• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet: jaki typ sylwetki u faceta podoba Wam się najbardziej?

Kobieta

ad123

Nowicjusz
Też się zastanawiam ,jaki jest facet w łóżku taki szczuplutki jak dzieciak 18 letni ? Zawsze mnie kręcil większy facet , ale ostatnio poznałam młodego cholapaka wyjątkowo szczupłego, uroczy ... ,ale chudzinka
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Jeśli mówimy o partnerze seksualnym to nie ukrywam, że lubię sobie pooglądać i podotykać. Uwielbiam tych wysportowanych, ale nie musi być jakoś mega wyrzeźbiony, nie przesadzajmy.
Mam słabość do umięśnionego brzucha i klaty, nawet ręce potrafią zrobić na mnie wrażenie, a to V… o mamo.
Jest coś pociągającego w tej sile, mięśniach i nawet sam fakt, że ma nade mną taką fizyczną przewagę mnie kręci.

Jedyne co u mnie odpada to już taki duży, napakowany koks, przesada w każdą stronę nie jest seksowna.

A i miło by było jakby był ciut wyższy ode mnie, ale boję się to napisać bo wiem, że to drażliwy temat na forum :p

Może dlatego tak ostatnio mi się odmieniło, że myślę głównie o tych młodszych ode mnie :unsure:
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
Też nie lubię chudziaków... Musi mieć trochę ciała, żeby było co tulić. Nie mówię o brzuszysku, z którym musi walczyć przy każdym kroku, żeby go nie przeważył... Ale taki mały, zdrowy brzuszek jest spoko. Najbardziej chyba mnie kręcą ramiona, ale nie szerokie bary tylko bardziej zarys mięśni po prostu, zwłaszcza na bicku 😏 Kulturyści to w ogóle nie mój świat fantazji.
Oczywiście to tylko, jeśli miała bym oceniać wizualnie, wiadomo, że wraz poznaniem człowieka, wszystko może stać się 10/10.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Bardzo mnie kręci siła, ogólną sprawność faceta i generalnie foremna budowa. Miałam faceta klocowatego, był tęgi i bardzo silny. Miałam takiego, który miał nieco ponad 170, a wyglądał jak z plastiku bo miał wszystkie mięśnie zaznaczone. Stara jestem i jakoś mnie bardziej pociąga zawartość mózgoczaszki i to by prowadził zdrowy tryb życia, to dla mnie ważne bo czy jest umięśniony czy nie,, żyjąc zdrowo jest zawsze sprawniejszy. Z drugiej strony z obecnym to rozbiłam bank, więc trochę jak bym pisała niekoniecznie szczerze, patrząc na niego.
 
Kobieta

Hermosa

Cichy Podglądacz
Jeżeli chodzi tak stricte wizualnie, to podobają mi się trochę umięśnieni mężczyźni, bardzo lubię takie silne męskie ramiona i podoba mi się jak jest facet trochę szerszy „w barach” żeby było się do czego przytulić. Poza tym zwracam uwagę na dłonie, muszą być zadbane. Szczęka mocniej zarysowana. Nie musi mieć sześciopaka, mały brzuszek mi nie przeszkadza, o ile nie jest to wielki, piwny, zwisający brzuch.

Ale wiadomo jak to jest może być facet jak z żurnala, a jednak nie będzie tego czegoś 😂 czasem dopiero jak się kogoś lubi to się zwraca uwagę na jego cechy, których się wcześniej nie zauważało
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
W pierwszej kolejności uzwojony mózg i przeszywające spojrzenie. Rasa biała. Karnacja jasna opalająca się na złoto. Włosy ciemny blond do szatyna. Prosty, duży nos. Nie za szerokie usta. Zadziorny uśmiech. Widoczny zarost. Szeroka szyja, plecy, tors i ramiona. Twarda skóra. Ręce silne i z widocznymi żyłami. Dłonie duże. Brzuszek może trochę wystawać, lubię. Tors i brzuszek owłosione. Wklęsły pępek (fetysz). Dupka wąska ale okrągła. Lekko krzywe nogi. Penis średni ale gruby i z dużą główką.
Do tego zapach garażu, olejów i smarów.
 
Mężczyzna

lobuzik

Cichy Podglądacz
Każda tak pisze/mówi.
A potem znajdzie się
- mięśniak
- z kaloryferem
- z kasą
- z wyglądem
- na stanowisku
i polecą za nim. A potem biedna ja, bo pije/bije/zdradza
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry