• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja cybersex z nieznajomym z internetu

J

Jolaos

Guest
Jolaos, juz nie badz taki anty ;)
Moniczka na pewno załozyła temat z czystej dobroci serca a nie z zamiarem oskubania naiwnych 😎
Nie jestem anty, tylko już ją kiedyś spotkałem i dałem się złapać = zmarnować swój czas :) wolałem was od razu przestrzec, żebyście się nie rozczarowali
 
Mężczyzna

leigh

Cichy Podglądacz
Kiedyś, często w początkowych etapach poznawania, praktycznie każdy wieczór rozłąki był wykorzystywany na takie formy przyjemności. Później nastąpił okres przerwy... Minął jednak pewien czas i zastanawiałem się nad powrotem do takiej formy przyjemności
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Kiedyś, często w początkowych etapach poznawania, praktycznie każdy wieczór rozłąki był wykorzystywany na takie formy przyjemności. Później nastąpił okres przerwy... Minął jednak pewien czas i zastanawiałem się nad powrotem do takiej formy przyjemności
No to jedziesz z tematem, przepraszam za wyrażenie.😁
 
L

lucyfer69

Guest
Lubię taką odskocznię , bywa miło. A zrobić sobie dobrze z kimś online czemu nie
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
A tak nieco poboczny temat. Ale jednak. Faceci z tego forum to w większości porażka. Normalnie tragedyjum.
Bo w większości to chłopcy udający ekspertów :LOL: Jednak są też prawdziwi pasjonaci, czasami ciekawie się czyta, pisze i poznaje różne spojrzenia erotycznie nasycone :p
 
Mężczyzna

Wetogether21

Cichy Podglądacz
Nowy na forum początkuje w temacie cybera Ochotę gigantyczną mam i u rodziwego ***ta w sam raz na ekran twojej komórki, tylko zabawa zadych pieniędzy, właśnie zaczynam więc jak coś to teraz czy co to wszystko zapraszam 🤤🤤🤤🤤👃💊👉👆👈
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry