• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Drogie Panie zajrzyjcie tutaj prosze..

Mężczyzna

damian261

Cichy Podglądacz
Czy znajdzie się na tym portalu jakaś Pani która chce mieć swojego podnóżka?? Mam 29 lat , 177cm wzrostu. Idealnie się sprawdzę jako wycieraczka pod stópki. Mogę przynosić kapcie w ustach po kąpieli itp
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Napaliłam się jak głupia!10 razy sprawdzałam metraż wszystkich pomieszczeń. Rozważałam nawet pozbycie się pralki, lodówki a nawet psa no bo po co mi pies gdy podnóżek może mi kapcie przynosić. Ale ni cholery ☹️. Nigdzie się nie zmieścisz.Ech,ta współczesna patodeweloperka!🤔
Na pewnej profesjonalnej stronie z meblami sugerują, że w ostateczności zawsze można w podnóżku obciąć nogi o kilka centymetrów 🤔No nie wiem,nie wiem.....
 
Mężczyzna

damian261

Cichy Podglądacz
Napaliłam się jak głupia!10 razy sprawdzałam metraż wszystkich pomieszczeń. Rozważałam nawet pozbycie się pralki, lodówki a nawet psa no bo po co mi pies gdy podnóżek może mi kapcie przynosić. Ale ni cholery ☹️. Nigdzie się nie zmieścisz.Ech,ta współczesna patodeweloperka!🤔
Na pewnej profesjonalnej stronie z meblami sugerują, że w ostateczności zawsze można w podnóżku obciąć nogi o kilka centymetrów 🤔No nie wiem,nie wiem.....

Swoją drogą to teraz dostrzegłem jak brzmi to słowo . 😣 UPS wyszedłem na głupka wstyd mi..
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Swoją drogą to teraz dostrzegłem jak brzmi to słowo . 😣 UPS wyszedłem na głupka wstyd mi
Zupełnie niepotrzebnie.Podnóżek ma różne znaczenia.Określa się tak osobę nadmiernie usłużną i uległą wobec kogoś.Czyli chyba wszystko się zgadza.
Obróciłam Twój post w żart,ale absolutnie nie jest moją intencją wyśmiewanie Ciebie i Twoich preferencji 🙂.
Powodzenia!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry