• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy zdrada kontrolowana może być lekarstwem na niedopasowanie w związku

Mężczyzna

BolekLolek

Cichy Podglądacz
Witam
Tak jak w temacie mamy z żoną różne

Witam
Tak jak w temacie mamy z żoną różne temperamenty i często z tego powodu kłócimy się żona miała również romans. Zastanawiam się czy to dobry pomysł?
Skoro macie już teraz problemy w relacjach między sobą, co będzie po wymianie? Takie rzeczy przejdą bez zgrzytów i późniejszych problemów tylko w związkach dojrzałych emocjonalnie, tam gdzie facet o babka się dobrze rozumieją i dopełniają,gdzie potrafią rozróżnić miłość i zaufanie od czystego seksu traktowanego jako zabawę. Jeśli Sobie nie ufacie na 100% , nie idźcie tą drogą bo szybko wasz związek się rozwali. Najpierw zaufanie ! Podstawą musi być świadomość tego że zarówno Ty jak i Twoja Kobieta macie pragnienia i fantazje erotyczne które chcecie spełniać i i nie ma to nic wspólnego z zaangażowaniem emocjonalnym do osób trzecich😉

A tak w skrócie... Musicie najpierw odróżnić miłość i bliskość od samego ruchania bez trzymanki 😆😆😆
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Ja osobiście uważam że mały skok w bok nie jest zły a nawet działa pobudzająco dla związku. Sam skoczyłem kilka razy i po powrocie do domu mialem wielką ochotę na moją żonę. Monogamia jest wymysłem ludzi zachlannych, a zazdrość jest po prostu sama w sobie zła. Co innego oszukiwanie. Dlatego przestałem skakać w bok bo miałem wyrzuty sumienia że okłamuje małżonkę. Dzisiaj wiem że znów bym się chętnie przespał z inną ale tylko za zgodą żony i odwrotnie. Jeśli moja by chciała przespać się z jakimś kolesiem, najlepiej obcym to nie miałbym nic przeciwko.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Oczywiście że tak. Jeśli są braki bądź niedopasowania a mimo to kochają się wzajemnie to jest to nawet odpowiedni dowod miłości.. no bo czemu ktoś ma się męczyć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry