• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy lubicie chłopaki kiedy kobieta jęczy i wzdycha?

tylko_ja17

Seks Praktykant
Odpowiedzcie: czy faceci lubia, kiedy ich dziewczyna jeczy i wzdycha podczas orgazmu? Domyslam sie, ze tak, ale chcialabym sie upewnic. Podnieca Was/ich to choc troche?.. Zauwazylam podczas masturbacji, ze sama bardziej sie podniecam, kiedy wydaje dzwieki :p Zastanawiam sie, czy robic to tez przy moim chlopaku bez zadnych oporow.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Oczywiście, że powinnaś to robić przy chłopaku bez oporów! :D Jak sobie przypomnę minę mojego Kochanego, kiedy nie wytrzymałam i.. :p Wydałam odgłos... :D
 

mara

Seks Praktykant
Re: Chlopaki, lubicie to?.. Kobieta jęczy...;)

tylko_ja17 napisał:
Zauwazylam podczas masturbacji, ze sama bardziej sie podniecam, kiedy wydaje dzwieki :p
Nie za dobrze Ci :D Głoda tylko robisz :)
Uważam, że masz rację, to potęguje orgazm, dzięki temu można się z partnerką(em) zgrać w czasie i przeżyć to co nazywają wspólnym orgazmem.
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Zadaj to pytanie sobie samej. Czy Ty lubisz jak Twój partner jest z Tobą 'szczery' aż to takiego stopnia. Jak Ty to odbierasz? Pewnie podnieca Cię to jeszcze bardziej. Nakręca, bo wiesz co czuje Twój partner w danej chwili, jak jest mu dobrze.

Ja osobiście nawet nie byłabym w stanie zachować się nieco ciszej :p To idzie samo z siebie!
Mój facet jednak tak 'nie nagłaśnia' swoich uczuć. A szkoda, bo strasznie mi się to podoba. Może z czasem bardziej się otworzy.
Ale i tak z ogromną radością reaguję na jego 'przypadkowe' i malutkie jęki i wzdychania.
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
wstydliwa20 napisał:
Mój facet jednak tak 'nie nagłaśnia' swoich uczuć. A szkoda, bo strasznie mi się to podoba. Może z czasem bardziej się otworzy.

Ja bym chyba o tym po prostu z nim porozmawiala :)

Wlasciwie to racja, lubie slyszec, ze mojemu chlopakowi jest przyjemnie. Gdy pierwszy raz zaspokajalam go recznie, to nie chcial doprowadzic do wytrysku, bo byl to pierwszy raz, wstyd itd... Ale jego slowa: "boze, nie wytrzymam", staly usmiech na twarzy itp... :twisted: Mniam :)

Dziekuje Wam za odpowiedzi. :* :) Oczywiscie czekam na wiecej, w miare mozliwosci :D
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Hehe, dokładnie tylko_ja17 gdy pierwszy raz uprawiałam seks oralny z moim facetem, nie chciał żebym doprowadziła do wytrysku. Wiadomo, pierwszy raz, pewnie troszke wstydu, ale jak tu przestać gdy widzi się ten wyraz rozkoszy na jego twarzy. Sam pewnie nie mógł się już długo powstrzymywać.

Dlatego wydaje mi się, że przez to, że mój facet jest raczej cichy to ja to nadrabiam swoimi jękami :)
Za to, jeśli chodzi o szeptanie do uszka słodkości, to w tym guruje mój facet. Ja jakoś nie mogę nic wymyśleć a nie chce być banalna. Śmieszne jest to, że on nie wydaje mi się banalny a szeptanie do uszka czegokolwiek jest najprzyjemniejsze.
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
U nas to tez raczej On szepcze, ja nie chce powiedziec czegos glupiego, zeby zamiast seksownie nie wyszlo obciachowo :oops:

Seks oralny? Ja jeszcze niestety sie nie przelamalam... Minetka zrobiona, ale lodzik jeszcze nie... Moze dlatego, ze rzadko mozemy byc sami, w spokoju, we wspolnym wolnym miejscu :( Ale na szczescie widujemy sie czesto. Wtedy go caly czas kusze i napalam. Tylko nie moge go wyladowac... :evil:
 

KLM

Seks Praktykant
a szkoda bo to az nie miłe jest!! jak bola "jajka".....
a co do 'odgłosów' miłości to jak najbardziej.... :p wiem kiedy przyspieszyć kiedy zwolnić a kiedy już nie warto :roll: :shock: i trzeba troche poczekac żeby znowu sie wziąć za przyjemności
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Wczoraj zaliczylam kilka pieknych orgazmow i caly czas jeczalam, podobalo mu sie ;) A ze i mnie to sprawia przyjemnosc, wzdychac bede zawsze :p :)
 

kira

Seks Praktykant
lubie jak dziewczyna sapie, jeczy :)
ale czasem sie nie dalo i trzeba bylo powstrzymywac. rodzice za sciana ;)
najlepiej jak jest wolna chata :D ale sam troche sie wstydze sapac. a jak dziewczyna zaczyna patrzec mi w oczy jak mnie piesci to juz totalnie mi glupio.
w ogole sie wstydze :)

tylko ja - to ile bylo tych orgazmow? myslalem, ze jedynie faceci moga miec pare :p ale mam ochote popiescic dziewczyne :twisted:
 

KLM

Seks Praktykant
tylko_ja17 napisał:
Wczoraj zaliczylam kilka pieknych orgazmow i caly czas jeczalam, podobalo mu sie ;) A ze i mnie to sprawia przyjemnosc, wzdychac bede zawsze :p :)
zdradz tajemnice ....moja "Luba"ma raz i nic wiecej .....
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Reczna stymulacja lechtaczki - najpiekniejsza rzecz pod sloncem ;) Mialam chyba 4 orgazmy, tyle ze chlopak stymulowal mnie z przerwami. Po kazdym przerywa, bo moja lechtaczka nie wytrzymuje, to wrazliwy narzad, zwlaszcza tak pobudzony :) No i po jakims czasie znowu sie chlopak stara :p :)

kira napisał:
rodzice za sciana
najlepiej jak jest wolna chata
Wiem o co chodzi. Tez mielismy rodzicow w domu ;) ;) ;) Za ostatnim razem tak jeczalam, ze po fakcie balam sie, czy nie slyszeli :)


kira napisał:
ale sam troche sie wstydze sapac
Nie wstydz sie, satysfakcja partnera sprawia dziewczynie przyjemnosc.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Ja nigdy nie sapie ani nie jęcze i to nie dlatego że się powstrzymuje. Poprostu tak jakoś jest. Moja pani po pierwszej rundzie jest już tak wykończona, że przeważnie potrzebuje paru godzin na drugą.
 

kira

Seks Praktykant
tylko ja17
ja zawsze nie moge jakos trafic na lechtaczke :p jedynie przypadkiem, dziewczyna musi mnie chwilami naprowadzac :) jestem malo doswiadczony.
skoro Ciebie chlopak w ciagu dnia 4 razy doprowadzil do konca, to ile Ty najwiecej razy dalas w ciagu 1 dnia mu przyejmnosc do konca? :p
ja z dziewczyna ona i ja max 2 razy

a co do piszczot z rodzicami za sciana. no niestety, wolelismy nie wpasc :p

uwielbiam gdy moja dziewczyna sapie i jeczy gdy sprawiam jej przyjemnosc :)
ale wiesz...ciezko sie nie wstydzic gdy ja sam zaczynam sapac i jeczec.
czesciej robilem to sam, a z dziewczyna baaaardzo rzadko. i tak dla mnie jest hm :pP dziwnie. tak samo caly nagi - narazie tez mi mi troszke glupio...
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
kira, Coz, moj chlopak tez czasem nie potrafi znalezc tego najlepszego miejsca, ale - chociaz na poczatku pytal - juz stara sie sam naprowadzi tam, gdzie trzeba. I coraz lepiej mu idzie. Proponuje szukac pewnego rodzaju kuleczki ;) Wargi sromowe najlepiej troche rozchylic. Nie martw sie, ona pewnie ma inne problemy, np. boi sie, ze nieodpowiednio Cie chwyci czy cos takiego... Nie przejmuj sie.

Jesli chodzi o dawanie mu przyjemnosci to jestem malo dowiadczona, bo rzadko tak bywa :) Tak wychodzi, on duzo czesciej zajmuje sie mna. Wiec max to byl raz w ciagu dnia, ale czy u facetow nie jest tak, ze to naprawde musi byc max, bo dotykanie czlonka pozniej jest bolesne i nieprzyjemne? (pewnie do jakiegos czasu)

Przemóc sie jesli chodzi o nagosc i sapanie moze byc dosc trudno, ale bedzie Ci przyjemniej, jak przestaniesz o tym myslec :) Zycze powodzenia :)

aprilmoon, no nie ma co jeczec na sile :) moza doprowadzasz Twoja pania do takich orgazmow, ze hej! i juz nie moze :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry