• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy zawód ma znaczenie??

Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Jak wam się wydaje jakie kobiety są najlepszymi kochankami ?? W jakich zawodach są najbardziej atrakcyjne i zmysłowe kobiety ?? Czy to urzędniczki celniczki czy fryzjerki?? Czy ma znaczenie jakiej profesji jest kobieta ?
Jakie są wasze kryteria wyboru??
Temat się tyczy wszystkich kobiet i mężczyzn więc analogicznie kobiety mogą pisać o mężczyznach i meskich zawodach
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Prawniczki sa dobre w te klocki (anal, polykanie), architektki mniej - leza i pachna. Fizyczki radze omijac, wiekszosc ma dluzsze wasy niz ja.
wypowiedz bazujaca tylko na moim doswiadczeniu. Gdyby jakas Pani architekt chciala dowiesc ze sie myle to prosze mnie zerznac.
Co do prawniczek - zgoda, reszta nie wiem. Na słuzbie zdrowia sie zawiodłem:ROFLMAO:
Aha i jeszcze- policjantki🤭😈
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Jak wam się wydaje jakie kobiety są najlepszymi kochankami ?? W jakich zawodach są najbardziej atrakcyjne i zmysłowe kobiety ?? Czy to urzędniczki celniczki czy fryzjerki?? Czy ma znaczenie jakiej profesji jest kobieta ?
Jakie są wasze kryteria wyboru??
Temat się tyczy wszystkich kobiet i mężczyzn więc analogicznie kobiety mogą pisać o mężczyznach i meskich zawodach
z obserwacji (część znajomych to fryzjerki) uważam, że właśnie one mają ogromne tendencje do tego by być mega kochankami, dużo też zasłyszane i funkcjonariuszki po części
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zawód niekoniecznie idzie w parze z ogniem w łóżku. Stewardessa może być kłodą a np. (bez obrazy) pani ze straganu z warzywami może być łóżkowym zwierzęciem.

Ale oczywiście pewne zawody wymuszają prezencję, eleganckie ubranie, zadbane włosy, dłonie i cała reszta. A to dodaje przecież punkty do atrakcyjności.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry