• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny czy,a jeśli tak to ile razy lizałyście muszelki dziewczyną , ile miałyście lat i kim one dla was były ?

Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Nie wierzę, że studiowałaś... nie mów tylko, że polonistykę ;)
Dziewczynom a nie dziewczyną, spacja przed znakiem interpunkcyjnym to błąd, podobnie jak brak po.
Nie pisała, że studiowała - ale niestety system edukacji leży, więc jestem w stanie uwierzyć, że mogła studiować. Nie tylko student ma wstęp do akademika.
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Nie wierzę, że studiowałaś... nie mów tylko, że polonistykę ;)
Dziewczynom a nie dziewczyną, spacja przed znakiem interpunkcyjnym to błąd, podobnie jak brak po.
Jeśli uważasz, że jestem beztalenciem, które nie potrafi pisać i nie mówi po polsku, to trzymaj się z daleka od moich artykułów. Jeszcze jedno, czy twój cudowny telefon komórkowy,nie płata ci figli bo mój czasem tak? Przy okazji, jeśli chodzi o mój pobyt w akademiku, to nie pojechałem tam, żeby dawać dupy czy obciągać fiuty, tylko żeby żyć i studiować.Mam dziś zły dzień,wszystko mnie boli ,więc przepraszam za ostre słowa :(
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry