• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

facet nie chce próbować nowych rzeczy

Mężczyzna

Rico40

Cichy Podglądacz
Skad ja to znam. Tak nie bo nie jest wygodnie, tak nie bo za gleboko wchodzi i mnie boli, tak nie bo nie lubie, tak nie bo za bardo halasujemy i sasiedzi (za metrowa sciana) moga slyszec, dzisiaj nie bo nie mam ochoty, jutro nie bo wychodze, jak sie spuscic to tylko w gume bo to przeciez niedobre, na twarz nie bo nieprzyjemne, na piersi nie bo bede musiala znow wziac prysznic a juz pozno. Niestety nie wszyscy stworzeni jestesmy do szczytnych celow i jak sie nie dobierzemy z kims kto lubi to samo co my to jestesmy w czarnej dupie no chyba ze zaczniemy „stolowac sie” poza domem.
 
Mężczyzna

Niki2615

Nowicjusz
Sorry ! Uważam , że jeśli facet oczekuje, aby mu zrobić dobrze ręką albo lubi aby mu robić loda, to powinien liczyć się z tym, że trzeba to będzie potem "odpracować" i zrobić minetkę. Seks nie polega na tym albo to tylko facet miał fajnie.
Szkoda czasu na seksuologa.
Ja zawsze chce zadowolić partnerkę w jak najlepszy sposób, i zająć się jej ciałem maksymalnie, zawsze pieścić i się z nią kochać i próbować nowe zeczy, nie rozumiem czemu on tak robi, sex jest wspaniały😍😘
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Kiedyś ja miałem taki problem z moja żoną. Postanowiłem nie mieć ochoty na sex przez jakieś trzy miesiączki. Kiedy ona coś tam próbowała to stosowałem ja mówiąc ze nie mam ochoty, dodatkowo powtarzałem jej ze wole sobie ręka zjechać niż drętwy sex uprawiać. W końcu doszła do takiego szału, ze myslalem ze kroczem dywan zacznie zwijać w rulon. Ogólnie po tej akcji sporo się zmieniło, ale ciagle jeszcze nie jest to co wg mnie być powinno.
 
Mężczyzna

Ja_75

Nowicjusz
Miałem to samo z żoną, cały czas ja na dole, ona na jeźdźca. Zgaszone światło i bez dotykania, bo ja to rozprasza. Tak teraz myślę, że myślała o innym w trakcie, bo nieraz cały odcinek gry o tron i zero orgazmu no i mnie zostawiła, jak zacząłem próbować nowych rzeczy.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Minetki się nie odmawia szczególnie jak jest ładnie wygolona i świeżutko umyta 😅
A z nowych rzeczy to proponuje dać się uwiązać, żeby facet mógł ciągnąć za sznurek i odpowiednio układał w ten sposób Twoje ciało. Jest zaefajnie...
 
D

Deleted member 42063

Guest
Przychodzę z pytaniem i pomocą!! Jako osoba lubiąca próbować nowe rzeczy lubię i próbować nowych rzeczy w seksie :love: . Mój problem jest taki, że kiedy chce spróbować przykładowo nowej pozycji zawsze mój facet najpierw próbuje, a po 5 sekundach wycofuje się z niej bo uwaga uwaga JEMU JEST NIE WYGODNIE. Zawsze mi się wydawał, że seks ma przynosić przyjemność obu stronom, a nie tylko jednej. Po długim czasie uprawiania seksu w tych samych pozycjach na zmianę potrzeba czegoś nowego. Nie pamiętam kiedy zaproponował nową pozycję, gadżet cokolwiek abym ja też czuła przyjemność związaną z inną rzeczą. Proponuje nowe rzeczy tylko wtedy aby zadowolić siebie podczas robienia ręką, loda itp, a pozycje stare i już by się każdemu przejadły. Zawsze aby on zrobił mi minetkę muszę powiedzieć bo nie pamiętam kiedy zrobił to sam z siebie. Urozmaicam seks jak tylko mogę. Robię wiele rzeczy aby jemu było jak najlepiej ale ja muszę radzić sobie sama haha żeby mieć orgazm jak kiedyś. Wiecie jak to ogarnąć :)?

Jak to czytałam to mi się niedobrze robiło.
Książkowy przykład egoisty i lenia patentowanego.
Minął już dłuższy czas od Twojego postu, więc napewno sytuacja się jakoś wyklarowała (oby), ale rada żeby mu nie dawać była najlepsza. Jak się coś komuś zabiera to mu tego brakuje. Pod warunkiem, że nie dostaje tego poza domem.
Ktoś też napisał, żeby mu powiedzieć wprost jak krowie na rowie, że Cię nie zaspokaja. Tacy potrzebują terapii szokowej, jakieś podchody wogóle nie zadziałają.
W tej sytuacji musisz być trochę egoistką bo inaczej będziesz dawać dawać i dawać a nie otrzymywać nic w zamian.
Życzę Ci, żebyś była zadowolona ze swojego życia seksualnego. Każdy na to zasługuje.
Jeżeli masz ochotę to napisz jak to się skończyło👍🏻
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C facet nie chce seksu oralnego Związki 30
E Nie lubię jak facet za mnie płaci Poza tematem 20
U Pytanie do dziewczyn(niski facet) Seks 0
E Mój facet ogląda 3D underage Seks 0
G Facet bi Porady seksualne 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry