• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziś pieprzyłem się z koleżanką z pracy. Pierwszy raz zdradziła męża...

Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Generalnie jest to młoda kobieta po 30stce.

Co ciekawe, ponad 10 lat razem z facetem, po ślubie zaledwie rok.

Motywacja ? Miała tylko jednego kutasa, a lubi flirtować i ja stanąłem na jej drodze, który podjął grę. Powiedziała w pracy magiczne "teraz Twój ruch". Od tego momentu minęły 2 tygodnie i wylądowaliśmy w hotelu. W międzyczasie w pracy romans się rozwijał i dochodziło do pocałunków czy dotyku.

Hotel wyjaśnił wszystko. Była bardzo spragniona innego faceta.

Wie, że z mężem pewnie się zestarzeje, ale chciała po prostu spróbować.

Trafiła na mnie, nie chwaląc się, trochę świata widziałem ;) Więc liczyła, że zrobi to raz i będzie miała to za sobą.

Spodobało jej się jednak i chciałaby to powtórzyć...

... A co działo się w hotelu to już opowiem trochę później :)
Uważaj tylko na walonego w rogi małża, ja byłbym dotknięty, ale nie miałbym pretensji do Ciebie, ale jestem wyjątkiem i raczej pozostanę starym kawalerem z kotem; wielu panów wpada we wściekłość, kiedy sprawa się wydaje, a babka może okręcić tę sytuację przeciwko Tobie. Seks z mężatką mam wśród fantazji, ale chyba nie zrealizuję ;) Bardziej ognista niż wolne?
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Oskar, nie mozesz nas teraz tu tak zostawic. Masz fanow! Barteq zadal wazne pytanie - jaka jest w lozku?
Barteq jest taktowny i szarmancki. Ja nie, wiec:
- jak bylo? (i jej i tobie)
- na co ci pozwolila?
- dobre cialo ma twoja mezatka?
- bedziecie sie pieprzyc w pracy?:)
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Nie zostawię Was.

To miało być jednorazowe spotkanie. Po prostu chciała zwyczajnie zaspokoić swoją ciekawość.
Nie do końca jest też zadowolona ze swojego życia seksualnego.

Zająłem się nią tak, jak na to zasługiwała.

Jak wspomniałem, miało być to jednorazowe.

Jednak słyszę od niej od tamtego razu, że musimy to powtórzyć. Że myśli o nas cały czas..

Ma wspaniałe ciało. Jej muszelka jest idealna. Mam sprawny język, więc doprowadziłem ją najpierw oralnie. Mąż robi to ponoć bardzo bardzo rzadko.

Ona też nie zaspokaja go oralnie. Twierdziła, że to względy higieniczne. Nie będę pisał o co chodzi.

Moim się zajęła oczywiście.

Żony, kochanki, są gotowe do przekraczania granic i pozwalają sobie zazwyczaj na więcej niż w swoich związkach. To oczywiste.

W pracy nie będziemy się raczej pieprzyć, ze względu na możliwości, aczkolwiek padło z jej strony wprost, że chciałaby tu i teraz ze mną ;)
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
swietnie Oskar. Rznij ja tak jak nikt jej jeszcze nie pieprzyl skoro sama daje:) doceniam satysfakcje kiedy nie robi mezowi loda a ty mozesz jej wpychac do pyska.
znajdz soposob zeby zalac ja w pracy. Bedzie o tym myslec miesiac:)
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Spotkaliśmy się w hotelu. Ubrała się seksownie, tak jak lubię. Mało tego... Nasz romans trwa krótko, ale intensywnie.

Kupiła sobie specjalnie dla mnie seksowną bieliznę...

Jej ciało, jest boskie...
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Tak... Wziąłem sprawy w swoje ręce. Usiadła w fotelu, podszedłem, pocałowałem delikatnie.. podniosłem, całowaliśmy się i rzuciłem ją na łóżko całując każdy centymetr jej wspaniałego ciała...
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Co najmniej 2, ale sporo było namiętnej czułości. Jestem z tych co mogą długo:) Bardziej skupiłem się na niej... Ponieważ widziałem, że przez lata była raczej kochana standardowo, mechaniczne, więc chciałem jej pokazać, że może być to bardzo przyjemne i głębokie..
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Jest bardziej uległa, chociaż odważna. Jednak ja jestem dosyć dominujący, więc ukierunkowałem zbliżenie.

Generalnie wszystko jej się podobało. Stwierdziła, że bardzo wyważone było i już nie może się doczekać kolejnego razu.
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Myślę, że coś więcej, ale nie przesadziłem na początku. Aczkolwiek bdsm w lateksach to nie dla mnie.

Podduszałem ją i się jej podobało;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry