• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wielkość i grubość przyrodzenia ma znaczenie?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie każda kobieta oczekuje kutangi 20cm+. Gdyby tak było to faceci poniżej 15cm byliby wiecznymi prawiczkami. Podejrzewam że są i takie kobiety którym 12cm starczy bo sex jest dla nich kwestią drugoplanową lub poprostu taki facet wie co robić i to im odpowiada.

Dlugo planowa? Kobieta?
Kazda z nich wybiera faceta rokującego zajebisty seks, opiekę nad przyszłym związkiem i intelektualnie mocnego/stabilnego ojca jej dzieci.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Dlugo planowa? Kobieta?
Kazda z nich wybiera faceta rokującego zajebisty seks, opiekę nad przyszłym związkiem i intelektualnie mocnego/stabilnego ojca jej dzieci.
O chuj wychodzi na to że jestem z facetem. Która kobieta chciałaby pojeba śpiewającego kolędy latem, mającego mniej niż 20 między nogami i mówiącego do swojego potomstwa mordo albo ziombel.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie każda chce dzieci
Fakt, nie każda, ale powiedz mi, jaki zdrowy na´umyśle mężczyzna zechce poślubić kobietę, która we własnej cipce widzi włosy łonowe?
🙂
I jaki facet zagnie parol na "nie chce dzieci"🙂
I jaki facet nie marzy o kwiecie tego świata, o córce? Corce, ktora do konc świata bedzie go prowadzila za nos, tylko dlatego. ze jest jego corka.

nie rozumiredsz tego, ok. ale fajnie, ze jestes na #sf
 

Halred

Erotoman
Gdyby mniejszy mógł być tak samo dobry jak większy, to kobiety by takiego nie chciały. Czego chcą kobiety? Wystarczy poczytać profile ma portalach nastawionych głównie na seks, jak już piszą coś o rozmiarach, to raczej "faceci minimum 17cm", albo "jak masz poniżej 18cm, to nie trać mojego czasu", a nie "rozmiar nie ma znaczenia" albo "lubię średnie, tak do 14cm, nie większe".
 
O

ologreti

Guest
Gdyby mniejszy mógł być tak samo dobry jak większy, to kobiety by takiego nie chciały. Czego chcą kobiety? Wystarczy poczytać profile ma portalach nastawionych głównie na seks, jak już piszą coś o rozmiarach, to raczej "faceci minimum 17cm", albo "jak masz poniżej 18cm, to nie trać mojego czasu", a nie "rozmiar nie ma znaczenia" albo "lubię średnie, tak do 14cm, nie większe".
Nie każdej zależy na rozmiarze. 😉
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
A to ciekawe, bo większość kobiet, z którymi rozmawiałem, nawet na sex-czatach, nie zwraca na to uwagi. To głównie faceci mają na tym punkcie kompleksy.
 

Halred

Erotoman
A to ciekawe, bo większość kobiet, z którymi rozmawiałem, nawet na sex-czatach, nie zwraca na to uwagi. To głównie faceci mają na tym punkcie kompleksy.
Jest kilka opcji, alba trafiałeś na dziwne, albo nie docierałeś do momentu, w którym pytają, albo po prostu wiedzą, że we większości wypadków będzie mały i nie warto pytać.

Nie każdej zależy na rozmiarze. 😉
Każdej nie, ale 99,99%
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Jest kilka opcji, alba trafiałeś na dziwne, albo nie docierałeś do momentu, w którym pytają, albo po prostu wiedzą, że we większości wypadków będzie mały i nie warto pytać.


Każdej nie, ale 99,99%
A może wręcz przeciwnie? To ty trafiałaś na dziwne?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Gdyby mniejszy mógł być tak samo dobry jak większy, to kobiety by takiego nie chciały. Czego chcą kobiety? Wystarczy poczytać profile ma portalach nastawionych głównie na seks, jak już piszą coś o rozmiarach, to raczej "faceci minimum 17cm", albo "jak masz poniżej 18cm, to nie trać mojego czasu", a nie "rozmiar nie ma znaczenia" albo "lubię średnie, tak do 14cm, nie większe".
One to z ironią piszą 😆😆😂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wypraszam sobie 💁‍♀️
Możesz!
To jest publicznie dostępne miejsce, gdzie wszystkie za i przeciw są mile widziane, ba, sa nawet pożądane! Jednak aby mogły coś wnieść do rozmowy, bez grania na "idiotycznej lini, bo jestem kobieta" powinny byc uzasadnione, czyt. szeroko wyjaśnione tak aby każdy facet zrozumiał co masz na myśli 🙂
Potrafisz?
Jesli tak, będziesz ozdoba SF!
🙂
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Pewnie tak samo jak nie każdej zależy na nauce poprawnego parkowania samochodu.
Niejedna kobieta lepiej parkuje od faceta. I to tyłem!
Bo szkoda czasu na manewrowanie kierownicą przy wyjeździe, wrzucasz pierwszy bieg i jedziesz. Tak samo jak z parkowaniem równoległym. Facet zaparkuje, jak pasuje. Jest dużo miejsca? To się ładuje. A, że jeszcze jeden by się zmusił? Ale po co? Jeszcze baba stanie, zderzak obije....
Piszę to, co obserwuję.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Możesz!
To jest publicznie dostępne miejsce, gdzie wszystkie za i przeciw są mile widziane, ba, sa nawet pożądane! Jednak aby mogły coś wnieść do rozmowy, bez grania na "idiotycznej lini, bo jestem kobieta" powinny byc uzasadnione, czyt. szeroko wyjaśnione tak aby każdy facet zrozumiał co masz na myśli 🙂
Potrafisz?
Jesli tak, będziesz ozdoba SF!
🙂

Możesz!
To jest publicznie dostępne miejsce, gdzie wszystkie za i przeciw są mile widziane, ba, sa nawet pożądane! Jednak aby mogły coś wnieść do rozmowy, bez grania na "idiotycznej lini, bo jestem kobieta" powinny byc uzasadnione, czyt. szeroko wyjaśnione tak aby każdy facet zrozumiał co masz na myśli 🙂
Potrafisz?
Jesli tak, będziesz ozdoba SF!
🙂
No rozmawiasz z samochodziarą @retnu 🙂, więc nie ma mowy, żebym nie potrafiła jako kobieta zaparkować.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Niejedna kobieta lepiej parkuje od faceta. I to tyłem!
Bo szkoda czasu na manewrowanie kierownicą przy wyjeździe, wrzucasz pierwszy bieg i jedziesz. Tak samo jak z parkowaniem równoległym. Facet zaparkuje, jak pasuje. Jest dużo miejsca? To się ładuje. A, że jeszcze jeden by się zmusił? Ale po co? Jeszcze baba stanie, zderzak obije....
Piszę to, co obserwuję.
Kobieta za kierownica? Kobieta za sterami helikoptera?
Pyszności
I to zawsze i wszędzie!
🙂🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry