• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dominujesz czy ulegasz podczas seksu? Ankieta

Dominujesz czy ulegasz? Jaka jest Twoja erotyczna natura? Co bardziej Cię podnieca?


  • Total voters
    142
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Kobieta

nelka

Cichy Podglądacz
Ech ! Też to lubię. W tym roku miałam jeszcze więcej takich doznań. W ruinach zamku zostałam zakuta w dyby . Niesamowite uczucie. Byłam nago , nie mogłam się ruszyć a w każdej chwili mógł ktoś nadejść.

Uwielbiam być uległa. Kocham wiązania, pejcze, kulki, kajdanki, a w moich ustach znajduje sie knebel. Oh co ja bym zrobiła aby teraz być taką uległa :sneaky: :devilish:

:)
 
Kobieta

nelka

Cichy Podglądacz
Ech ! Też to lubię. W tym roku miałam jeszcze więcej takich doznań. W ruinach zamku zostałam zakuta w dyby . Niesamowite uczucie. Byłam nago , nie mogłam się ruszyć a w każdej chwili mógł ktoś nadejść.

Uwielbiam być uległa. Kocham wiązania, pejcze, kulki, kajdanki, a w moich ustach znajduje sie knebel. Oh co ja bym zrobiła aby teraz być taką uległa :sneaky: :devilish:
Ooo, widzę że mamy podobnie... Też jestem bardzo uległa. Lubię być dostępna zawsze gdy mężczyzna będzie miał na mnie ochotę. Lubię też podkreślać moją uległość dodatkami takimi jak obroża, ogonek analny, smycz. Uwielbiam być zakneblowana, trzymana krótko na smyczy I brana od tyłu.... Mrrrr
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
== Results from bdsmtest.org ==
100% Switch
95% Rope bunny
95% Voyeur
94% Rigger
90% Brat
90% Submissive
87% Brat tamer
79% Dominant
69% Vanilla
61% Exhibitionist
59% Primal (Prey)
46% Sadist
46% Experimentalist
44% Primal (Hunter)
31% Master/Mistress
30% Masochist
19% Non-monogamist
13% Owner
4% Degrader
4% Slave
3% Pet
0% Boy/Girl
0% Degradee
0% Daddy/Mommy
0% Ageplayer
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
== Results from bdsmtest.org ==
100% Switch
95% Rope bunny
95% Voyeur
94% Rigger
90% Brat
90% Submissive
87% Brat tamer
79% DominaI jak to wypełnićnt
69% Vanilla
61% Exhibitionist
59% Primal (Prey)
46% Sadist
46% Experimentalist
44% Primal (Hunter)
31% Master/Mistress
30% Masochist
19% Non-monogamist
13% Owner
4% Degrader
4% Slave
3% Pet
0% Boy/Girl
0% Degradee
0% Daddy/Mommy
0% Ageplayer
I jak to wypelnić,albo cus?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry