• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Drogie Panie, lubicie penisa na uwięzi? ;)

A

Anika

Guest
Moja opinia jest taka, że chyba niewiele kobiet lub być drugimi paniami.
To raz.

A dwa, chyba pilnie potrzebujesz jakiejś "cock leash" i kogoś, kto by wyprowadził na spacer ;)

 

Przemek 92

Seks Praktykant
Aaale tam! ;P Literówka zwykła się wkradła, czego mi tu buczysz Słońce :D :D A tak w sumie, to podoba mi się Twoje rozumowanie ;P
 

Przemek 92

Seks Praktykant
Droga "Maaju" ! :D Może taka smycz bardziej przypadnie Ci do gustu :p
ImageBam

Mam nadzieję, że przypasi :)

Pani "Kasienkablonde1" !! Tak mnie Pani weźmnie na spacer ? :D



ImageBam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Ha ha ha ja też chcę być tak potraktowany na smycz i ulegać pani tylko boję się że przegnie i będzie mnie traktować jak nikogo często o tym myślę że mnie upokarza i innemu loda robi to jest ok ale jak pości jej chamulec i co wtedy
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
osobiscie wole gdy Pani zawiaze mi opaske od smyczy ponad jadrami i tak mnie prowadzi.Mialem okazje tak wystepowac na imieninach u jednej Pani...na szczescie w masce i dwoch muszkach.Bylo to dosc dawno i teskno mi za czyms takim.Uczucie bylo mega podniecajace.Do tego jedna piekna mloda osobka zapytala czy moze sobie porobic zdjecia...Cos czego nie da sie opisac slowami. chris33-66@o2.pl
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
osobiscie wole gdy Pani zawiaze mi opaske od smyczy ponad jadrami i tak mnie prowadzi.Mialem okazje tak wystepowac na imieninach u jednej Pani...na szczescie w masce i dwoch muszkach.Bylo to dosc dawno i teskno mi za tym bo uczucie bylo mega podniecajace.Do tego jedna mloda osobka plci pieknej zapytala czy moze sobie porobic zdjecia...Cos czego sie nie da opisac slowami. chris33-66@o2.pl
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry