• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyna z roksa.pl

trybel1

Biegły Uwodziciel
Tę fantazję spełnię rano , nieraz już się tak bawiłem :)
Wynajmę śliczną dziewczynę z roksa.pl i będę patrzał jak się masturbuje. Strasznie mnie taki widok podnieca. Będę leżał między jej rozłożonymi udami i oblizywał jej cipcię , mokre paluszki...
Kiedy się już rozgrzeje usiądzie na mojej twarzy , chcę czuć mokrą , rozpaloną cipę która rucha mi twarz.
Na zakończenie , na uspokojenie atmosfery zrobi mi takiego leniwego lodzika...
Będzie cudnie , polecam :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
U dziewczyny było bajecznie :)
Jest tak śliczna , że jak byłem u niej pierwszy raz , to wystrzeliłem w spodnie idąc z nią na piętro. Wyobraziłem sobie , że zaraz będę lizał jej cudowną cipkę :)
Młodziutka i bardzo się stara , żebym był w pełni zadowolony.
Na początku wspólna kąpiel , po której ułożyła się wygodnie na stole i zaczęła się pieścić. Najpierw paluszkami , a kiedy juź była dobrze rozgrzana , wyruchała się sporym dildem.
Nie widziałem chyba nigdy niczego bardziej podniecającego. Tarzała się wyjąc , wbijając w siebie mocno , raz za razem ten spory masturbator.
Kiedy już skończyła się pieścić , usiadła tą mega mokrą cipką na mojej twarzy i ocierała się o nią rozkosznie. Jednocześnie ssała mojego kutaska i głaskała jajka
Drażniła się z moim podnieceniem , pieszcząc mnie delikatnie i powolutku
Aż do magicznego konca w tej ślicznej buzi :)
I jeszcze się bawiła moim nasieniem na języku...
:)
 

Casanova 42

Nowicjusz
Dwa razy miałem dziewczynę z roksa. Odczucia jak najbardziej pozytywne. Inaczej niż w agencji z normalną prostytutką. Dziewczyny były miłe, w pełni zaangażowane. Ogólnie miłe wspomnienia
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
To trochę przeniosę temat na inne tory. Zawsze chciałem iść na takie spotkanie z dziewczyną z roksy....
Dziwna chęć sprawdzić jak to jest. Z jednej strony "tak nisko" jeszcze nie upadłem, z drugiej ciągnęło mnie tam z ciekawości a trochę z pobudek spełnienia fantazji. Nie spróbowałem jeszcze i na ten moment nie zamierzam.
 
Mężczyzna

95kris

Cichy Podglądacz
Byłem u kilku. Jedna zachowywała się jakby robiła to za kare - nie doszedłem. Inna pisała, że ma 25 lat - otwożyła mi około 40 letnia kobieta, jednak mimo tego było miło i przyjemnie. Innym razem poszedłem do starszej ale tańszej żeby mieć porównanie i powiem wam, że to właśnie ona robiła najlepszego loda. Wszystko zależy od konkretnej dziewczyny. Szukajcie sprawdzajcie i może stworzymy jakiś temat o dziewczynach z konkretnych miast i opinie o nich.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ogólnie czytając wątek to jakoś tak czuję bajkopisarzy co niektórych.

W razie co - mam z Roksą czy Odlotami bardzo dobre doświadczenia.
Primo - nie patrzeć na cenę.
Secundo - podpierać się garsonierą przed wycieczką do divy. Na sapera to większość przypały.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry