• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to się może ziścić?

Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Przez wiele miesięcy prześladuje mnie taki temat, że chciałbym znaleźć taką panią doktor co to po godzinach przyjmuje w rozszerzonym pakiecie … powiedzmy urolog albo seksuolog tylko wiecie, oprócz gadania też praktyczne badania … np sprawdzenie czy wszystko działa itd.

macie też takie mysli ( marzenia, fantazje) czasem??

uwazacie ze jest to realne ??

pytanie zarówno dla mężczyzn i kobiet

a może ktos z Was juz miał takie przygody ?? Podzielcie sie jak możecie

i prosze bez głupich uwag … Pozdr i miłego dnia wszystkim
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Zakładam, że żadna lekarka nie ryzykowałaby kariera dla czegoś takiego.
Może pogadaj z żoną, żeby się za lekarę przebrała???
Moje jedyne doświadczenie, to jakiś czas temu na badaniach kontrolnych z pracy, byłem delikatnie mówiąc wymacany przez panią doktor....

Swoją drogą, może to i dobry pomysł na biznes, otworzyć "przychodnię" niespełnionych marzeń...😁
 
Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Zakładam, że żadna lekarka nie ryzykowałaby kariera dla czegoś takiego.
Może pogadaj z żoną, żeby się za lekarę przebrała???
Moje jedyne doświadczenie, to jakiś czas temu na badaniach kontrolnych z pracy, byłem delikatnie mówiąc wymacany przez panią doktor....

Swoją drogą, może to i dobry pomysł na biznes, otworzyć "przychodnię" niespełnionych marzeń...😁
No juz nawet kiedys o tym myslalem 😜
 
Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Zakładam, że żadna lekarka nie ryzykowałaby kariera dla czegoś takiego.
Może pogadaj z żoną, żeby się za lekarę przebrała???
Moje jedyne doświadczenie, to jakiś czas temu na badaniach kontrolnych z pracy, byłem delikatnie mówiąc wymacany przez panią doktor....

Swoją drogą, może to i dobry pomysł na biznes, otworzyć "przychodnię" niespełnionych marzeń...😁
Ja mówię o relacji poza gabinetem a nie ze w gabinecie … szanujmy sie ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry