• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to koniec po roku? Co mam robić?

Status
Zamknięty.

ruth

Seks Praktykant
Wydaje mi sie ze milosc Twojej Ukochanej mogla wygasnac albo cos ją przyćmić. Na pewno wkrótce wszystko sie wyjaśni... Chyba ze sam podejmiesz odpowiednie kroki wczesniej. Ale pamietaj ze zaprzepaścić coś jest łatwo...
 

eszet

Cichy Podglądacz
na poczetek to wspolczuje. bo na pewno musialo to bolec. no ale w zwiazku juz tak jest. nie mozna byc na czyjes zawolanie i byc zbyt czulym i slodkim. po prostu takie cos na dluzsza mete jest nie do zniesienia. wydaje mi sie szansa na odzyskanie kobiety masz, jesli postawisz troche bardziej na pewnosc siebie. nie mozna popadac w uzaleznienie bo druga osobe to meczy. trzeba pozostawac zawsze troche niezaleznym i szanowac ja jak i siebie.trzeba miec swoje zycia takze poza zwiazkiem. Skrotowo: wyluzuj i daj jej zauwazyc swa wartosc. Moze zachowuj sie bardziej naturalnie (to jest ten efekt ze jak sie nie starasz to przykuwasz wieksza uwage)nie stawiajac sobie za cel konieczne uszczesliwienie dziewczyny. Do milosci nie da sie nikogo zmusic. ciezko byc z ciapkiem, ale tez nie udawj twardziela. zloty srodek???
 

Szarka

Erotoman
Cirrus

Słuchaj, z ręką na sercu kobiety w tym wieku bywają "głupie" i wybaczcie mi to określenie ale malo jest kobiet , które w tym wieku wiążą się na poważnie - chociaż ja miałam 19 lat kiedy tak uczynilam, więc to nie była duża różnica. Cirrus - a ja Ci mówię, że będziesz szczęśliwszy z inną i nie zmieniaj się ! Niech ktoś pokocha Ciebie takim jakim jesteś, Twoja ex dziewczyna być może kiedyś będzie żałować. Bądź dumny z siebie - to naprawdę rzadkość chyba w dzisiejszych czasach spotkać tak mlodego, romantycznego człowieka :)
 

Jacek216

Cichy Podglądacz
Cirrus twoja postawa skazujesz sie na porazke, ona nigdy do ciebie nie wroci jak bedziesz za nia caly czas biegal i mowil jej jak to bardzo ja kochasz. Ja to pewnie w pewien sposob zaczelo denerwowac. Sorry ale zmieniles sie w faceta bez jaj (tylko bez obrazy). Kobiety dzialaja zupelnie na innej zasadzie niz mezczyzni. Do nich nie dotrzesz w ,,normalny,, sposob mowiac jej zeby do ciebie wrocila. Zacznij ja olewac, przestan sie o nia starac i sproboj umawiac sie z innymi dziewczynami tak zeby ona o tym wiedziala(tylko nie pokazuj ze robisz to specjalnie) Przestan do niej dzwonic, pisac i pikac badz dla niej ciagle niedostepny to zobaczysz ze na efekty dlugo nie bedziesz musial czekac.Pozwol jej zeby za toba zatesknila. Twoja postawa zraziles ja do siebie stales sie miekkim facetem.Pomysl jaki byles jak sie poznaliscie wtedy gdy ona widziala w tobie tego jedynego. Jesli chcesz napisz na moj adres: jacek216@o2.pl wysle ci cos co na pewno ci sie przyda w poznawaniu kobiet i z pewnoscia poprawi twoje relacje z kobietami. Ty zapewne zaczales ja denerwowac swoim zachowaniem i ciaglym przymilaniem sie do niej stales sie nudny i dlatego ona ci to zrobila.

Uwierzcie mi kobiety nie sa glupie one poprostu dzialaja na innej zasadzie niz faceci :wink:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
To jest właśnie najgorsze, starasz się ile wlezie, aby twoja ukochana wiedziała, że Ci na niej bardzo zależy. To po pewnym czasie ją znudzisz, albo ona zacznie Cię olewać... Normalnie paranoja, nigdy się dogodzić kobiecie nie da :? Bądź słodki i kochany to jest źle, bądź chamem i też źle. Ja już nic nie rozumiem :eek:
 

Blancik87

Seks Praktykant
moim zdaniem daj jej odpoczać daj jej przemyslec pare rzeczy parze spraw niech zostanie sama ze soba nie ma co naciskac wiec co mówie bo terz mam 18 lat i wiem co sie działo jak mów facet na mnie naciskał i nacieał na mnie ze mam przesta itp moim zdaniem zauwazyła ze zwracaja na nia uwage inni faceci to to troche jej udezyo do głowy taka moja teoria moze błedna ale sprawdzona :) pomyśl tez tak może byłeś za dobrym facetem kobieta jak czuje ze ma faceta na kazde skinienie zaczyna miec go dość..:p czuje sie za pewnie bo uwaza ze cokolwiek nie zrobi to on wróci ze to on wezmie na siebie wine.. ale ty nie przemuówisz jej do rozsadku nie rób zadnych złośliwości na wzbudzenie zardrości bo kobiety są bardzo wredne i fałszywe :p haha ( to ich ukryte zachowania obbronne) nawet jak bedzie cie mocno kochaż a ty zrobisz jej na złość to ona bedzie zbyt dumna zey powiedziec to moja wina >taki wiek< :lol:

daj jej czas niech sobie przemyśli czego chce bo wiesz czasami rko wystarcza zeby sie przekonać czy chce sie byc z jakaś osobą lub nie po to sa zwiazki zeby poznawac ludzi i żeby sie uczyc może nie jesteś tym jedynym może nie robisz czegoś czego ona by oczekiwała... nie wiem samą mnie czasami przeraża jakie dziwne pomysły rodzą sie w główce kobitki i to w dodatku 18-letniej :)

bądz cierpliwy.. mam jeszcze jedna propozycje ale nie znam tej panienki wiec nie wiem czy ci ja doradzac bo sa takie twarde sztuki ze trzeba udac rozpacz i wielkie załamanie żeby zrozumiały że jest głupia i źle postąpiła wiem to z autopsji ale każda kobitka jest inna :) i to by było samobujstwo powiedziec ze to sie sprawdzi.. ehh.. :/

ale wieże w ciebi i nie przejmuj sie jej fochami za bardzo bo kobiety chciały by jasnowidza za faceta :p zeby wiedział co chac i kiedy wiec sposób na kobiete to zrozumienie i cierpliwośc a jak przyjdzie juz taka opcja ze cie wasze rozstanie potrwa długo to... zadzwon 2 razy w odstepie kilku dni a potem po tygodniu a jak dalej tak bedzie to żuć txt "pamietej jak odłozysz słuchawke to juz nie zadzwonie" jak to jej nie ruszy to musisz zaszyc sie gdziesz i postarc zapomnieć :(


BĄDZ SILNY I STANOWCZY! DASZ RADE!!!
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry