• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy straciłam dziewictwo jeśli pojawiła się krew?

Status
Zamknięty.

Kostucha:)

Cichy Podglądacz
Pytanie z mojej strony i proszę o odpowiedz! Czy jeżeli chłopak nie domógł a pomimo to po nie udanej próbie zaczyna się krwawić to znaczy ze błona poszła się jebać czy nie koniecznie?
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Znaczy chłopak nie doszedł? :p

A błona mogła się tylko naderwać jak i całkiem dać za wygraną, wystarczy trochę odczekać i jeszcze raz spróbować aby sie przekonać....
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Kolorowy napisał:
Ja nie mogę... ale się pokolenie rodzi... To ma być kobiecość? Błona poszła się jebać... :roll: :?
Jak się okazuje, są różne aspekty kobiecości... Oby tylko każda kobieta czuła się dobrze sama ze sobą.
 

młoda

Podrywacz
I tak się prezentuje nasz piękny ojczysty język w ustach (pod palcami) młodych osób, dla których błona jest przekleństwem i zapewne wymysłem i dziełem szatana :D amen
 

Snaker

Seks Praktykant
najlepiej błonę usunąć drutem kolczastym (wtedy będizesz miała pewność że to krwawienie jest nie tylko od błony :)
poza tym ja zamiast do lekarza poszedłbym na Twoim miejscu od początku do szkoły podstawowej (i nie opuszczał żadnych klas), gdzie nauczą Cię opisywania Twoich myśli w sposób "przystępny" i zrozumiały.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry