalowane ciemnym lakierem.

I tak btw @sylwia24 , Twoje stopy (jeśli to faktycznie Twoje na zdjęciu) już kiedyś widziałem. @KrystianBardocki99 podlinkował stronę ze zdjęciem które masz jako avatar i twierdził, że to stopy jego dziewczyny Agaty (?? 🤔 jeśli dobrze pamiętam imię ale chyba tak, Agaty). Śmiechłem, bo najwyraźniej ktoś tu albo odstawia szopkę z fake kontem albo Krystian ma wyimaginowaną laskę 😂
Nie wierzcie ludziom w internetach 😂
Cholera Sylwia została przyłapana, szok
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry