• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wiek inicjacji wpływa na przyszły rozwój

Status
Zamknięty.

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
I nie jest też powiedziane, że to tylko facet ma dbać o zabezpieczenie, powinna to być wspólna sprawa, a nie tylko jednej osoby.

ja wychodze z załozenia ze gumki kupuje facet
a pigułki kobieta
no chyba ze sobie ustalicie ze sie skladacie na gumki ale uważam jednak ze o to powinien zadbac facet
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Nie chodziło mi o kupowanie, ale o to, że o antykoncepcję powinni oboje zadbać, w senie zdecydować co kupić, a kwestia pieniędzy to już inna sprawa i zależy od każdej pary. Napewno nie powinno ciągle jedno z partnerów płacić.
 

gonia

Erotoman
Młody18 napisał:
Nie chodziło mi o kupowanie, ale o to, że o antykoncepcję powinni oboje zadbać, w senie zdecydować co kupić, a kwestia pieniędzy to już inna sprawa i zależy od każdej pary. Napewno nie powinno ciągle jedno z partnerów płacić.
no wiesz ciagle to nie ale za gumki to płaci facet :p
a kwestia zadbania o jakiekolwiek zabezpieczenie powinna byc oczywiscie ustalona przez oboje partnerow
 

młoda

Podrywacz
Wiesz Młody18... trochę mnie poniosło, za co przepraszam, ale naprawdę mam uczulenie na takie zdania...
Goniu, piszesz o płaceniu, że facet - gumki, kobieta - tabletki. Z tym się zgadzam, ale jednak ja jestem we wszystkich kwestiach za pełną sprawiedliwością :p i uważam, że powinno być tak: raz jedna osoba kupuje a raz druga (obojętne jaki środek anty stosują).
Chociaż u mnie w związku jest tak, że ja płacę za tabletki, a jak jest jakiś tydzień "ochrony dodatkowej", to facet martwi się o gumki.
 

gonia

Erotoman
No wiesz to sprawa indywidualna kazdej pary ale takie jest moje zdanie ja zawsze kupowałam pigulki moze z raz bylo tak ze nie mialam za co i mi chłopak kupił ale gumek nigdy nie kupowałam
 

poison-flower

Seks Praktykant
a u mnie jest tak że to moje tabletki i ja je mam kupować, hmmm... tak czytam was drogie Panie i zainspirowałyście mnie nad zmianą tej zasady u siebie :D bo z gumkami to bylo tak, że nie pamiętam :), ale ostatnio jakieś ze 2 pudełeczka walały się po mojej szafeczce, i jak się skończyły to luby nie kwapi się uzupełnic zapasu :] chyba mu się spodobało bez :p
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
młoda napisał:
Wiesz Młody18... trochę mnie poniosło, za co przepraszam

Spoko ja się nie gniewam :wink: Chodziło mi o to, że w damskiej torebce gumki i globulki są bezpieczniejsze niż np. w kieszeniu, a czemu to są to już napisałem.
 

młoda

Podrywacz
Młody18 napisał:
[quote="młoda":et81bo47]Wiesz Młody18... trochę mnie poniosło, za co przepraszam

Spoko ja się nie gniewam :wink: Chodziło mi o to, że w damskiej torebce gumki i globulki są bezpieczniejsze niż np. w kieszeniu, a czemu to są to już napisałem.[/quote:et81bo47]
Też pomyślałam, że tam dużo bezpieczniej ;) Poza tym nie raz już czytałam, że nie powinno się nosić w kieszeni, ani w portfelu, bo tam za ciepło :roll:
 

DeltaFoxis

Cichy Podglądacz
OK, po wszystkich sporach trzeba wszystko podsumować. No to tak, sytuacja przedstawia sie następująco. Dzisiaj moja partnerka wyraziła i przypomiała mi o chęci odbycia pierwszego razu, wiec teraz to już napewno nie spasuję. Strategia odnośnie zabezpieczenia jest taka: dni nie płodne u dziewczyny(to około jeszcze 2 tygodnie czekania)+prezerwatywa (firmowa oczywiście, chyba nawet Durex: Extra Safe, nazwa mówi sama za siebie ale nie wiem jak jest w praktyce), no i jakaś globuka.Może środki te są troche przesadzone ale, chyba każdy rozumie. Napewno nie gwarantują tych 100%, ale już na 99% to chyba tak, chyba musiałbym mieć jakiegoś pecha żeby coś poszło nie tak. Dzieki wam za wszystkie rady, jeżeli macie jakieś sugestie odnoścnie tego co napisałem to prosiłbym o ich wyrażenie.Te dwa tygodnie dadzą mi czas na ostateczną batalię z niepewnością,wachaniem i przygotowaniem. Jak już będzie po, to napiszę jak było:)
 

Mere

Seks Praktykant
Ja jeszcze odnośnie kupowania. Tak się u nas złozyło, że jak brałam tabletki, to nie stosowaliśmy żadnych dodatkowych zabezepieczeń i z początku to ja płaciłam za ochronę, a potem mój narzeczony. Teraz używamy tylko prezerwatyw i nawet nie wiem kiedy on je kupuje :roll: A miejsce przechowania? Jego plecak i moja torebka :)
jakieś rady na pierwszy raz? Dużo miłości, czułości, zaufania i roztropności, ale tego widzę u Was nie brakuje. Będzie dobrze, tylko faktycznie bezpieczny...spontan chyba jest najlepszym wyjściem. Pozdrawiam :wink:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry