• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Faceci, którzy nie proszą o sex

Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Nie znam osobiście nikogo, kto na starcie sądzi, że nie będzie dobrze. Są tacy w ogóle?
No właśnie problem w tym, że większość zakłada, że będzie cały czas cudownie. A tu trzeba wręcz założyć, że prędzej czy później zacznie przygasać, wygasać lub się psuć.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Brak nowych bodźców zwykle zabija .... Albo przeradza związek w przyzwyczajenie. I jeśli to obojgu pasuje to jest ok. Sęk w tym, że popęd płciowy raczej nie przestawia się w tryb "przyzwyczajenie". Szczególnie u faceta.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Absolutnie się nie zgadzam że rzeczywistość musi zabić związek bo jest tylko przyzwyczajenie, jednak wraca się do domu żeby poczuć tą drugą osobę, albo przytulić się, albo zerżnąć, albo .... - i to jest rzeczywistość
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Ale pożądanie ma to do siebie, że stopniowo wygasa. Jeśli brak nowych bodźców. To jest nieuniknione. A na dodatek niektórzy nie radzą sobie z widokiem pożądanej osoby chorej, wymiotującej, defekującej czy w innych sytuacjach "kompromitujących" (upraszczam, ale świadomie, z braku czasu)
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Wygasa (a nawet po latach zanika - Boy-Żeleński w swoich Słówkach nawet o tym pisał - jesli dobrze pamiętam). To zgodne z naturą. TO, że się przeradza z pożądania fizycznego w inne to inna inszość.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Średnio mnie interesuje co ktoś mądrzejszy powiedział. Zwłaszcza kogoś kto nawet nie miał żony. Piszę z własnej perspektywy i co ja sądzę. Nie podpieram się zdaniem kogoś innego.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
No to perspektywa wygaśnięcia popędu dopiero przed Tobą :) Młoda wszak jeszcze jesteś.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
No to perspektywa wygaśnięcia popędu dopiero przed Tobą :) Młoda wszak jeszcze jesteś.
Statystycznie rzecz biorąc, jestem tak stara, że seks już nie powinien mnie interesować. Przynajmniej taka jest opinia większości osób. czyli sama przekłamuje rzeczywistość.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
No dobra Ty w wersji damskiej :)
Mam siostrę, która według innych jest wręcz żeńską wersją mnie - nigdy w życiu :ROFLMAO:
Świadomość gdzie się spieprzyło, czasami pomaga w innym związku, żeby nie popełniać "głupich błędów"
Jeżeli czegoś będzie się szukać. Ja poważnym związkom już podziękowałem, z wielu powodów. Wiem również, że sam wiele "spieprzyłem" przez te wszystkie lata, ale też sam w tym nie byłem :rolleyes:
Ale pożądanie ma to do siebie, że stopniowo wygasa. Jeśli brak nowych bodźców. To jest nieuniknione. A na dodatek niektórzy nie radzą sobie z widokiem pożądanej osoby chorej, wymiotującej, defekującej czy w innych sytuacjach "kompromitujących" (upraszczam, ale świadomie, z braku czasu)
Ja tak nie miałem, a 11 lat byliśmy razem. Prędzej na odwrót, każdy jak widać ma inaczej ;)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Mam siostrę, która według innych jest wręcz żeńską wersją mnie - nigdy w życiu :ROFLMAO:
Czyli potwierdzasz moją tezę ;)
Jeżeli czegoś będzie się szukać. Ja poważnym związkom już podziękowałem, z wielu powodów. Wiem również, że sam wiele "spieprzyłem" przez te wszystkie lata, ale też sam w tym nie byłem :rolleyes:
witam w rzeczywistości, trzeba było łyknąć tą drugą pigułkę ;)
Ja tak nie miałem, a 11 lat byliśmy razem. Prędzej na odwrót, każdy jak widać ma inaczej ;)
Nie skomentuje, bo zbyt blisko mi do Ciebie, choć nie we wnioskach.
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Co sądzicie o facetach, którzy nie proszą swoich oziębłych partnerek o seks, nie zmuszają ich, ale realizują swoje potrzeby seksualne zdradzając te partnerki?
Faceci wolą rękę. Po co więc mają to robić?? To zbędne.
Możecie jedynie jas prosić o hand job, nie udawajcie że pochwa wam do czegoś potrzebna. LoL i cieszcie się że wygraliście to intensywne walenie konia a nie słabe bodźce z pochwy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry