• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z erekcja

Mężczyzna

maprak

Cichy Podglądacz
Panowie mam od jakiegś czasu problem z erekcja. Erekcja jest tylko w trakcie czasami penis opada Jest to po częsci spowodowane stosowaniem prezerwatywy. NIe mogę z niej na razie zrezygnować ponieważ moja panna nie chce brac tabletek a nie chcemy robić tego bez ( znaczy się ona bardziej nie chce). Czy w takim przypadku polecany tutaj cum on pomoże?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Pomału.
Co znaczy "jest to spowodowane prezerwatywą"? Bez niej nie masz problemu?
Ile masz lat?
U lekarza byłeś? Może to nie prezerwatywa, ale np. stres, choroba itd?
Medykamenty to albo jak już nie ma innej rady albo dla funu :)
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Większość środków na bazie Arginina lub znana też pod nazwą l-arginine przynoszą wymierne efekty w leczeniu zaburzeń erekcji. Cum on zawiera arginine w dostatecznej ilości, więc powinien być okey. Dodam jeszcze od siebie, że w przeciwieństwie do sildenafilu nie podnosi ciśnienia. Arginina wykorzystuje tlenek azotu do poszerzenia naczyń krwionośnych. Krótko mówiąc cum on będzie okey.
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Nie ma takiej opcji. To nie sildenafil od którego mozesz dostać uzależnienia Nie myl tych dwóch substancji L arginina absolutnie uzależnienia nie powoduje.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Nie stosuj żadnych tabletek, wzwód siedzi w głowie nigdzie indziej. Po prostu przestań sie spinać i sie rozluźnij.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Uzależnić się możesz od wszystkiego, tyle, że psychicznie. Zrodzi Ci się w głowie przekonanie, że bez tabletki Ci nie stanie. Jak pisze xavras, rozluźnij się, odpocznij. Może idź do specjalisty, może to się wiąże z chorobą lub stresem? Tabletki (co to by nie było) to ostateczność.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Polecam książkę ,,Instrukcja obsługi penisa'' każdy mężczyzna powinien ją przeczytać. Ale to też lektura obowiązkowa mie tylko dla posiadaczy penisów.
 
Mężczyzna

maprak

Cichy Podglądacz
Cum on zamówione. Jeszcze poczytałem sobie opinie na innych forach i są podobne. No nic, zobaczymy czy będzie działał.Jak coś to napiszę. Dzięki.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry