• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dwie minuty

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Spotkałam się chociaż nie osobiście z tym zjawiskiem /fetyszem/zabawą, do końca nie wiem jak to zaklasyfikować, bardziej bym to podciągnęła pod cuckold i gry erotyczne. Chodzi tutaj o to że w wyniku przegranej gry, zakładu bądź innych odrębnych ustaleń, mąż "oddaje" na wspomniane dwie minuty swoją żonę innemu bądź innym.
Zdobywa to duża popularność zwłaszcza w krajach azjatyckich.
Swoją drogą co można zrobić w dwie minuty🤔🤔
Czy przyjmie się to w Europie 🤔🤔
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
No ok, ale może tu nie chodzi o jednorazową przegraną? Może gra trwa dłużej i raz się wygrywa raz przegrywa i wtedy te 2 min to takie nakręcanie siebie wzajemnie przed następnymi rozgrywkami, na zasadzie przegrana pytanie czy działanie....
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
No ok, ale może tu nie chodzi o jednorazową przegraną? Może gra trwa dłużej i raz się wygrywa raz przegrywa i wtedy te 2 min to takie nakręcanie siebie wzajemnie przed następnymi rozgrywkami, na zasadzie przegrana pytanie czy działanie....
Z tego co widziałam to te dwie minuty jest końcem zabawy (być może się mylę) Zapomniałam dodać że kobieta jest całkiem ubrana, więc samo rozebranie jej też swoje trwa...
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
A To nie znamy reguł do końca jak tak to zaczyna być ciekawe
"gra" jest tylko i wyłącznie dla małżeństw. Zaczyna się w internecie później przechodzi się do realu.
Natknęłam się na to przeglądając pewny japoński portal erotyczny (tylko dla zalogowanych i w języku japońskim)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Specyficzny seks 2m+k lub dwie pary Porady seksualne 1
S Jedna prezerwatywa a dwie partnerki. Antykoncepcja 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry