• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Depilacja laserowa bikini męskie

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Na razie blade ale w planach są wypady naturystyczne więc zastanawiam się jak to jest po zabiegu z opalaniem
To tam jakiś czas przed i jakiś czas po nie można, ale można się wstrzelić, jednak jak to planujesz często i chcesz się tam opalić to może lepiej poczekaj z zakończeniem sezonu na depilację.
 
Mężczyzna

bAnalny

Cichy Podglądacz
To tam jakiś czas przed i jakiś czas po nie można, ale można się wstrzelić, jednak jak to planujesz często i chcesz się tam opalić to może lepiej poczekaj z zakończeniem sezonu na depilację.
Chyba tak zrobię że poczekam a teraz może spróbuje tych kremów. Mam dosyć bujne i twarde owłosienie gdzie maszynką to jest katorga
 
Mężczyzna

Kamkam35

Seks Praktykant
Dokladnie tak jest skora nie moze byc opalona. Ja opalam sie w stringach wiec jest zasloniete ale jednak zawsze cos bokami opali. I tak jak Ty @Saanvi umwilem sie na wrzesień juz po wakacjach
 
Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz

MEUF13Z_t.jpg
ja używam takiego depilatora ,po dwóch sesiach spokój na 3 miesiące​

 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant

MEUF13Z_t.jpg
ja używam takiego depilatora ,po dwóch sesiach spokój na 3 miesiące​

Potwierdzam. Żona tego używa, w zeszłym roku zakupiłem jej pod choinkę kolejny nowy model. Zadowolona jak nic.
Robi swoje, I tak jak kolega pisze spokój na dłużej. Co prawda aby się to utrzymało to za pierwszym razem trzeba co najmniej 3 do 5 sesji i następuje spokój dopiero. A później to tak właśnie raz na 2-3miesiqce dobrze poprawić sesja i jest nadal spokój z włosami.


Kremów nie próbowała, ja zresztą też nie, aczkolwiek zarzućcie nazwy z jakich korzystacie co się smarujecie na kilka minut a potem prysznic, I włosy same wypadają?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Depilacja Pszczyna Ogłoszenia 0
Patrys97 Całkowita depilacja u mężczyzny Fetysze i perwersje 3
K Depilacja okolic intymnych mężczyzn Poza tematem 4
B depilacja / golenie Seks 10
M Depilacja warg sromowych Sprawy kobiet 70

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry