• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dmuchana Lalka kontra Dziewczyna porównanie doznań

Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Jako że zdarzyło mi się korzystać z tego typu gadżetu, a na innych portalach czy forach pojawiają się pytania o doznania podczas stosunku z tego typu gadżetem, to postanowiłem że napiszę coś dla zainteresowanych. Jeżeli odlew pochwy Lali jest zrobiony z tak zwanej Cyber Skury to sam akt nie różni się zbytnio od tego z partnerką, różnica pojawia się przy braku u lali kości miednicy nie ma tego charakterystycznego uderzenia jak u partnera, akurat w tym wypadku to jest duży plus bo tego akurat nie lubię wolę na miękko niż skały. Jak ktoś lubi gładkie okolice pochwy to tutaj ma to od ręki nie musi się prosić żeby partnerka się wydepilowała, a część kobiet ma z tym problem, sam to przerabiałem. Jest to na pewno rozwiązanie dla osób które nie lubią się prosić żeby dziewczyna jakoś nietypowo się ubrała oraz wypróbowała nowe pozycje czy jakieś dziwne pomysły lub stale słyszą że dzisiaj boli mnie głowa lub mam okres, lub jeszcze coś innego nic mnie już nie zdziwi. W tej chwili rynek idzie jeszcze dalej i za kilka lat powstaną roboty które będą miały za zadanie spełniać podobne jak lalka funkcję, a być może jeszcze coś innego :cool: no i rzecz najważniejsza chyba w tym wszystkim jest taka że połowa Real Dolls wygląda naprawdę atrakcyjnie, ba nawet lepiej niż niektóre kobiety :) jak kiedyś pokazałem zdjęcia takiej lali w pracy to nie potrafili odróżnić czy to lala czy kobieta, jak ktoś gustuje w ładnych kobietach, a nie jest zbyt atrakcyjny lub ma jakieś inne kompleksy które go dyskwalifikują to taka lala mu zastąpi taką kobietę. Chociaż zostaje jeszcze kontakt odpłatny z prostytutką ale na dłuższą metę jest on nie opłacalny, i taniej wyjdzie jednak lala. Reasumując każdy musi sam podjąć decyzję, ja się długo nie zastanawiam, jak mam ochotę, a jest akurat odmowa u dziewczyny to albo ubieram lalę w bikini 👙 i na ręcznym lub bezpośrednio. Poniżej jedna z lepszych lal wykonana z PVC.

b802fc1037.jpg

a82164ab20.jpg

c67daa555e.jpg

e9621b36b7.jpg
a9640794cb.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Moim zdaniem to rozszerzona forma masturbacji. Tak jak ręka jak i lalka nie czuje. Nie powie ci czułych słów a twoich nie słyszy. Taka lalka nie ma charakteru bo jest poprostu idealna w złym znaczeniu tego słowa tak nieludzko idealna przez co czuje się niekomfortowo patrząc na nią. Nie zastąpi prawdziwej kobiety/mężczyzny bo brak jest uczucia to uczucie czyni z seksu cudownym doświadczeniem. Nie demonizuje bo to napewno jest fajna zabawka ale to tylko zabawka.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
No wiadomo że nie zastąpi partnera, ale jest urozmaiceniem i alternatywą na tak zwane gorsze dni lub eksperymenty, a nie każdy jest na nie otwarty. Ja to traktuje jako taki ładnie ubrany gadżet, bo jest na widoku, nie mam z tym problemu, i generalnie tego typu przedmioty z PVC, jak już się rozłoży i napompuje to lepiej tak zostawić, bo się nie niszczą, to samo się tyczy wszelkich mebli z tego tworzywa im częściej się składa i rozkłada to w końcu szwy się rozrywają. No charakter to podstawa do stworzenia stałej relacji, ja na przykład w ogóle bym się nie dogadał z osobami impulsywnymi i nerwowymi, bo miałem taką osobę w domu i wiem do czego to prowadzi, więc sam tego błędu nie popełnię jak to zrobiły osoby w mojej rodzinie.
 
L

lingster

Guest
Real Dolls są mega dopracowane i producent na przestrzeni lat zrobił taka robote w tej kwestii, ze serio jakbym miała kutasa i wolne 4K USD tobym poszalała. W to ze zdjęć bym nawet pijana i w gumie nie włożyła, po co przepłacać, skoro można kupić flaminga do trzymania drinka w basenie i go na ogon założyć? Doznania zapewne podobne.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Real Dolls są mega dopracowane i producent na przestrzeni lat zrobił taka robote w tej kwestii, ze serio jakbym miała kutasa i wolne 4K USD tobym poszalała. W to ze zdjęć bym nawet pijana i w gumie nie włożyła, po co przepłacać, skoro można kupić flaminga do trzymania drinka w basenie i go na ogon założyć? Doznania zapewne podobne.
Ja się zastanawiam... Są wibratory dla kobiet i dla facetów.( takie leśne ssaki na pindola 🤣) Nie zajmują dużo miejsca, łatwiej utrzymać w czystości, więc po co lalka? 🤔
Namiastka przebywania z kimś ? 🤷🏼‍♀️
Aaa, sorry! Na mojej dzielni widziałam gumową lalę, przebraną za. Św Mikołaja. Siedział(a) na balkonie. 🤣
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Kiedyś już reżyser Kiepskich w odcinku "Robochłop" tą kwestię poruszył, wtedy to była bardziej fikcja. Ale teraz nie da się wykluczyć że w niedługim czasie coś w podobie powstanie, może nie koniecznie z funkcjami typu prace domowe, ale na pewno z rozbudowanym oprogramowaniem erotycznym i ja właśnie na coś takiego bym grubszy kaliber gotówkowy przeznaczył, Real Doll w tej chwili z ekonomicznego punktu, jeszcze za wysoko stoją w stosunku do materiału z którego są wykonane, jak ceny nieco zjadą w dół to nie wykluczam że zainteresuje się tematem bardziej. Wracając do tematu, wibratora nie wystroisz w ubrania, lalkę jak najbardziej.
 
L

lingster

Guest
wibratora nie wystroisz w ubrania, lalkę jak najbardziej.
Bo my potrzebujemy tylko kutasa, bez otoczki, a wy lubicie nacieszyć oko.
swoja droga, od święta zawsze można sztucznemu penisu kokardkę przyczepić. Albo muchę. Ale po co? To tylko gumowe jebadełko.
my już wyrosłysmy z etapu lalek-przebieranek - mężczyznom wmawiano od dzieciaka, ze maja sie bawić samochodzikami i giwerami i takie efekty. 😉😂😂😂
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
jest zrobiony z tak zwanej Cyber Skury
Skóry...

sam akt nie różni się zbytnio od tego z partnerką
A granie na komputerze w Need For Speed zbytnio się nie różni od jazdy prawdziwym samochodem. Skąd ty się urwałeś?

połowa Real Dolls wygląda naprawdę atrakcyjnie, ba nawet lepiej niż niektóre kobiety :)
Tyle tylko, że to ciągle plastikowy gadget.

nie jest zbyt atrakcyjny lub ma jakieś inne kompleksy które go dyskwalifikują to taka lala mu zastąpi taką kobietę.
Nie i jeszcze raz nie. Tobie potrzeba pomocy psychologa a nie lalki. Bardziej się przyda i pieniądze pewnie mniejsze niż te "cudowne twory".

Poniżej jedna z lepszych lal wykonana z PVC.
Strach pomyśleś jak wyglądają te gorsze.


Reasumując - zabawki w łóżku jak najbardziej tak, dla urozmaicenia. Ale zastępowanie żywej kobiety jakąś lalką zawsze było dla mnie chore. Im większe uczłowieczanie gadżetu erotycznego tym bardziej chore. Ale to moje zdanie i można mnie nie słuchać :)
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Skóry...
Błędy, mi się często zdarzają, bo jestem dyslektykiem.

A granie na komputerze w Need For Speed zbytnio się nie różni od jazdy prawdziwym samochodem. Skąd ty się urwałeś?
Ja w gry zasadniczo nie gram, bo mnie to nie kręci, Natomiast samochód to tylko jak już muszę, a czy nie jest tak że bez popytu nie ma podaży, gdyby nie było chętnych to by po prostu firmy nie produkowały tego.

Tyle tylko, że to ciągle plastikowy gadget.
No właśnie, taki jak choćby wypasiony rower czy samochód, ale z jedną wielką różnicą, robisz z nim co chcesz i kiedy chcesz. Dla jednych będzie to dziwne dla innych nie.

Nie i jeszcze raz nie. Tobie potrzeba pomocy psychologa a nie lalki. Bardziej się przyda i pieniądze pewnie mniejsze niż te "cudowne twory".
Tutaj ci odpowiem materiałem video właśnie co sexuolog myśli na ten temat :) co do psychologa to nie znalazłem żadnej opinii na ten temat.
Strach pomyśleć jak wyglądają te gorsze.
Są marnie wykonane i niezbyt atrakcyjne.
Reasumując - zabawki w łóżku jak najbardziej tak, dla urozmaicenia. Ale zastępowanie żywej kobiety jakąś lalką zawsze było dla mnie chore. Im większe uczłowieczanie gadżetu erotycznego tym bardziej chore. Ale to moje zdanie i można mnie nie słuchać :)
Ja też bym nigdy nie zastąpił prawdziwej kobiety, ale mam też swoje zasady których na pewno będę się trzymał, u mnie w domu zawsze były kłótnie o byle co, św pamięci Babka była tego typu wszczynaczem bujd, taki miała zryty charakter na zewnątrz też potrafiła pazurki wystawić. Raz mi kolega opowiadał bo jego mama i ona razem pracowały w szkole na kuchni, tak się awanturowała że pracownicy ją w piwnicy zamknęli aż się uspokoi, dopiero kierownik ją wypuścił, to tylko taki jeden przykład. Ja od małego tak się nasłuchałem tego wszystkiego, że teraz dla mnie to prawie każda może się okazać zwykłą awanturnicą. Więc za nim naprawdę się otworzę i pójdę z kimś na całość to potrzebuje czasu i obserwuje charakter jeśli wyczuje że jest to podobny typ charakteru, po to dość szybko wychodzi na jaw no to nie ma zmiłuj nie chcę mieć z kimś takim nic wspólnego.

Tak wygląda przykładowo Lalka Reall Doll

WM-doll-163-C-cup-1-5.jpg
 

Halred

Erotoman
Chociaż zostaje jeszcze kontakt odpłatny z prostytutką ale na dłuższą metę jest on nie opłacalny, i taniej wyjdzie jednak lala.
Po ilu latach taka lalka się znudzi? Bo dziwka kosztuje stówę za godzinę, lalka z tych ładnych ok 10-20 tys., dziwkę masz za każdym razem inną, a lalkę ciągle tą samą, w dodatku taką która potrafi tylko leżeć.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Po ilu latach taka lalka się znudzi? Bo dziwka kosztuje stówę za godzinę, lalka z tych ładnych ok 10-20 tys., dziwkę masz za każdym razem inną, a lalkę ciągle tą samą, w dodatku taką która potrafi tylko leżeć.
Nie odpowiem ci, bo nie korzystam z tego typu usług, a jeśli już bym miał korzystać odpłatnie to w stałej relacji. Po ilu latach się znudzi to już raczej zależy od przyzwyczajeń danej osoby, niektórzy preferują ciągłe zmiany, a inni nie. Zresztą na zagranicznym forum, poświęconym tylko temu tematowi, są osoby które mają całe kolekcje, jak znaczki pocztowe czy inne zbiory :) Za parę lat wejdą roboty to kwestia czasu i będzie to powszechne, już teraz są takie które reagują na emocje, i ludzką mowę, to jak posiądą pozostałe funkcję typu gotowanie, sprzątanie, prasowanie i inne tego typu prace domowe i jednocześnie będą pozbawione cech agresywnych, to nie mam wątpliwości że dla osób które za młodu doświadczyły przemocy i mają problemy z zaufaniem drugiemu człowiekowi, to będzie jakieś rozwiązanie :)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Aisog01

Erotoman
granie na komputerze w Need For Speed zbytnio się nie różni od jazdy prawdziwym samochodem.
No nfs akurat się różni. Jak weźmiesz Beamng drive to jest realistyczny symulator, z każdym wgnieciem, pobitą szybą itp.. Ale oczywiście zostaje kwestia ofiar, poszkodowanych. Bo tutaj oczywiście zresetujesz,
a w prawdziwym życiu już nie:/
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Akwarysta, wrzucasz zdjęcia "Real Doll". Gdzie tu real? Nawet najlepiej zrobiona lalka nie odda ci tego co żywy człowiek. Może mieć wbudowane wifi, BT, mówić z głośniczka, mieć podgrzewaną cipę, ale to ciągle jest martwy przedmiot. Ale co ja się produkuję...
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Ta lalka Reall Doll nawet fajnie fajnie wygląda.
Ta w kostiumach jest nieco brzydsza. Po prostu niedopracowana. ;) , ale jak wspomnieliście to kwestia ceny.
W sumie lepiej mieć lalkę niż na mieście szukać przygód - mam tu na myśli gwałty.
 
M

Mastus

Guest
Ale bzdura. Nie ma co porównywać plastikowej zabawki do zdrowej kobiety. Kto takie porównania robi nie był nigdy z kobietą....
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Ale bzdura. Nie ma co porównywać plastikowej zabawki do zdrowej kobiety. Kto takie porównania robi nie był nigdy z kobietą....
Byś się jeszcze zdziwił, jak bym ci pokazał kolekcję fot eks które mam :p Każdy ma inne podejście do tematu, i innymi wartościami się kieruje. Dla mnie podstawa to charakter i akceptacja tego co robisz na co dzień, bo jak ktoś próbuje tobą manipulować żebyś z czegoś co lubisz robić zrezygnował dla tej osoby, to według mnie wchodzenie z kimś takim w stałą relację nie ma sensu. Wszystko ma swoje plusy i minusy, związek jak najbardziej też, ile razy próbuje wyciągnąć kumpli czy to gdzieś na rower czy nad wodę to się nigdy wyrwać nie mogą bo ciągle słyszę że moja coś zaplanowała, więc od razu przychodzi na myśl że nie ma pana domu, tylko jest pani domu. Ja też miałem tego typu zachowania, ale ja zawsze robiłem to co chciałem, i robię do tej pory nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć. Ważną kwestią jest też podejście niektórych osób, wcześniej pytają czy masz danego dnia czas, ty sobie dzień planujesz żeby znaleźć czas, a ona ci tego docelowego dnia nagle wyskakuje że coś tam nie może, znam takie dziewczyny które regularnie tak robią, dlatego to też zniechęca.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Byś się jeszcze zdziwił, jak bym ci pokazał kolekcję fot eks które mam :p Każdy ma inne podejście do tematu, i innymi wartościami się kieruje. Dla mnie podstawa to charakter i akceptacja tego co robisz na co dzień, bo jak ktoś próbuje tobą manipulować żebyś z czegoś co lubisz robić zrezygnował dla tej osoby, to według mnie wchodzenie z kimś takim w stałą relację nie ma sensu. Wszystko ma swoje plusy i minusy, związek jak najbardziej też, ile razy próbuje wyciągnąć kumpli czy to gdzieś na rower czy nad wodę to się nigdy wyrwać nie mogą bo ciągle słyszę że moja coś zaplanowała, więc od razu przychodzi na myśl że nie ma pana domu, tylko jest pani domu. Ja też miałem tego typu zachowania, ale ja zawsze robiłem to co chciałem, i robię do tej pory nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć. Ważną kwestią jest też podejście niektórych osób, wcześniej pytają czy masz danego dnia czas, ty sobie dzień planujesz żeby znaleźć czas, a ona ci tego docelowego dnia nagle wyskakuje że coś tam nie może, znam takie dziewczyny które regularnie tak robią, dlatego to też zniechęca.

Odnośnie tej "pani domu a pana brak " a nie pomyślałeś że może zamiast wyjść z kumplem woli spędzić czas ze swoją partnerką ?
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Odnośnie tej "pani domu a pana brak " a nie pomyślałeś że może zamiast wyjść z kumplem woli spędzić czas ze swoją partnerką ?
Na to pytanie odpowiem ci przez wiadomość prywatną, ponieważ temat wątku dotyczy Lalek albo Robotów, a schodzi na relacje między ludzkie. To od teraz wypowiadają się w nim osoby które miały kontakt z tego typu gadżetami lub po prostu go rozważają, żeby nie zrobił się z tego off top, A ja założę inny wątek dotyczący relacji i tam wspólnie może dojdziemy do jakiegoś wniosku z jaką osobą dojdziemy do porozumienia łatwo, a z jaką niestety nie i takie lepiej omijać.
 

Halred

Erotoman
Odnośnie tej "pani domu a pana brak " a nie pomyślałeś że może zamiast wyjść z kumplem woli spędzić czas ze swoją partnerką ?
Dokładnie. I to była "nasza wspólna decyzja" xd


Ale bzdura. Nie ma co porównywać plastikowej zabawki do zdrowej kobiety. Kto takie porównania robi nie był nigdy z kobietą....
żeby coś porównać musiał to sprawdzić, na tym polega porównanie...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry