• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego nie ma oralu?

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Faceci nie są domyślni. Trzeba poprosić/spytać, czy by mógł cię tam wylizać, bo nawet jak powiesz, że bardzo lubisz lizanie tam, to może nie skumać od razu, że to prośba.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
dlatego trzeba walić prosto z mostu, bo faceci nie są skomplikowani - wystarczy powiedzieć, że ma się ochotę na soczysty język między udami
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Zastanawiam się tylko nad scenariuszem, bo nie wiem co będzie gdy on tupnie nogą i powie, że nigdy nie zrobi ci minetki bo to obrzydliwe...
 

Bogini-nietaktu

Cichy Podglądacz
Ciezko mi uwierzyc w to, ze chlopak ktory mial 6 lat dziewczyne, i przed i po zwiazku inne doswiadczenia, ktory jest bardzo kreatywna osoba w zyciu, pelna glowa pomyslow, ze wymysla w co chce bym sie ubrala do lozka, a konczy sie na klasycznym "po Bozemu", dlatego odrzucilam z gory ze moze byc kiepskim kochankiem, tylko ze jest jakis inny powod.
Nie mam zamiaru nikogo uczyc, facet po wieloletnim zwiazku powinien wiedziec juz wszystko, no chyba ze ta dziewczyna byla szara mysza..
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
no chyba ze ta dziewczyna byla szara mysza..
możliwe, że to jakoś wpłynęło na niego będąc w tak długim związku. Monotonia, ciągle to samo, te same pozycje i facet stoi w miejscu, pyk pyk i koniec... Kreatywny to on może sobie być w życiu, skoro wiąże was układ to ma też być kreatywny w łóżku... przede wszystkim w łóżku.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
On dominuje... następnym razem powiedz mu, że ubierzesz się w sexy ciuszek (taki który pewnie on wybierze) tylko wtedy gdy zagwarantuje ci minetkę. Zobaczymy, czy wtedy będzie kreatywny :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry