• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facet stchórzył;-/

Mężczyzna

martb

Podrywacz
E tam, a moze autorka wpadnie na forum i sie ucieszy, ze sekcja archeologow-kopaczy tak preznie działa 😁

Poza tym to ze temat jest sprzed x lat, nie znaczy ze jest bezwartosciowy. Lepiej miec jednen temat z konkretna historia postow, niz rozpierdziel w postaci x nowych tematow o tym samym :rolleyes:
nie, nie odezwie się
znikła z fejsa
znikła zewsząd gdzie miałm z nią kontakt
tak, znałem ją
:)
ale to nie ja bohaterem byłem tej beztroski :)
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
O kurde to jestem zaskoczony, że faceci uciekają przed seks randkami 🤭. Myślałem, że w naszym przypadku za darmo to i ocet słodki 🤭
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Temat wykopany a kobieta pewnie przez ten czas już dawno poznała dziesięciu facetów. :)
widzisz, dziwne jest to że ona znikła z każdego miejsca
na fejsie jej nie ma, na maile nie odpowiadała, aż okazało się ze "user not existe"
cokolwiek dziwne w jej wypadku
 
Mężczyzna

Fantazjujacy

Nowicjusz
oznaliśmy się tu, na tym forum około 9 miesięcy temu. Pisaliśmy najpierw tylko tu, potem smsami, o wszystkim i dużo, nie tylko pikantne rzeczy, choć nasze rozmowy słuzyły rownież zaspokojeniu. W końcu się umówiliśmy na poprzedni weekend. Mial dac mi znać, czy dostał urlop. Zrobiłam lisę zakupow, by jakoś go podjać, w końcu gość, sprzątnęłam dom, zmieniłam pościel, zaplanowałam manicure itd. Nie napisał, czy dostał urlop. Pisałam, nie odezwał się już nigdy. W ogóle, nigdy. Bez słowa wyjasnienia. oboje się cieszyliśmy do ostatniej chwili. Wszytsko bylo dobrze.
Jak mógł stchórzyc? Znaliśmy sie już...Nie przyjmuję do wiadomości, że mu zabrakło odwagi, znał mnie. Wysłalismy też sobie wcześniej zdjecia, nic nie działo się w ciemno.
WIecie jak się nastawiłam na seks - weekend? Miało być super. Nie mogę tego przeżyc. Ciężko jest o seks nawet dla dziewczyny, nie tak ja się mówi, że faceci czekają i czekają, a dziewczynie wystarczy wyjść z domu. Życie to rozczarowanie, serio. Jak związek ma być prosty do zbudowania, skoro trudno jest nawet o seks...Myslałam, że to kobiety sa humorzaste i zmieniaja zdanie, bo tak się mówi, a mnie to samo spotkało.
Zarejestrowałam się na eDarling i na Tinderze, by sróbować kogoś znaleźć, ale też jest ciężko o konkretne osoby.
Znowu zawiało z mojej strony pesymizmem, wiem...ale nie mam komu na ten temat się wyagdać, więc Wam, w końcu tutaj się to wszystko zaczęło. Żenada. Na ten weekend umówiłam się z kolesiem z Tindera. Ciekawa jestm, cyz mnie nie wykiwa....ja pierdolę...
A to glupek
 
Mężczyzna

Fantazjujacy

Nowicjusz
oznaliśmy się tu, na tym forum około 9 miesięcy temu. Pisaliśmy najpierw tylko tu, potem smsami, o wszystkim i dużo, nie tylko pikantne rzeczy, choć nasze rozmowy słuzyły rownież zaspokojeniu. W końcu się umówiliśmy na poprzedni weekend. Mial dac mi znać, czy dostał urlop. Zrobiłam lisę zakupow, by jakoś go podjać, w końcu gość, sprzątnęłam dom, zmieniłam pościel, zaplanowałam manicure itd. Nie napisał, czy dostał urlop. Pisałam, nie odezwał się już nigdy. W ogóle, nigdy. Bez słowa wyjasnienia. oboje się cieszyliśmy do ostatniej chwili. Wszytsko bylo dobrze.
Jak mógł stchórzyc? Znaliśmy sie już...Nie przyjmuję do wiadomości, że mu zabrakło odwagi, znał mnie. Wysłalismy też sobie wcześniej zdjecia, nic nie działo się w ciemno.
WIecie jak się nastawiłam na seks - weekend? Miało być super. Nie mogę tego przeżyc. Ciężko jest o seks nawet dla dziewczyny, nie tak ja się mówi, że faceci czekają i czekają, a dziewczynie wystarczy wyjść z domu. Życie to rozczarowanie, serio. Jak związek ma być prosty do zbudowania, skoro trudno jest nawet o seks...Myslałam, że to kobiety sa humorzaste i zmieniaja zdanie, bo tak się mówi, a mnie to samo spotkało.
Zarejestrowałam się na eDarling i na Tinderze, by sróbować kogoś znaleźć, ale też jest ciężko o konkretne osoby.
Znowu zawiało z mojej strony pesymizmem, wiem...ale nie mam komu na ten temat się wyagdać, więc Wam, w końcu tutaj się to wszystko zaczęło. Żenada. Na ten weekend umówiłam się z kolesiem z Tindera. Ciekawa jestm, cyz mnie nie wykiwa....ja pierdolę...
Przez takich to inni z naszego forum maga miec problemy .Jedne usprawiedliwienie to akt zgonu
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Przez takich to inni z naszego forum maga miec problemy .Jedne usprawiedliwienie to akt zgonu
tylko że:
- Magde znałem osobiście - róznica wieku pomiędzy nami nie pozwalała na różne inne rzeczy niż rozmowy - bardzo poważne rozmowy
- odległość miedzy nami i mój poptzedni tryb życia razcej nie służyłby jakiemukolwiek spotkaniu
- znikła zewsząd parę miesięcy przed moim zniknięciem - które mogło się zakończyć aktem zgonu
- znikła, nie ma jej, point

serio dla mnie już TEN TEMAT jest zakończony i prosiłbym ADMINA o zamkniecie tematu z uwagi na archeologów...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry