• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Depilacja laserowa bikini męskie

Mężczyzna

Hasam1

Cichy Podglądacz
Witam,
Zastanawiam się nad depilacją laserową bikini. Czy któryś z Was robił sobie taką depilacje? Mam pewne obawy jednak mam dość depilowania się maszynką.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
@Hasam1 To dość kosztowne zabiegi i nie myśl, że wystarczy jedna wizyta. Musisz się liczyć z serią zabiegów.
Może powinieneś pomyśleć o depilatorze ( takiej maszynce dobrej firmy. np. Philipsa - koszt od 1200 zł wzwyż ) i sam się nim depilować.
Jednak nie wiem, czy są one tak skuteczne jak w gabinecie kosmetycznym. ;)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
@Hasam1 To dość kosztowne zabiegi i nie myśl, że wystarczy jedna wizyta. Musisz się liczyć z serią zabiegów.
Może powinieneś pomyśleć o depilatorze ( takiej maszynce dobrej firmy. np. Philipsa - koszt od 1200 zł wzwyż ) i sam się nim depilować.
Jednak nie wiem, czy są one tak skuteczne jak w gabinecie kosmetycznym. ;)
Właśnie. Damski a męski zarost się różni bardzo. Zawsze zostaje zakup kremu depilacyjnego. Nieduże pieniądze (owszem, ma specyficzny zapach) ale na krótkie włoski działa.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Właśnie. Damski a męski zarost się różni bardzo.
Na dodatek jeśli masz włoski koloru blond, żadna laserowa depilacja nie zadziała. ;)
Lasery działają tylko na ciemny zarost.

Tak jak wspomina @mrumru , jedną z najskuteczniejszych i najtańszych metod są kremy do depilacji, czyli śmierdzące białe mazie :D, które po rozsmarowaniu pozostawiasz na ciele kilka minut, a potem gładziutki jesteś jak niemowlak.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Robiłem depilację jedynie kremem. Ale dobrym kompromisem jest trymer. Golisz przy samej skórze, nie zostawiasz podrażnień i efekt też jest dobry bo możesz obciąć się na jaką długość chcesz 😉
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Na dodatek jeśli masz włoski koloru blond, żadna laserowa depilacja nie zadziała. ;)
Lasery działają tylko na ciemny zarost.

Tak jak wspomina @mrumru , jedną z najskuteczniejszych i najtańszych metod są kremy do depilacji, czyli śmierdzące białe mazie :D, które po rozsmarowaniu pozostawiasz na ciele kilka minut, a potem gładziutki jesteś jak niemowlak.
Dziś sprzątałam łazienkę. Więc krem w użyciu. Mam prawą rękę w łokciu złamaną, więc ciężko mi było, mimo, że obureczna . Nałożony krem - pachy, nogi i bober, 15 minut sprzątania luster, kabiny, pralki, później prysznic. Taaadaaammm- nówka funkiel, niesmigana. Czyje się, jak młody buk. Bo 2 tygodnie za bardzo zarosłam. 🙈
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Hej piszecie o kremie na depilację jak to działa? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że wystarczy nałożyć krem 🤯 bo ja zawsze mecze się zwykłymi maszynkami hehe a i czy miał może ktoś jakieś podrażnienia po stosowania kremu? 😀
 
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
Hej piszecie o kremie na depilację jak to działa? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że wystarczy nałożyć krem 🤯 bo ja zawsze mecze się zwykłymi maszynkami hehe a i czy miał może ktoś jakieś podrażnienia po stosowania kremu? 😀

Ten co ja stosowałem nakładalem na ciało, zostawiałem na paręnaście minut i włosy wypadały. Czasem musiałem w niektórych miejscach mocniej potrzeć, tylko że na kroczu trochę włosów mi zostawało i musiałem poprawić maszynką. Podrażnień żadnych nie zauważyłem, a na maszynkę mam bardzo wrażliwą skórę, szczególnie na kroczu
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Ten co ja stosowałem nakładalem na ciało, zostawiałem na paręnaście minut i włosy wypadały. Czasem musiałem w niektórych miejscach mocniej potrzeć, tylko że na kroczu trochę włosów mi zostawało i musiałem poprawić maszynką. Podrażnień żadnych nie zauważyłem, a na maszynkę mam bardzo wrażliwą skórę, szczególnie na kroczu
Dzięki spróbuję bo po zwykłej maszynce często miałem podrażnienia i jaki to krem jak można wiedzieć 💪
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Depilacja Pszczyna Ogłoszenia 0
Patrys97 Całkowita depilacja u mężczyzny Fetysze i perwersje 3
K Depilacja okolic intymnych mężczyzn Poza tematem 4
B depilacja / golenie Seks 9
M Depilacja warg sromowych Sprawy kobiet 70

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry