• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego nie ma oralu?

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
nie chodzi mi tu o szantaż, ale układ też ma swoje zasady a ty swoje potrzeby. Unika tematu związanego z minetką, ale przytakujesz na jego prośbę o ubiór.
 

Kolukoku

Cichy Podglądacz
Nie możesz wykluczyć tego, że Twój partner jest odmiennej orientacji. Tylko szczera rozmowa bez napinania nawet jeśli odpowiedź nie będzie dla Ciebie satysfakcjonującą.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Kobiety i mężczyźni są rózni. Powodów takiego stanu rzeczy moze być wiele Najczęściej są to zahamowania natury psychicznej. Druga osoba moze mieć w tym blokadę, aczkolwiek o wiele częściej dotyczy to kobiet niż mężczyzn. U mężczyzn taka blokada nie zdarza się jednak często. Polecam rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać.
Sugeruję jeszcze zapoznać się z pozycjami ksiązkowymi Lwa Starowicza https://pzwl.pl/autor/Zbigniew-Lew-Starowicz,a,889008 - wyjaśnia on wiele takich spraw.
 
Mężczyzna

Piotr----48

Cichy Podglądacz
Hej, od 3tyg weszłam w klasyczny układ Friends with benefits. Chłopak miał dziewczynę 6 lat, wiem ze różne ciekawe doświadczenia seksualne, lubi jak zakładam coś specjalnego do łóżka. Przez pierwszych kilka razy wystarczał mi szybki seks bez gry wstępnej w 2-3 pozycjach. Natomiast dziwi mnie to, ze on nigdy w żaden sposób nie dotknął mnie tam na dole, a ja tylko przez pieszczoty łechtaczki w jakikolwiek sposób dochodzę. Ja w związku z tym jego tez nie, choć on nigdy nie okazał ze tego chce. Ciężko mi jest rozpocząć z nim ten temat, bo nigdy nie musiałam się o to prosić, a jeśli mu powiem to będę mieć wrażenie ze może zrobił to z przymusu. Nie sadze ze jest egoista, bo ogląda mnie jak cacko, przygląda mi się ciagle, przed i po zawsze robimy różne ciekawe rzeczy nie związane z seksem. Interesuje się moja osoba bardzo, zadaje dużo pytań. Czasem mam wrażenie ze może nawet chce czegoś więcej niż tylko układu. Ostatnio po nocy z nim gdy rozmawialiśmy mówiłam ze zrobiłam sobie spa w łazience i kilka razy zaspokoiłam się sama i chyba powinno mu to dać do myślenia... nie mam pojęcia co może być powodem. Jakiś męski głos może się wypowie ? Bądź kobieta która miała podobnie :)
Pozdrawiam i brzuch
Podczas pieszczot i całowania zacznij całować jego klatkę i brzuch a następnie sprytnie przełóż nogę i zrób 69. Jeżeli nie zacznie cię tam pieścić to będziesz miała powód do rozmowy a jeżeli zacznie to pochwal go i naucz jak to ma robić może nigdy tego nie robił. lub był z kobietą która uświadomiła go że kobiety tego nie lubią.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry