• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy można zajść w ciążę w czasie okresu?

Status
Zamknięty.

tarsha

Cichy Podglądacz
Słuchajcie, ostatnio gadałam z moja koleżanką i ona powieedziała, ze została poczęta w 1 dniu okresu no przeżyłam kompletny szok. Słuchajcie czy to możliwe, tzn, mam na myśli zajście w ciążę podczas okresu, czy może jej mamie cos się pokręciło Jak ktoś ma jakąś kompetentną wiedze na ten temat prosze o odpowiedź bardzo mnie to interesuje. :p
 

Mere

Seks Praktykant
Podczas okresu można zajść w ciążę :) Medycznie dokładnie Ci tego teraz nie wytłumaczę, ale zdarzają się takie przypadki...
 

p1tbull

Seks Praktykant
A co w tym dziwnego kiedys opisalem gdzies jakis cykl, podczas okresu sa dni wzglednie nieplodne do 14 dnia cyklu, a od 14 do 16 dnia sa dni szczytowania najbardziej plodne potem nastepuja dni bezwzglednie nie plodne do konca cyklu. :D
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Niektóre kobiety tak silnie przeżywają orgazm, że może do nich dojść do owulacji. Zresztą trzeba także pamiętać o tym, że plemniki żyją w ciele kobiety do ok. 3 dni, czyli 72 godziny.
 

p1tbull

Seks Praktykant
Młody18 napisał:
Niektóre kobiety tak silnie przeżywają orgazm, że może do nich dojść do owulacji. Zresztą trzeba także pamiętać o tym, że plemniki żyją w ciele kobiety do ok. 3 dni, czyli 72 godziny.

Niezgodze sie z toba plemnik jak sie dobrze "zabunkruje" naprzykald na puchu szyjki macisy moze przetrwac do 7 dni a przewaznie tam sie bunkruja :D, pochwale sie widza ktore nabylem na wychowaniu do zycia w rodzine :D
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry