• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

dziwne fantazje o zostaniu femboyem

Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Uwielbiam oglądać filmiki z femboyami. Warunkiem jest szczupłe, gładkie ciało pozbawione zarostu. A niespełnionym dotąd marzeniem jest spotkanie i zabawa z kimś takim.
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
Znam ten ból,u mnie było o tyle łatwiej że mam takie upodobania odkąd pamiętam.
Na szkolne bale przebierańców przebierałem się za damską postać.,u dzieciaka to łatwiej przechodzi.
Też jak już miałem dziewczyny to nieraz dla zabawy robiły mi makijaż albo malowały paznokcie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Znam ten ból,u mnie było o tyle łatwiej że mam takie upodobania odkąd pamiętam.
Na szkolne bale przebierańców przebierałem się za damską postać.,u dzieciaka to łatwiej przechodzi.
Też jak już miałem dziewczyny to nieraz dla zabawy robiły mi makijaż albo malowały paznokcie.
Fajne miałeś dziewczyny. A nie chciały pójść dalej i do makijażu i paznokci dołączyć damskie ciuszki?🙂
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
To wszystko nie jest takie proste, a mówię z własnego doświadczenia. Najgorsza jest obawa, że ktoś nas zdemaskuje. A niestety w naszym kraju ludzie nie są zbyt tolerancyjni 😕
Mam podobne odczucia, i wiem że jeśli o moim brudnym fetyszu dowiedzieli by się w mojej pracy to nie miałabym tam łatwego życia. Niestety jest tak jak piszesz 99% naszego społeczeństwa jest bardzo nietolerancyjna.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Znam ten ból,u mnie było o tyle łatwiej że mam takie upodobania odkąd pamiętam.
Na szkolne bale przebierańców przebierałem się za damską postać.,u dzieciaka to łatwiej przechodzi.
Też jak już miałem dziewczyny to nieraz dla zabawy robiły mi makijaż albo malowały paznokcie.
To tak jak u mnie. Pierwszy raz założyłem mamy rajstopy jak byłem chyba w szóstej klasie podstawówki. I tak zostało do dzisiaj, a mam lat 40. Jedyna kobieta która to tolerowała to była ex żona. Czasem mi sama kupowała rajstopy. Szkoda że już nie jesteśmy razem...
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
Fajne miałeś dziewczyny. A nie chciały pójść dalej i do makijażu i paznokci dołączyć damskie ciuszki?🙂

Wtedy już sporo urosłem i rozmiarowo by nie pasowały ale zdarzyło się czasem ubrać jakiś sweterek lub bluzę.
Jako nastolatek swobodnie nosiłem przy mamie jej sweterki,bluzy,czasem jakieś dżinsy lub dresowe spodnie (Nigdy legginsów i innych obcisłych)
Ale sukienki czy spódniczki bardzo sporadycznie i zawsze podkreślałem że to dla żartu..
Mieszkamy w takim osłoniętym miejscu i do prac w ogrodzie itp często sama dawała mi jakieś swoje stare ciepłe ciuchy bo mówiła że szkoda wyrzucić.
Jak miałem kilka lat i jeździłem na parę dni do kuzynki w moim wieku to bywało że wszystko (Łącznie z majtkami) miałem damskie ale zawsze były wtedy spodnie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
olek163 Dziwne skróty Fetysze i perwersje 0
dario_a_z Dziwne minki i robienie zeza przez panny... Seks 3
L Dziwne opowieści o masturbacji Masturbacja 0
WhySoSerious? Dziwne zachowanie... Związki 20
S Dziwne zachowanie pennisa Porady seksualne 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry