• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego kochamy się po ciemku?

Dlaczego kochamy się po ciemku:


  • Total voters
    43

Vikingus

Seks Praktykant
W moim przypadku również nie ma odstępstwa od reguły. Obydwoje lubimy patrzeć, ale zdarzyło sie kilka razy robić to w totalnej ciemności, gdzie działały tylko zmysły dotyku i zapachu. Jest to napewno ciekawe doświadczenie i bardzo erogenne z niewielką nutką zaskoczenia. I potwierdzam, że w takiej chwili jakieś kadzidelko było by wskazane. Jedne co mogę dodać zapuszczynie jakieś muzyki zupełnie zmienia zabawę i otrzymamy zupełnie inne doznania. W ciszy natomiast nasze oddechy i jęki przerywają totalną ciszę w ciemności jak brzytwa.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Po ciemku jest nieźle, jeśli stawia się na wszystkie zmysły poza wzrokiem - nie do końca wiem, co się za moment wydarzy i to faktycznie rozpala do czerwoności... Jednak chyba bliżej mi do wzrokowców. Nie potrzebuję mocnego światła, wystarczy mi nawet lekki półmrok, ponieważ lubię patrzeć mu w oczy, obserwować to, co się dzieje i oglądać ten taniec dwóch ciał, dostrzegać detale, widzieć ten obraz rozkoszy majulący się na jego twarzy... Taki widok nie ma sobie równych 🩵
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Współżycie w półmroku jest świetne, tak samo jak oglądanie filmu najlepiej na sali kinowej. Światło daje za duże rozproszenie i osobiście w nocy lepszy jest półmrok(świecie i inne wiele osób o tym napisało już). A poza tym seks... przecież od samego rana jest już światło dzienne. :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry