• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy lubicie gdy facet doprowadza Was palcem do orgazmu?

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Niejednokrotnie niedoceniony — paluszek, znawca wyrazistego wstępu do koncertu dwóch… czasem więcej pragnących siebie, kto nie lubi wielu dłoni na ośrodkach szczytowania? Kto nie pragnie dotyku paluchem pożądania miejsc ekstazy? Czy czasem nie chcecie tysiąca pocałunków na całej sobie…palec uzupełnia, a zarazem dopełnia zaspokojenie?
 

OiO246

Cichy Podglądacz
Niejednokrotnie niedoceniony — paluszek, znawca wyrazistego wstępu do koncertu dwóch… czasem więcej pragnących siebie, kto nie lubi wielu dłoni na ośrodkach szczytowania? Kto nie pragnie dotyku paluchem pożądania miejsc ekstazy? Czy czasem nie chcecie tysiąca pocałunków na całej sobie…palec uzupełnia, a zarazem dopełnia zaspokojenie?
U mojej warunkiem jest dobre rozgrzanie. Jeśli za szybko wsadzę palucha to go nie chce, ale jak ją fajnie rozgrzeje, nie pozwoli go wyciągnąć
 
Mężczyzna

obij_mi_jaja_a_cię_zerżnę

Cichy Podglądacz
Ojj paluszki potrafią działać cuda. Kiedy bawię się nią w ten sposób często ją doprowadzam, a czasem po kilku minutach zaczyna błagać mnie o kutasa i kiedy przechodzę do rozpychania jej szparki kończy po chwili. Przyznam się, że jest to niesamowicie seksowne, uhh. Innym razem sama zabawia się łechtaczką, a ja wkładam palce w jej rozgrzaną cipkę jednocześnie wpychając kutasa do jej ust. Też szybko kończy choć i mnie samego tak to podnieca, że walczę ze sobą aby jej nie utopić przed czasem😅
 
Kobieta

Natali291

Cichy Podglądacz
Wiadomo, każda kobieta ma swoje upodobania :) Palce są spoko.. dwa ok :D Trzy to rzadko.. ale wiadomo - penis partnera i tak najlepszy. Takie jest moje zdanie
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Moja była uwielbiała kiedy robiłem jej trzy palce w Natalce. Mówiła, że kreci ją to bardziej niż pieszczoty łechtaczki. Za to aktualna ledwo mieści jeden palec. Za to przyjemność z seksu dużo większa, bo mimo szesnastoletniego stażu, ciągle jest ciasna. Albo mam takiego małego, albo to dzięki temu, że nigdy nie rodziła i nie planuje.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry