• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do osób zdradzający swoją połówkę. Jak sobie radzicie czy macie wyrzuty sumienia?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Zdrady to nieuczciwość. Po prostu. I to nieuczciwość jest nie w porządku.
zupełnie inne podejście do seksu tutaj nas poróżniło
Czyli mówisz, że okazałaś się być z partnerem niedopasowana seksualnie?
I nie wiedzieliście tego w momencie zaczynania związku?

Ogólnie, w dużej mierze jest to kwestia podejścia. To, czy coś takiego jak otwarty związek jest dopuszczalne, czy nie. I część ludzi dzieli zdrady na fizyczne i emocjonalne, np. uznając, że te drugie są gorsze. Albo że gorsze są te pierwsze. Albo że nie ma rozróżnienia.
To delikatne kwestie.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jakiś moralniak zawsze jest...
Mnie od zdrady (w łóżku niczego mi nie brakuje) bardziej kręci te ukrywanie się, szukanie, dreszczyk emocji...
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
A czujesz zazdrość jak Ci mówi że będzie miała spotkanie z kimś innym ? Nadchodzi ten wieczór gdzie wiesz że ona z nim ten teges i zajmujesz się sobą normalnie czy jednak chodzisz nerwowo i myślisz o tym ?
Oczywiście że trochę zazdrości jest. Ale kochany się prawie codziennie a kiedyś kochaliśmy się 1,2x w miesiącu.

Poza tym też mam kochankę może kiedyś na 4 rkat się umowimy
 
Mężczyzna

PokazKotkuJakSmakujesz

Cichy Podglądacz
Wiadomo że życie musi mieć jakiś smaczek jak mawia moja ciotka. Ale no właśnie. Potem nadchodzi ten moment że jest się face to face ze swoją połówka. Nie macie wyrzutów sumienia? Jak sobie to tłumaczycie ?
W trakcie jest super, wiadomo, gorzej jak w końcu wyjdzie i się zainteresowane dowiedzą. Wyrzuty sumienia, no można sobie różne wymówki stosować, to nie nie znaczyło i inne bzdety. G...prawda. Ja bzykania miałem az nadto, każdy sposób i praktycznie zawsze. Ktoś powie super sprawa, no co z tego jak sama nowopoznana pani zaproponowała sex? Dwa numerki z inna były bardziej zajebiste od kilkustlet z wyzudanlą otwartą młoda panienka. Wyrzuty sumienia nadrobiłem przykładając się dużo bardziej w sypialni. Naprawdę po sexie z nieznajoma, dobrym sexie, od razu miałem ochotę na moją dziewczynę. Naprawdę pozytywnie wpłynęło na to co w sypialni się działo, ale krótko terminowo.. Po tym wszystkim dużo łatwiej przychodzlo poderwać panienkę niż wcześniej. Potem z każdą coraz łatwiej i łatwiej. Same niektóre chciały przyjemności zaznać. W końcu mnie to przerosło, koniec związku, nie łatwo. Ale po latach myślę że ok, ja tam wspomnieniamam l..na kiepski sex ideal 😈 i to sprzed kilkunastu lat😈...
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
W trakcie jest super, wiadomo, gorzej jak w końcu wyjdzie i się zainteresowane dowiedzą. Wyrzuty sumienia, no można sobie różne wymówki stosować, to nie nie znaczyło i inne bzdety. G...prawda. Ja bzykania miałem az nadto, każdy sposób i praktycznie zawsze. Ktoś powie super sprawa, no co z tego jak sama nowopoznana pani zaproponowała sex? Dwa numerki z inna były bardziej zajebiste od kilkustlet z wyzudanlą otwartą młoda panienka. Wyrzuty sumienia nadrobiłem przykładając się dużo bardziej w sypialni. Naprawdę po sexie z nieznajoma, dobrym sexie, od razu miałem ochotę na moją dziewczynę. Naprawdę pozytywnie wpłynęło na to co w sypialni się działo, ale krótko terminowo.. Po tym wszystkim dużo łatwiej przychodzlo poderwać panienkę niż wcześniej. Potem z każdą coraz łatwiej i łatwiej. Same niektóre chciały przyjemności zaznać. W końcu mnie to przerosło, koniec związku, nie łatwo. Ale po latach myślę że ok, ja tam wspomnieniamam l..na kiepski sex ideal 😈 i to sprzed kilkunastu lat😈...
A po czasie z tej perspektywy uważasz że koniec związku wyszedł Ci na dobre? czy teraz jakbyś mógł cofnąć się w czasie byś coś zmienił w tym temacie tj postarałbyś się zebrać do kupy, ochłonąć i dalej być w tym związku?
No właśnie ja uważam, że do zdrad trzeba się "urodzić". To znaczy : te wszystkie powiedzonka, że jak facet zje w domu to nie będzie jadł na mieście czy jak w związku wszytko gra, jest sex, miłość i szczerość itp mnie śmieszą. Bo albo ma się predyspozycje do zdrad albo nie , koniec kropka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry