• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy przyłapano was na masturbacji

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Nie wierzę, że w życiu komuś się to nie zdarzyło
To nie ma nic wspólnego z wiarą.Raczej ze sportem ekstremalnym.Chciałaś być przyłapana na masturbacji to zostałaś przyłapana.Jak ktoś takich wrażeń nie potrzebuje to nigdy do takich sytuacji nie dopuści.
Ja się czułam niekomfortowo gdy blok ocieplali i panowie na rusztowaniu zaglądali mi przez okno w kuchni gdy gotowałam obiad.I to w ubraniu!😂
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
To nie ma nic wspólnego z wiarą.Raczej ze sportem ekstremalnym.Chciałaś być przyłapana na masturbacji to zostałaś przyłapana.Jak ktoś takich wrażeń nie potrzebuje to nigdy do takich sytuacji nie dopuści.
Ja się czułam niekomfortowo gdy blok ocieplali i panowie na rusztowaniu zaglądali mi przez okno w kuchni gdy gotowałam obiad.I to w ubraniu!😂
O ciekawy wniosek, chciałam to się stało. Otóż wyobraź sobie, że nie chciałam, poza tym temat dotyczy być przyłapanym a nie inicjować sytuację by zapewnić komuś sesje masturbacji.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Jak miałem 19.
Podczas masturbowałem do pokoju weszła Mama, szybko schowałem sprzęt a Mama szybko wyszła udając że nic nie widziała.
No i raz w gimnazjum w szkolnej toalecie.
Byłem w niej sam i po oddaniu moczu do pisuaru postanowiłem się trochę pomasturbować no i wszedł znajomy ale chyba nie zauważył że wale.
 
Mężczyzna

Nomoreheroes

Cichy Podglądacz
Kilka razy. Raz kolega, który podglądał mnie jak robiłem to pod prysznicem. W sumie niewiele widział, bo byłem odwrócony twarzą do ściany i tyłkiem do drzwi. Piszę, że podglądał, bo by coś widzieć musiał celowo wejść do zamkniętej łazienki. Gdy wyszedłem zakomunikował mi o tym, że widział mnie jak się przed chwilą masturbowałem.

W pozostałych przypadkach partnerka/żona.

W sumie to chyba więcej razy przyłapałem innych chłopaków czy panów na masturbacji niż na odwrót.
 
Mężczyzna

Biszkopt

Nowicjusz
W czasie masturbacji nikt mnie nakrył ,czasami ktoś się znalazł gdy już chowałem małego do spodni , w ostatniej chwili. Ale podejrzewam że chyba kilka razy matka musiała mnie widzieć jak to robię.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Mnie się wydaje, że rodzice zawsze wiedzą, tylko udają, że nie wiedzą.
Moja np. znajdowała poplamione chusteczki itp. Nigdy nic nie powiedziała, ale musiała wiedzieć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry