• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facet w stringach - pytanie do Pań

Mężczyzna

WhyNotThong

Cichy Podglądacz
Drogie Panie co sądzicie gdy facet nosi stringi? Dla przykładu takie jak na zdjęciu poniżej. Mogę wrzucić więcej w różnych krojach jeśli trzeba :)
ostYfnA.jpg
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Myślę, że wielu facetom stringi pasują równie dobrze co kobietom. Masz w nich całkiem zgrabna pupe także poproszę inne kroje :D
 
Mężczyzna

Kamkam35

Seks Praktykant
Ja uwielbiam chodzić w stringach mam jakieś 32 pary, rozne wzory, rozne kroje, dzisiaj przyszly mi typu C🙂 nie mialem wczesniej ale calkiem fajnie
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Ja musze przyznać, że lubię, ale nie noszę ich na codzień. Bokserki są wygodniejsze. Fajne stringi zakładam czasem do zabawy z partnerką, albo kiedy chcę, czy chciałem (w czasach randkowania) zrobić dziewczynie niespodziankę. Wydaje mi się, że facet w stringach to rzadki widok, a przez to dość ciekawy i interesujący dla kobiet.
Kilka moich fotek w takiej bieliźnie poniżej 😉

 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Też się przyznam że mam stringi ale dla mnie są niewygodne, ten sznurek w tyłku doprowadza mnie do szału. Zakładam tylko jak mam dłuższy masaż żony bo leje się że mnie preejakulat. Na co dzień noszę slipy, najlepsze wycięte z workiem na penisa (leży wtedy grzecznie i nie przeszkadza, nawet jak wstanie to jest w jednym miejscu).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry