• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Erekcja problem z osiągnięciem

Wieks

Cichy Podglądacz
Mam 45 lat. Mam na myśli, że nie mogę osiągnąć pełnej erekcji - tzn takiej umożliwającą swobodną penetrację, bez kombinowania. Mam nadzieję, że wiecie o czym piszę. Nie wiem czy to problem ze mną, czy moja kobieta przestała mnie już pociągać - ale coś jest na rzeczy ;/ Jak sobie z tym radzić?
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Tabletki, ale nie z neta tylko na receptę, od urologa, spoko każdy chyba przepisze, a przynajmniej uczciwy wywiad zrobi
 
Mężczyzna

Sedlec

Cichy Podglądacz
Powodów może być wiele. Moze to stres a może nieodpowiednie odżywianie się , brak ruchu. Tak jak kolega powyżej najlepiej byłoby zrobić odpowiednia badania krwi tak aby wykluczyć problemy natury fizycznej. Jeśli chodzi o sildenafil to na razie bym się wstrzymał bo moze wystarczą jakieś ziołowe środki .Czy brałeś coś takiego?
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Ja uważam że suplementy to ściema, jak już to lekarz, recepta, sprawdzenie restosreronu, serducha, prostaty, ciśnienia a tak bierze się suplementy i czeka, czy zadziała, czy nie, znowu stres i nie staje, szkoda kasy i nerwów swoich i partnerki, która zaraz zapyta, a czemu ci nie stanął, masz stres do kwadratu,
 
Mężczyzna

Solstafir

Podrywacz
Jeśli Ci stoi w innych sytuacjach a przy niej nie to znaczy że ci się nie podoba. Jeśli nie stoi ci zazwyczaj to znaczy żeś pół-impotent.
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Jeśli Ci stoi w innych sytuacjach a przy niej nie to znaczy że ci się nie podoba. Jeśli nie stoi ci zazwyczaj to znaczy żeś pół-impotent.
Ale gadasz, jaki pół impotent, chwilowe problemy z erekcja nie mają nic wspólnego z podobaniem się czy nie partnerki, w tym wieku to stres, niedospanie, ciśnienie najczęściej, może Ci stać w innych sytuacjach a przy sensie zaczynasz się rozpraszać na innych sytuacjach, na chwilę.miekknie, potem o tym myślisz i miękkie znów, a partnerka.dalej ci się podoba,
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Mam świadomość że powodów może być wiele, ale wszystkie sprowadzają się do jednego - nie jestem już w tym wieku co kiedyś... i taka jest prawda. Czasu nie da sie oszukać.
Nie nic jeszcze nie brałem. Chyba jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany, aby pójść z tym problemem do seksuologa.
 

Olek6911

Cichy Podglądacz
A powinieneś pójść do lekarza. Jeśli masz faktycznie 45 lat to nie powinieneś mieć ze wzwodem żadnego problemu. Ja mam 64 lata i nie narzekam a właściwie żona nie narzeka. Desperacja nie ma tu nic do rzeczy, Chyba, że chcesz zmienić kobietę to impotencja będzie fajnym argumentem na sali sądowej podczas rozwodu.
 
Mężczyzna

Sedlec

Cichy Podglądacz
Dokładnie. Na sildenafil jeszcze będzie czas. Sam proponowałbym spróbować jak działa na Ciebie Cum on. Jest to również bezpieczny ziołowy środek. Zamówisz przez internet ( jest on dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak więc nie musisz się obawiać o żadne nieodpowiednie działanie). NIe radziłbym nastomiast zamawiać srodków niewiadomego pochodzenia jak na przykład te wszystkie z USA reklamowane na niektórych stronach.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Ok, zamówiłem tego cum on. Trochę mnie to kosztowało, więc mam nadzieję, że będą jakieś efekty. Jutro podobno ma być. Jak przetestuję to dam info czy i jak działa.
 
Mężczyzna

froski

Cichy Podglądacz
Stosuję go od czasu do czasu. Nie musisz go zażywać regularnie, tylko przed planowanym stosunkiem (na ulotce jest to dokładnie opisane).
Gdybym miał stosować go regularnie, to też nie byłoby mnie stać, a tak jedno opakowanie wystarcza mi na około 4-5 tygodni (nie mam jakiegoś bujnego życia seksualnego).
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Myślę, że mogę polecić tego cum on ;) . Nie łączyłem z alkoholem i innymi specyfikami. W sumie było to nawet podniecająca ta cała sytuacja :) Erekcja rzeczywiście jest silniejsza.
 
Mężczyzna

squarex88888

Nowicjusz
Ja mam 22 lata i mam bardzo słabe erekcje i ciężko o szczytowanie za sprawą biernego trybu życia braku zdrowej diety zażywania leków ma ktoś pomysł jak wrócić do czasów gdy żołnierz łatwo stawał na baczność sama aktywność fizyczna, dieta i ew zmiana leków może pomóc? miał ktoś podobny problem?
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Poczyta wyżej, ale w tym wieku, ogarni się, jeśli to faktycznie stałe idź do lekarza a nie słuchaj tego co forum podpowiada bo sobie krzywdę zrobisz
 
Mężczyzna

hiperion

Cichy Podglądacz
Pytanie jakie jest to nadciśnienie oraz jaka jest to dawka viamena Jeśli nadciśnienie jest niewielkie oraz nie jest to duża dawka środka to nie jest to jakieś duże przeciwwskazanie do jego przyjmowania.

Polecam po prostu zaufać swojemu organizmowi oraz patrzeć sie jak reaguje na takie środki. Zacznij od mniejszych dawek, na poczatek wystarczy na pewno jedna tabletka inventum. Jeśli nie będziesz widział u siebie negatywnych efektów, możesz sięgnąć po drugą. O ile oczywiście bedzie taka potrzeba, sam przyjmuję inventum od dość długiego okresu oraz nie widzę u siebie negatywnego wpływu na ciśnienie.

Swoją drogą w jakim wieku jesteś? Pytam sie bo bardzo często zaburzenia erekcji zależy od wieku.
 
Mężczyzna

Szpada

Cichy Podglądacz
Patrząc na składy preparatów Erekton i Viamen to jest tam praktycznie tylko jeden kluczowy składnik czyli L-Arginina. Cała reszta to albo adaptogeny jak żeń-szeń, maca czy withania somnifera albo witaminy i składniki mineralne jak cynk, magnez, selen, które owszem są ważne ale przy zdrowej, zróżnicowanej diecie nie jest konieczna ich dodatkowa suplementacja.

Adaptogeny ujawniają swoje działanie dopiero po długotrwałym stosowaniu i w dawkach o wiele większych niż te jakie zastosowano w tych preparatach. Żeń-szeń - tutaj pojawia się niebezpieczeństwo dla osób z nadciśnieniem.

Teraz kluczowa kwestia - ceny. Producenci znaleźli grupę docelową, która łyknie każdą bzdurę byleby była obrandowana jako produkt na erekcję/potencję. Ilości składników aktywnych w pojedynczej kapsułce są wręcz homeopatyczne np.: L-Arginina Erekton 300mg, Viamen 150mg.
Erekton ceny od 33 pln za 8 tabletek, Viamen ceny od 28 za 10 kapsułek.

Tymczasem ten sam producent, który wypuścił Erekton ma w ofercie czystą L-Argininę w dawce 1500mg/kapsułka w cenie od 45 pln za 120 kapsułek (Argipower 1500)! Tyle tylko, że trzeba jej poszukać w kategorii "dla sportowców/na siłownię".

Czy ta dawka jest bezpieczna? Jak najbardziej - daleko jej jeszcze do wartości jakie były testowane klinicznie tj. 12g (12 000mg).

Polecam wyszukać sobie frazę "L-arginina badania kliniczne" i zerknąć w dokumenty PDF, których pełno znajdziecie w wynikach.
 
Mężczyzna

skars

Cichy Podglądacz
Sam do tabletek Viamen podchodziłem dość sceptycznie, szczególnie po moich wcześniejszych próbach z innymi środkami tego typu. I spotkało mnie miłe zaskoczenie. Tabletki działają, nie miałem problemu ze wzwodem przed stosunkiem. Żałuje nieco, ze nie odkryłem ich wcześniej. Brałem przez jakis czas zalecaną dawkę czyli dwie tabletki, potem przerzuciłem się na jedna tabletkę i również działa. Przyjmuję na jakieś 40-50 minut przed stosunkiem, wtedy działanie jest najskuteczniejsze.

Dodatkowo efektem ubocznym (o ile mozna to tak określić) jest znaczne wydłużenie stosunku. Nie mam problemu z dojściem, ale zauważyłem, że mam większa kontrolę nad swoimi odruchami. Jestem w stanie uprawiać seks o wiele dłużej.
 
Mężczyzna

Spring86

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie polecam dobrą dietę opartą na codziennej konsumpcji pistacji, orzechów oraz pestek dyni. Prącie robi się twarde jak skała, a wytrysk jak pociski z serii kararabinu. Naprawdę sam byłem w szoku działania.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Problem z erekcja Porady seksualne 11
K Problem z erekcja Porady seksualne 43
S Poranna erekcja i seks z rana Seks 0
S Erekcja problemy Porady seksualne 12
B Słaba erekcja Porady seksualne 35

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry