• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy lubicie chłopaki kiedy kobieta jęczy i wzdycha?

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jeżeli jęczy bo jest jej dobrze i jest to dla niej naturalne to spoko why not, ale jeśli jęczy bo poro wypaliło mózg i odpierdala operę to jakoś niezbyt. Chyba wolałbym gdyby cicho pojękiwała niż wyła na pół bloku.
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Odpowiedzcie: czy faceci lubia, kiedy ich dziewczyna jeczy i wzdycha podczas orgazmu? Domyslam sie, ze tak, ale chcialabym sie upewnic. Podnieca Was/ich to choc troche?.. Zauwazylam podczas masturbacji, ze sama bardziej sie podniecam, kiedy wydaje dzwieki :p Zastanawiam sie, czy robic to tez przy moim chlopaku bez zadnych oporow.
Moja żona czym jej lepiej tym głośniej jeczy nie powstrzymuje sie a zdecydowanie sąsiedzi wyraźnie słyszą
 
Mężczyzna

Hyperion

Cichy Podglądacz
Jeżeli na starania faceta kobieta reaguje wydając odgłosy zadowolenia to i on jest zadowolony, że robi jej tak jak powinien. A jeśli jest cicha i kompletnie nie wzdycha to zaczyna się zastanowiac co robi źle. Kiedyś znałem kobietę, która w czasie seksu nie wydała z siebie dźwięku. Mówiła że jest jej super, ale z natury jest taka cicha. No i niby przyjmujesz to do wiadomości, ale zostaje niepewność :)
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Moja żona żona się nie powstrzymuję czym jej lepiej tym głośniej jeczy I z pewnością ją sąsiedzi słyszeli
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Odpowiedzcie: czy faceci lubia, kiedy ich dziewczyna jeczy i wzdycha podczas orgazmu? Domyslam sie, ze tak, ale chcialabym sie upewnic. Podnieca Was/ich to choc troche?.. Zauwazylam podczas masturbacji, ze sama bardziej sie podniecam, kiedy wydaje dzwieki :p Zastanawiam sie, czy robic to tez przy moim chlopaku bez zadnych oporow.
Szczerze to dążę do tego zeby moja żona głośno jeczala i przyznam że jest bardzo głośna
 
Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Moja podczas seksu próbuje to opanowywać, ale delikatnie jęczy a mnie to jeszcze bardziej podnieca. Lubię to bo widzę, że jest jej na prawdę dobrze;)
 
Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam wsluchiwac sie w kobiete tzn slyszec jej oddech i zrownac sie znia. Czy musi jeczec jak dla mnie zdecydowanie nie,jesli nie jest to naturalne to lepiec tego nie robic nie ma co z seksu robic wystepu teatralnego
 
C

col. Greg

Guest
Ja to uwielbiam, natomiast rzadko jest to szczere, kobiety są misztrzyniami oszukiwania tym bardziej, ze facet nie może tego sprawdzić, jezeli jest to nieudawane to rozkosz moja jest zwielokrotniona.
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Ja to uwielbiam, natomiast rzadko jest to szczere, kobiety są misztrzyniami oszukiwania tym bardziej, ze facet nie może tego sprawdzić, jezeli jest to nieudawane to rozkosz moja jest zwielokrotniona.
Tak jak mówisz są w stanie oszukiwać. Ale pewne zachowania takie jak np mimika twarzy, drżenie wydaje mi się trudne do "podrobienia". Poza tym wystarczy tylko bacznie się przyglądać swojej kobiecie. Szczegóły są najważniejsze i wiele mogą powiedzieć
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Odpowiedzcie: czy faceci lubia, kiedy ich dziewczyna jeczy i wzdycha podczas orgazmu? Domyslam sie, ze tak, ale chcialabym sie upewnic. Podnieca Was/ich to choc troche?.. Zauwazylam podczas masturbacji, ze sama bardziej sie podniecam, kiedy wydaje dzwieki :p Zastanawiam sie, czy robic to tez przy moim chlopaku bez zadnych oporow.
Większość z nas dla tych jęków uprawia seks
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry