• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Oczywiscie ze ma znaczenie. Jak masz duzego to 90% lasek bedzie narzekac… do tej pory JEDNA moja partnerka byla zadowolona. Jedna! Reszta nie lubi od tylu bo je boli, na jezdzca tez kreca nosem a o analu to juz w ogole mozna zapomniec. Zabawki erotyczne w wiekszosci projektowane do 15cm, kolejny problem. Takze sredni penis - lepszy penis. Ale ja tam sie juz do swojego przyzwyczailem:)
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Oczywiscie ze ma znaczenie. Jak masz duzego to 90% lasek bedzie narzekac… do tej pory JEDNA moja partnerka byla zadowolona. Jedna! Reszta nie lubi od tylu bo je boli, na jezdzca tez kreca nosem a o analu to juz w ogole mozna zapomniec. Zabawki erotyczne w wiekszosci projektowane do 15cm, kolejny problem. Takze sredni penis - lepszy penis. Ale ja tam sie juz do swojego przyzwyczailem:)
No właśnie z tym od tyłu to trzeba uważać żeby nie za głęboko bo cały stosunek i związane z nim podniecenie kobiety może iść na ch...😉😅
 
Mężczyzna

Siedem

Cichy Podglądacz
Wiesz co zastanawiałem się nad tym i w sumie ma to sens bo L arginina pompuje krew do ciał jamistych jednak obawiam się ze jak bedę brał tabletki to po pól roku wszystko wróci do normy i że kuracja raczej nie będzie miała sensu.
 
Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
Też brałem to pod uwagę ale na szczęście u mnie efekt był trwały co mogę stwierdzić na pewno bo brałem tabletki prawie rok temu. Czyli jakby coś się miało zmniejszyć to by się zmniejszyło. Były to tabletki Penis complete brane przez prawie 4 miesiace codzienni dwa razy dziennie (regularność tutaj jest bardzo ważna). Ogólnie członek w spoczynku jest taki sam jak był ale jest znacznie wiekszy we wzwodzie bo więcej krwi pompuje się do ciał jamistych.
 

romterek

Cichy Podglądacz
Kiedyś spotykałam się z kolesiem, a jak doszło co do czego i okazało się, że jego penis we wzwodzie jest wielkości mojego kciuka to był to pierwszy i ostatni raz kiedy wylądowaliśmy razem w łóżku. Mój facet (już były) brał również tabletki na powiększanie członka ale nazywały się penilarge i potwierdzam, u niego równiez podziałały. Chociaż wczesniej troche się nabijałam co bierze.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Kiedyś spotykałam się z kolesiem, a jak doszło co do czego i okazało się, że jego penis we wzwodzie jest wielkości mojego kciuka to był to pierwszy i ostatni raz kiedy wylądowaliśmy razem w łóżku. Mój facet (już były) brał również tabletki na powiększanie członka ale nazywały się penilarge i potwierdzam, u niego równiez podziałały. Chociaż wczesniej troche się nabijałam co bierze.
I tylko dlatego z nim zerwałaś? Jest wiele sposobów uprawiania seksu, nawet z tak małym penisem. A gdyby ktoś krytycznie ocenił twój biust lub pusię? Byłoby miło?
 

PanTak

Seks Praktykant
Kiedyś spotykałam się z kolesiem, a jak doszło co do czego i okazało się, że jego penis we wzwodzie jest wielkości mojego kciuka to był to pierwszy i ostatni raz kiedy wylądowaliśmy razem w łóżku. Mój facet (już były) brał również tabletki na powiększanie członka ale nazywały się penilarge i potwierdzam, u niego równiez podziałały. Chociaż wczesniej troche się nabijałam co bierze.
Gdyby ktoś wymyślił tabletki dzięki którym można powiększyć penisa to byłby teraz królem życia, a większa część męskiej populacji jadłaby je jak cukierki
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
I tylko dlatego z nim zerwałaś? Jest wiele sposobów uprawiania seksu, nawet z tak małym penisem. A gdyby ktoś krytycznie ocenił twój biust lub pusię? Byłoby miło?
Cóż... Krytyka jej walorów zapewne skończyłaby się korekcją i powiększeniem biustu, labioplastyką, odsysaniem tłuszczu, przeszczepem włosów itd. 😄
Że też prace nad przeszczepianiem mózgu tak wolno idą 🤔
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Kiedyś spotykałam się z kolesiem, a jak doszło co do czego i okazało się, że jego penis we wzwodzie jest wielkości mojego kciuka to był to pierwszy i ostatni raz kiedy wylądowaliśmy razem w łóżku. Mój facet (już były) brał również tabletki na powiększanie członka ale nazywały się penilarge i potwierdzam, u niego równiez podziałały. Chociaż wczesniej troche się nabijałam co bierze.
A później pojawiają się pytania ,,dlaczego faceci mają kompleksy odnośnie wielkości przyrodzenia?". Jeśli kobiety w 21 wieku szukają facetów do związku na podstawie wielkości przyrodzenia to może się nie rozmnażajmy już.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Zresztą u facetów nie lepiej, ostatnio 15 letni brat mi wyjaśnił, że kobieta jest seksowna jak ma duże cycki. Niestety świat gwiazd internetowych zniszczył trochę postrzeganie piękna, bratu się nie podoba koleżanka bo w wieku 15 lat wzroście z 155 cm i 40 kg wagi, nie ma miseczki C minimum xD. Przecież to takie naturalne i normalne
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Zresztą u facetów nie lepiej, ostatnio 15 letni brat mi wyjaśnił, że kobieta jest seksowna jak ma duże cycki. Niestety świat gwiazd internetowych zniszczył trochę postrzeganie piękna, bratu się nie podoba koleżanka bo w wieku 15 lat wzroście z 155 cm i 40 kg wagi, nie ma miseczki C minimum xD. Przecież to takie naturalne i normalne
Naturalne tak. Normy jednak wyznacza ogół. A że ogół nie rozróżnia natury od dzieła chirurga i Photoshopa... Nic dziwnego. Tępota umysłowa prze na hura w ruchu jednostajnie przyspieszonym. Oby kiedyś czołówką się to skończyło 😁
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie oszukujemy się, moi drodzy.
Mężczyzna z krótkim penisem to genetyczna pomyłka i kobiety takich pomyłek unikają.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry