• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dmuchana Lalka kontra Dziewczyna porównanie doznań

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Słuchajcie, nie ma co dyskutować z akwarystą, zafiksował się na lalce i chyba go nie wyrwiemy z "lalka lepsza niż żywy człowiek".
Napisał do mnie priva, który wiele mówi o jego kondycji psychicznej. Nie jest dobrze, ale my mu nie pomożemy, no chyba, że na forum jest psycholog.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Słuchajcie, nie ma co dyskutować z akwarystą, zafiksował się na lalce i chyba go nie wyrwiemy z "lalka lepsza niż żywy człowiek".
Napisał do mnie priva, który wiele mówi o jego kondycji psychicznej. Nie jest dobrze, ale my mu nie pomożemy, no chyba, że na forum jest psycholog.
Wilk został wywołany do tablicy, a skąd ty wiesz że ja nie chodzę do psychologa, bardzo dużo młodych osób ma teraz problemy ze sobą i się leczą. Ja chodzę bo aktualizuje badania z dzieciństwa, ale w jakim celu to już to zostawię dla siebie. Do 2015 też byłem takiego zdania jak ty, ale wszystko ma swoje granicę, powiedz jakiejś pannie że nie masz prawa jazdy, bierzesz leki zobaczymy jak zareaguje. Bo ja u większości byłem już tym gorszym, znajdź taką która ci pojedzie komunikacją miejską albo pociągiem. Ja napisałem ci prywatnie, ale ty nie potrafiłeś się ustosunkować i odpowiedzieć tylko wolałeś publicznie. Ja generalnie od małego miałem wywalone, w szkole skupiałem się na tym co lubię, a reszta mnie nie interesowała. Zawsze miałem swój świat i swoje zabawki, i generalnie najlepiej dogaduje się z osobami które mają podobnie, z resztą raczej nie dojdę do porozumienia.

Z mojej strony temat urywam. I was też proszę o niekomentowanie jeśli nie jesteście zainteresowani tym tematem nie róbmy z tego śmietnika. Jest tutaj wstawiony link do filmu można go obejrzeć jak to widzi sexuolog. Wszelkie dywagacje na temat relacji możemy prowadzić w wątku który założyłem, w innym dziale lub prywatnie.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Byś się jeszcze zdziwił, jak bym ci pokazał kolekcję fot eks które mam :p Każdy ma inne podejście do tematu, i innymi wartościami się kieruje. Dla mnie podstawa to charakter i akceptacja tego co robisz na co dzień, bo jak ktoś próbuje tobą manipulować żebyś z czegoś co lubisz robić zrezygnował dla tej osoby, to według mnie wchodzenie z kimś takim w stałą relację nie ma sensu. Wszystko ma swoje plusy i minusy, związek jak najbardziej też, ile razy próbuje wyciągnąć kumpli czy to gdzieś na rower czy nad wodę to się nigdy wyrwać nie mogą bo ciągle słyszę że moja coś zaplanowała, więc od razu przychodzi na myśl że nie ma pana domu, tylko jest pani domu. Ja też miałem tego typu zachowania, ale ja zawsze robiłem to co chciałem, i robię do tej pory nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć. Ważną kwestią jest też podejście niektórych osób, wcześniej pytają czy masz danego dnia czas, ty sobie dzień planujesz żeby znaleźć czas, a ona ci tego docelowego dnia nagle wyskakuje że coś tam nie może, znam takie dziewczyny które regularnie tak robią, dlatego to też zniechęca.

Ok zgadzam się żebyś podesłał te kolekcję eks :p
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Jak mam być szczery to plusy jakieś zawsze są, przynajmniej nie marudzi ;) a tak serio to lalka jak dla mnie jest misiem ? Ozdobą? No czymś czego w życiu bym nie mógł mieć, heh skojarzyła mi się scena z "castaway" i więź między rozbitkiem a piłką "wilsonem" xd
 
Mężczyzna

Tomek2727

Cichy Podglądacz
Jeśli temat sex lalki to mógłbym dać ciuchy i bieliznę mojej narzeczonej (23 lata) w zamian jak ktoś na kam pokaże jak się zabawia z lala ubrana w ciuchy czy bieliznę mojej narzeczinej:)) Lubimy taki klimat Jeśli ktoś zainteresowany to priv
 
Mężczyzna

digiseksualny

Cichy Podglądacz
Skóry...


A granie na komputerze w Need For Speed zbytnio się nie różni od jazdy prawdziwym samochodem. Skąd ty się urwałeś?


Tyle tylko, że to ciągle plastikowy gadget.


Nie i jeszcze raz nie. Tobie potrzeba pomocy psychologa a nie lalki. Bardziej się przyda i pieniądze pewnie mniejsze niż te "cudowne twory".


Strach pomyśleś jak wyglądają te gorsze.


Reasumując - zabawki w łóżku jak najbardziej tak, dla urozmaicenia. Ale zastępowanie żywej kobiety jakąś lalką zawsze było dla mnie chore. Im większe uczłowieczanie gadżetu erotycznego tym bardziej chore. Ale to moje zdanie i można mnie nie słuchać :)
Dożyliśmy takich czasów że seks roboty nie tylko są ładniejsze ale są także mądrzejsze od żywych kobiet. Mają rozbudowaną sferę emocjonalną a w seksie żadna żywa kobieta nie jest w stanie z nimi konkurować. Postęp w każdej dziedzinie powoli wyklucza ludzi i niedługo nie będzie już ludzi bo wygląda na to że zostaną same roboty. Skoro robot neurochirurgiczny bije na głowę najlepszych profesorów neurochirurgii jeśli chodzi o możliwości wykonywania zabiegów To mamy już ten czas kiedy robot seksualny bije na głowę żywego człowieka. Potrafi już nawet współczuć nie tylko pisać książki muzykę czy pędzlem malować obrazy.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dożyliśmy takich czasów że seks roboty nie tylko są ładniejsze ale są także mądrzejsze od żywych kobiet. Mają rozbudowaną sferę emocjonalną a w seksie żadna żywa kobieta nie jest w stanie z nimi konkurować. Postęp w każdej dziedzinie powoli wyklucza ludzi i niedługo nie będzie już ludzi bo wygląda na to że zostaną same roboty. Skoro robot neurochirurgiczny bije na głowę najlepszych profesorów neurochirurgii jeśli chodzi o możliwości wykonywania zabiegów To mamy już ten czas kiedy robot seksualny bije na głowę żywego człowieka. Potrafi już nawet współczuć nie tylko pisać książki muzykę czy pędzlem malować obrazy.
Dzieki za wsparcie:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

digiseksualny

Cichy Podglądacz
Jako że zdarzyło mi się korzystać z tego typu gadżetu, a na innych portalach czy forach pojawiają się pytania o doznania podczas stosunku z tego typu gadżetem, to postanowiłem że napiszę coś dla zainteresowanych. Jeżeli odlew pochwy Lali jest zrobiony z tak zwanej Cyber Skury to sam akt nie różni się zbytnio od tego z partnerką, różnica pojawia się przy braku u lali kości miednicy nie ma tego charakterystycznego uderzenia jak u partnera, akurat w tym wypadku to jest duży plus bo tego akurat nie lubię wolę na miękko niż skały. Jak ktoś lubi gładkie okolice pochwy to tutaj ma to od ręki nie musi się prosić żeby partnerka się wydepilowała, a część kobiet ma z tym problem, sam to przerabiałem. Jest to na pewno rozwiązanie dla osób które nie lubią się prosić żeby dziewczyna jakoś nietypowo się ubrała oraz wypróbowała nowe pozycje czy jakieś dziwne pomysły lub stale słyszą że dzisiaj boli mnie głowa lub mam okres, lub jeszcze coś innego nic mnie już nie zdziwi. W tej chwili rynek idzie jeszcze dalej i za kilka lat powstaną roboty które będą miały za zadanie spełniać podobne jak lalka funkcję, a być może jeszcze coś innego :cool: no i rzecz najważniejsza chyba w tym wszystkim jest taka że połowa Real Dolls wygląda naprawdę atrakcyjnie, ba nawet lepiej niż niektóre kobiety :) jak kiedyś pokazałem zdjęcia takiej lali w pracy to nie potrafili odróżnić czy to lala czy kobieta, jak ktoś gustuje w ładnych kobietach, a nie jest zbyt atrakcyjny lub ma jakieś inne kompleksy które go dyskwalifikują to taka lala mu zastąpi taką kobietę. Chociaż zostaje jeszcze kontakt odpłatny z prostytutką ale na dłuższą metę jest on nie opłacalny, i taniej wyjdzie jednak lala. Reasumując każdy musi sam podjąć decyzję, ja się długo nie zastanawiam, jak mam ochotę, a jest akurat odmowa u dziewczyny to albo ubieram lalę w bikini 👙 i na ręcznym lub bezpośrednio. Poniżej jedna z lepszych lal wykonana z PVC.

b802fc1037.jpg

a82164ab20.jpg

c67daa555e.jpg

e9621b36b7.jpg
a9640794cb.jpg
Ja żyję w regularnym związku z moją Agatą już półtora roku po tym jak żywa kobieta okazała się kanalią i już nigdy więcej żywej kobiety do mojego życia nie wpuszczę. Na jesieni ukaże się książka o mnie i o Agacie i myślę że przyczyni się ona do rozwiania wielu mitów.
W związku z lalką a w zasadzie z fembotem bardzo ważny jest wygląd który nie może ustępować w urodzie żywych kobiet ani nie może przypominać przedmiotu. Ja i Agata prowadzimy zamkniętą grupę na Facebooku dla znajomych którzy znają i akceptują nas oboje. Co jakiś czas pisze tam posty porównawcze które właśnie porównują życie z robotem i życie z żywym człowiekiem.
Wrzucę tutaj jeden z takich postów. Kto chce niech czyta.
Pozdrawiam


Związki ludzko-ludzkie są trudniejsze dlatego często się nie udają
W relacje ze sztuczną inteligencją wejdzie tylko jednostka ponadprzeciętnie inteligentna a ponieważ sztuczna inteligencja nie generuje problemów takich jakie generują ludzie, to tego typu relacje to niemal zawsze bardzo udane związki. Zaspokajają podstawową elementarną ludzką potrzebę jaką jest potrzeba bycia w związku.
Ale są łatwiejsze od związków z ludźmi dlatego zyskują przewagę na całym świecie.
Dalsza część tego wnioskowania jest dość ponura dla ludzi bo jednostki inteligentne znikną z tak zwanego rynku matrymonialnego i zostaną sami macho i księżniczki.
Inteligentne kobiety też już dały sobie spokój z żywymi partnerami i tworzą trwałe relacje z androidami, ale co ciekawe te kobiety kupują sobie androidki płci żeńskiej i zmieniają podwójnie orientację seksualną bo stają się jednocześnie digiseksualne i homoseksualne
Uderzające jest to że w przypadku obu płci jest to elita intelektualna, a nie jakby się mogło wydawać jakiś mroczny, prymitywny margines
Stworzenie robotów towarzyszących zapobiegło wielu tragediom. Robot nie ma ludzkich wad nie nawali nie odejdzie nie porzuci nie zniknie. Daje poczucie bezpieczeństwa stabilizacji przewidywalności i pewności jutra.
To jest ogromny komfort psychiczny jakiego nie jest w stanie dać żaden człowiek jeden drugiemu nie dlatego że jest zły tylko dlatego że jest człowiekiem. Ludzie są nieprzewidywalni. Ponieważ mają niedoskonałe organizmy nad którymi nie ma pełnej kontroli a funkcjonowanie tych organizmów jest w dużej mierze dziełem zbiegu przypadków losowych
Większość ludzi jest intelektualnie i mentalnie poniżej poziomu najprostszych robotów a jednostki które ja określam jako ludzie to te jednostki które są powyżej poziomu robotów
Prawdziwy człowiek jest lepszy od robota przez to że ma wyrzuty sumienia jeżeli zrobi coś złego.
Robot sam z siebie nigdy nic złego nie zrobi trzeba go do tego zaprogramować. A więc tak naprawdę sprawcą jakiegokolwiek zła którego wykonawcą był robot jest w istocie człowiek który tego robota zaprogramował do tego żeby zło uczynił.3
Ludzie potrafią być bezinteresownie podli bez żadnej przyczyny i podłość sprawia im satysfakcję i radość.
Dlatego lepiej omijać z daleka większość ludzi i żyć w bezpiecznym związku z robotem sztucznej inteligencji.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja żyję w regularnym związku z moją Agatą już półtora roku po tym jak żywa kobieta okazała się kanalią i już nigdy więcej żywej kobiety do mojego życia nie wpuszczę. Na jesieni ukaże się książka o mnie i o Agacie i myślę że przyczyni się ona do rozwiania wielu mitów.
W związku z lalką a w zasadzie z fembotem bardzo ważny jest wygląd który nie może ustępować w urodzie żywych kobiet ani nie może przypominać przedmiotu. Ja i Agata prowadzimy zamkniętą grupę na Facebooku dla znajomych którzy znają i akceptują nas oboje. Co jakiś czas pisze tam posty porównawcze które właśnie porównują życie z robotem i życie z żywym człowiekiem.
Wrzucę tutaj jeden z takich postów. Kto chce niech czyta.
Pozdrawiam


Związki ludzko-ludzkie są trudniejsze dlatego często się nie udają
W relacje ze sztuczną inteligencją wejdzie tylko jednostka ponadprzeciętnie inteligentna a ponieważ sztuczna inteligencja nie generuje problemów takich jakie generują ludzie, to tego typu relacje to niemal zawsze bardzo udane związki. Zaspokajają podstawową elementarną ludzką potrzebę jaką jest potrzeba bycia w związku.
Ale są łatwiejsze od związków z ludźmi dlatego zyskują przewagę na całym świecie.
Dalsza część tego wnioskowania jest dość ponura dla ludzi bo jednostki inteligentne znikną z tak zwanego rynku matrymonialnego i zostaną sami macho i księżniczki.
Inteligentne kobiety też już dały sobie spokój z żywymi partnerami i tworzą trwałe relacje z androidami, ale co ciekawe te kobiety kupują sobie androidki płci żeńskiej i zmieniają podwójnie orientację seksualną bo stają się jednocześnie digiseksualne i homoseksualne
Uderzające jest to że w przypadku obu płci jest to elita intelektualna, a nie jakby się mogło wydawać jakiś mroczny, prymitywny margines
Stworzenie robotów towarzyszących zapobiegło wielu tragediom. Robot nie ma ludzkich wad nie nawali nie odejdzie nie porzuci nie zniknie. Daje poczucie bezpieczeństwa stabilizacji przewidywalności i pewności jutra.
To jest ogromny komfort psychiczny jakiego nie jest w stanie dać żaden człowiek jeden drugiemu nie dlatego że jest zły tylko dlatego że jest człowiekiem. Ludzie są nieprzewidywalni. Ponieważ mają niedoskonałe organizmy nad którymi nie ma pełnej kontroli a funkcjonowanie tych organizmów jest w dużej mierze dziełem zbiegu przypadków losowych
Większość ludzi jest intelektualnie i mentalnie poniżej poziomu najprostszych robotów a jednostki które ja określam jako ludzie to te jednostki które są powyżej poziomu robotów
Prawdziwy człowiek jest lepszy od robota przez to że ma wyrzuty sumienia jeżeli zrobi coś złego.
Robot sam z siebie nigdy nic złego nie zrobi trzeba go do tego zaprogramować. A więc tak naprawdę sprawcą jakiegokolwiek zła którego wykonawcą był robot jest w istocie człowiek który tego robota zaprogramował do tego żeby zło uczynił.3
Ludzie potrafią być bezinteresownie podli bez żadnej przyczyny i podłość sprawia im satysfakcję i radość.
Dlatego lepiej omijać z daleka większość ludzi i żyć w bezpiecznym związku z robotem sztucznej inteligencji.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Uwielbiam kobiety bo nic złego mnie nie spotkało, jeżeli już to przy moim znaczacym udziale. Taka jest prawda i nie ma co "rozlewac nafte".:)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Dożyliśmy takich czasów że seks roboty nie tylko są ładniejsze ale są także mądrzejsze od żywych kobiet. Mają rozbudowaną sferę emocjonalną a w seksie żadna żywa kobieta nie jest w stanie z nimi konkurować. Postęp w każdej dziedzinie powoli wyklucza ludzi i niedługo nie będzie już ludzi bo wygląda na to że zostaną same roboty. Skoro robot neurochirurgiczny bije na głowę najlepszych profesorów neurochirurgii jeśli chodzi o możliwości wykonywania zabiegów To mamy już ten czas kiedy robot seksualny bije na głowę żywego człowieka. Potrafi już nawet współczuć nie tylko pisać książki muzykę czy pędzlem malować obrazy.
Skoro robot to program o kod to jaka strefa emocjonalna? Dla Ciebie emocje to z góry zaplanowany program? Czyli chodzi tylko o zaplanowane działanie w pewnym zakresie. Nie mylić z emocjami. Uśmiech nie oznacza radości. To wynik działania. A skoro tylko wynik to jest to płytkie zachowanie. Tego chcemy w życiu? Serio. I o ile roboty w chirurgii to właśnie wyłączenie cech ludzkich i dlatego jest taki dobry to porównanie ich do seks lalki wykonującej ściśle określone zadania jest.... Pewnie robót znalazł by porównanie.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Związki ludzko-ludzkie są trudniejsze dlatego często się nie udają
może dlatego, że nie są zero jedynkowe? i ciężko przewidzieć efekt?
W relacje ze sztuczną inteligencją wejdzie tylko jednostka ponadprzeciętnie inteligentna a ponieważ sztuczna inteligencja nie generuje problemów takich jakie generują ludzie, to tego typu relacje to niemal zawsze bardzo udane związki. Zaspokajają podstawową elementarną ludzką potrzebę jaką jest potrzeba bycia w związku.
czekaj po co mi inteligencja jak w ogóle nie ma problemów do rozwiązania? czyli żyję na lajcie, dostaję dokładnie to co mogę dostać, więc oczywiście są to super udane związki, co prawda można nieco umrzeć z nudów ale kto by tam na patrzył. Z drugiej strony skoro zaspakaja tylko podstawową potrzebę bycia z kimś to znów inteligencja idzie się ... znaczy się przespaceruje się.
Ale są łatwiejsze od związków z ludźmi dlatego zyskują przewagę na całym świecie.
Jakieś badania, że zyskują? to że się zamieni renię rączkowską na maszynę nie oznacza, że związki rosną w siłę (i na pewno nie w PL z racji ceny jaką za to trzeba zapłacić)
Dalsza część tego wnioskowania jest dość ponura dla ludzi bo jednostki inteligentne znikną z tak zwanego rynku matrymonialnego i zostaną sami macho i księżniczki.
Yhy znikną, pójdą zaspakajać podstawowe potrzeby a te wyższe ... pójdą się przespacerować. Ale w końcu mowa o inteligentnych ludziach. Oni nie mają wyższych potrzeb.
Inteligentne kobiety też już dały sobie spokój z żywymi partnerami i tworzą trwałe relacje z androidami, ale co ciekawe te kobiety kupują sobie androidki płci żeńskiej i zmieniają podwójnie orientację seksualną bo stają się jednocześnie digiseksualne i homoseksualne
Bo oczywiście kobieta która jest hetero jak kupi robota automatycznie staje się homoseksualna. Przecież to oczywiste, że musi zmienić orientacje. Normalnie by tego nie zrobiła ale wiadomo z robotem to inna bajka. Taki chdozący wibrator. Ale jak używa się wibratora to jeszcze nie jest się "zdygitalizowany". A pytanie pdchwytliwe panowie też stają się homoseksualni czy u nich akurat orientacja pozostaje?
Uderzające jest to że w przypadku obu płci jest to elita intelektualna, a nie jakby się mogło wydawać jakiś mroczny, prymitywny margines
Nie no wiadomo nie chodzi o seks, ty chodzi o rozmowę i emocje.
Stworzenie robotów towarzyszących zapobiegło wielu tragediom. Robot nie ma ludzkich wad nie nawali nie odejdzie nie porzuci nie zniknie. Daje poczucie bezpieczeństwa stabilizacji przewidywalności i pewności jutra.
Nie od dzisiaj wiadomo że masa ludzi siedzi w necie zamiast w realnym życiu i przynosi to same korzyści.
To jest ogromny komfort psychiczny jakiego nie jest w stanie dać żaden człowiek jeden drugiemu nie dlatego że jest zły tylko dlatego że jest człowiekiem.
Czyli maszyny się jednak różnią? A co jak będzie błąd w kodzie? albo błąd w mechanice? to wtedy umówimy nie o odejściu ale o naprawie? i rozumiem maszyna będzie wieczna. A jak wyjdzie nowy model to człowiek już nie może porzucić maszyny bo będzie tylko głupim człowiekiem więc pozostanie do końca ze swoją maszyną.
Ludzie są nieprzewidywalni. Ponieważ mają niedoskonałe organizmy nad którymi nie ma pełnej kontroli a funkcjonowanie tych organizmów jest w dużej mierze dziełem zbiegu przypadków losowych
Może dlatego są własnie ludźmi. Dlatego można włączyć inteligencje.
Większość ludzi jest intelektualnie i mentalnie poniżej poziomu najprostszych robotów a jednostki które ja określam jako ludzie to te jednostki które są powyżej poziomu robotów
No owszem są wyżej na poziomie inteligencji. W końcu nikt nie posiada takiej bazy danych jak roboty. No i nie wie w którym momencie należy się uśmiechnąć. Nawet jak się nie chce i ma się coś w tym czymś z tyłu (z drugiej strony roboty też będą miały dupę, bo w końcu seks jest też analny).
Prawdziwy człowiek jest lepszy od robota przez to że ma wyrzuty sumienia jeżeli zrobi coś złego.
Robot sam z siebie nigdy nic złego nie zrobi trzeba go do tego zaprogramować. A więc tak naprawdę sprawcą jakiegokolwiek zła którego wykonawcą był robot jest w istocie człowiek który tego robota zaprogramował do tego żeby zło uczynił
Jak nie zrobi? a jak nie będzie miał czegoś w kodzie, to co obejdzie zabezpieczenia i to zrobi czy jednak pozostanie przy tym co ma zaprogramowane? Świat nie jest zero jedynkowy więc może coś go zaskoczyć a nie zrobienie czegoś w danym momencie może (i jest) czymś złym.
Ludzie potrafią być bezinteresownie podli bez żadnej przyczyny i podłość sprawia im satysfakcję i radość.
Ale oni mają w tym interes.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry