• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy po środkach na potencje dłużej można się bzykać?

haryyy

Cichy Podglądacz
Z mojego doświadczenia to mogę Ci powiedzieć, że tak. Mam 47 lat i czasem zdarza się, że sprzęt mnie zawodzi i nie chce mi stanąć. Sięgam wtedy po liderin. Czekam godzinę i potem mogę bzykać dłużej niż zwykle.
 

mrRakieta

Seks Praktykant
ale o jakich środkach na potencję myślisz? Bo niebieska tabletka działa idealnie. Można pieprzyć się dłużej, znacznie dłużej. Podobnie z innymi środkami dostępnymi na receptę. Też pomagają. Co do środków ziołowych i suplementów diety - część działa, część nie do końca. I najczęściej wymagana jest dłuższa kuracja.
 

wojciechadam

Cichy Podglądacz
tak, to jedna a ich właściwości. Teoretycznie jeśli nie masz problemów ze wzwodem po tabletkach powinien stać dłużej. Jednak jeśli nie masz takich problemów to nie polecam przyjmować żadnych leków. Sam stosuję jeden ze znanych środków na potencję i jest bardzo dobry, ale przed stosowaniem miałem ogromne problem, praktycznie w ogóle nie było mowy o pełnym wzwodzie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry